دریایی سپاه’ top general صادر کرده فریاد حمایت طلبی برای leathernecks متحد در اطراف نماد است که آنها را با هم به جای آن که تقسیم به عنوان او را از حرکت منع مؤتلفه پرچم در تمام تاسیسات.

فرمانده ژنرال دیوید برگر با صدور نامه ای به تفنگداران دریایی روز پنج شنبه در توضیح استدلال خود را برای ممنوع کردن همه نمایش عمومی از مؤتلفه متعلقات. آن است که یک رهبر مسئولیت او گفت: برای رسیدگی به هر چیزی که تهدید واحد انسجام است.

“من در تمرکز صرفا بر روی یک ساختمان منحصر به فرد قادر به warfighting تیم که اعضای آن از تمام جنبه های زندگی و باید یاد بگیرند که به کار side-by-side” ایران برگر نوشت. “این نماد نشان داده این قدرت برای شعله ور کردن احساسات را بدست آورد.

“من نمی باید که در بخش ما در داخل سپاه.”

مرتبط:Top دریایی توضیح می دهد که چرا او را منع مؤتلفه پرچم در پایگاه

برگر قصد نوار مؤتلفه پرچم و سایر اقلام در پایگاه گنجانده شده بود در ماه فوریه یادداشت خود اولویت دارد. او گفت: Military.com ماه گذشته که هر چیزی که تقسیم تفنگداران دریایی نیاز به توجه.

تصمیم به حذف مؤتلفه نمایش بر پایه “در مورد تمرکز بر چگونه ما می توانیم بهتر, چگونه می توانیم بهتر است به عنوان یک سازمان,” او اضافه شده است.

برگر را نه تنها در وزن این مسئله است. آیا مؤتلفه پرچم مجسمه ها و دیگر موارد باید موجب شده است یک بحث ملی در سال های اخیر باعث شد دولت و رهبران محلی را به پایین پرچم, تغییر نام خیابان و حذف مجسمه از ساختمان های دولتی و اموال.

بحث ramped تا پس از خود توصیف سفید supremacist سوار ماشین خود را به یک جمعیت معترضان در Charlottesville, Virginia, کشتن یک زن در سال 2017. که به دنبال عکس از یک فرد مسلح که به انجام یک 2015 حمله در کارولینای جنوبی کلیسا نما در مقابل یک وسیله نقلیه با مؤتلفه پلاک.

بسیاری از پرچم به عنوان یک نقطه از غرور در خود میراث جنوبی که برگر اذعان کرد در نامه خود.

“من همچنین متوجه این احساس درد و رد کسانی که به ارث برده فرهنگی حافظه و در حال حاضر اثرات این معضل برده داری در کشور ما” فرمانده نوشت. “قصد من این است که به قضاوت به معنای خاص کسی نسبت به آن نماد یا اعلام کند کسی را شخصا برگزار شد مشاهده می شود اشتباه است.”

او گفت: او را بر روی ایجاد یک warfighting تیم است که در آن اعضا از تمام جنبه های زندگی می تواند در کنار یک دیگر.

“من باید شناسایی نمادها یا خرده فرهنگ است که تنزل انسجام است که مبارزه با خواسته های ما” ایران برگر نوشت.

نظامی تلاش کرده است در سال های اخیر به آدرس نژادپرستانه و عقاید در صفوف باعث از اعضای کنگره نیاز به فرمان آب و هوا نظر سنجی شروع به پرداختن به این موضوع است. قانونگذاران نیز برگزار شد جلسات در مشکل درخواست کارشناسان چه بیشتر باید انجام شود برای مبارزه با آن است.

همانطور که از ماه گذشته برگر گفت: خدمات دیگر رهبران خواست درباره تصمیم خود برای حذف مؤتلفه موارد از پایگاه. مقامات ارتش گفت: وظیفه و هدف در ماه فوریه که وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر نام پایگاه و امکانات است که به افتخار رهبران مؤتلفه.

کسانی که نام انتخاب شده بودند “روح آشتی نه برای نشان دادن پشتیبانی از هر یک علت خاص و یا ایدئولوژی” یک مقام رسمی گفت: با توجه به خروجی.

برگر در روز پنج شنبه تشویق هر دریایی برای دیدن همه چیز را از طریق یکی دیگر چشم و برای راه رفتن در کفش یکدیگر.

“ما در قطار خوردن, خواب, عرق موفقیت یا شکست با هم,” او گفت:. “… تیم بیش از خود: که این است که ما چگونه باید عمل به مبارزه و پیروزی.”

— Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:نظامی مورد بررسی نیروهای افراطی در فعالیت های چند دهه پیش. در اینجا آنچه در آن یافت می شود

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im