دریایی سپاه به بازرسی و نگهداری a 15-year-old منظور در والدین و بارداری و به روز رسانی سازگاری مورد نیاز برای زنان است که با داشتن یک نوزاد و آنها را به یک جدول زمانی برای اطلاع از دستورات.

حامله, تفنگداران دریایی در حال حاضر توصیه به ادامه شخصی تناسب اندام برنامه در طول بارداری خود را با توجه به نظم جدید صادر مارس 13. آنها معاف از واحد تربیت بدنی و تناسب اندام, آزمایش, اما به روز شده تحقیقات نشان می دهد بهتر است آنها همچنان ورزش گفت: سرهنگ داگلاس مایر رئیس ستاد با سپاه تفنگداران دریایی نیروی انسانی برنامه ها و سیاست های بخش.

“این یک تغییر در علم به عقل متعارف در آمادگی جسمانی برای افراد تحت بارداری با تاکید بر این واقعیت است که در مورد اکثر افراد سالم که باردار هستند در واقع بهتر است برای کودک متولد نشده به یک سالم از نظر جسمی مناسب فرد” مایر گفت.

مرتبط با:تفنگداران دریایی برای بررسی پیشنهاد 1 سال مرخصی زایمان سیاست برای مادران جدید

سفارش نمی کند وضع خاص برنامه تناسب اندام برای زنان باردار و خواستار آنها را به مشورت با دکتر خود را به تعیین که برای آنها مناسب است. زنان دچار حاملگی های پر خطر ممکن است نیاز به کاهش آموزشی خود را شدت مایر اضافه شده است.

پس از آخرین سفارش نوشته شده بود در دسامبر سال 2004 وجود داشته است کشت از به روز رسانی به والدین ترک سیاست و سایر قوانین و تجدید نظر در دستور قرار می دهد همه آنها را در یک نقطه. آن را نیز به عمد به نام دریایی سپاه, سیاست مربوط به والدین و بارداری مایر گفت: از آنجا که وجود دارد خیلی بیشتر به تفنگداران دریایی شروع و یا اضافه کردن به خانواده خود از بارداری است.

در این نظم جدید نه تنها پوشش می دهد سیاست های دوران بارداری و پس از زایمان, اما همچنین برای کسانی که پرورش یا اتخاذ. مقامات صحبت حامله تفنگداران دریایی جدید پدر و مادر و فرماندهان در مورد مناطق است که نیاز به روشن شدن.

یکی از این مناطق مایر گفت: زمانی بود که تفنگداران دریایی باید به دستورات آنها باردار هستید و یا برنامه ریزی برای اتخاذ یا پرورش یک کودک است.

حامله, تفنگداران دریایی از جمله ذخیره در حال حاضر نیاز به اطلاع افسر فرمانده خود را در عرض دو هفته از پزشکی تایید. کسانی که اتخاذ پرورش و یا با استفاده از یک جانشین باید به اطلاع فرماندهان خود 60 روز جلوتر از برنامه ریزی تحویل و یا قرار دادن.

مایر گفت: جدول زمانی جدید اجازه می دهد دستورات را به نقطه تفنگداران دریایی به سمت منابع سپاه در دسترس است برای کمک به آنها را از طریق خود را انتقال. همچنین کمک می کند تا رهبران خود حمایت تفنگداران دریایی اگر همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده او اضافه شده است.

“وجود دارد یک حساسیت و توجه در مورد این که آیا [اطلاع رسانی] موظف بود اما در پایان آنچه دریایی سپاه به رسمیت می شناسد این است که یک فرمانده … را به درستی نمی تواند کمک به دریایی خود را اگر آنها نمی دانند این وضعیت است.”

سپاه تفنگداران دریایی است که هنوز هم با توجه به تغییرات دیگر برای پدر و مادر جدید. فرمانده ژنرال دیوید برگر علاقه مند است در دادن مادران جدید یک سال کامل از مرخصی زایمان.

این طرح که در برنامه ریزی هدایت او صادر شده در تابستان گذشته پس از تبدیل شدن به فرمانده. در ماه فوریه گفت که دیگر رهبران او می خواهد یک پیشنهاد رسمی در اجرای این سیاست است.

هیچ تصمیم نهایی ساخته شده در yearlong برگ نبود.

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:تفنگداران دریایی ” بالا به طور کلی باز می شود تا در مورد تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم نمایش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im