تفنگداران دریایی برای تست اسكلت کت و شلوار است که می تواند انجام این کار تا 10 سربازان

سپاه تفنگداران دریایی در حال حرکت به جلو با برنامه های تست پوشیدنی رباتیک اسكلت که conjures تا عکس از این قدر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

سپاه تفنگداران دریایی در حال حرکت به جلو با برنامه های تست پوشیدنی رباتیک اسكلت که conjures تا عکس از این قدرت لودر کت و شلوار الن ریپلی عینک را به یک فضای هیولا در فیلم "بیگانگان."

تا پایان سال این سرویس باید یک نگهبان XO Alpha full-body رباتیک اسكلت که اجازه می دهد تا یک فرد برای انجام کار از چهار به 10 نفر بسته به کار است. پوشیدنی کت و شلوار می توانید ساعت کار فیزیکی که در غیر این صورت غیر ممکن است برای یک دریایی به انجام به تنهایی بلند کردن و حرکت تا 200 پوند از دنده بارها و بارها به مدت هشت ساعت ،

قرارداد بین دریایی سپاه تدارکات نوآوری دفتر برنامه و Sarcos دفاع, یک شرکت تابعه از Sarcos رباتیک که ایجاد high-tech با توجه به اعلام شد شنبه.

جزئیات بعدی: ملوان می شود OK به رشد 4-اینچ ریش هل نیروی دریایی به اعطای حرفه ای-چشم پوشی از ظهر

"به عنوان تفنگداران دریایی ایالات متحده با تمرکز بر تدارکات و تقویتی نوسازی به عنوان یکی از اولویت های کلیدی و به نظر می رسد به منظور کاهش نیروی انسانی مورد نیاز برای انجام اعزامی عملیات نگهبان XO است به خوبی مناسب برای انجام طیف گسترده ای از تدارکات برنامه های کاربردی برای رسیدگی به نیازهای خود و الزامات" اعلام از یوتا بر اساس Sarcos دفاع متحده است.

یک Sarcos نماینده کاهش یافته است می گویند هر چقدر نگهبان XO کت و شلوار هزینه ها گفت: تنها که برچسب قیمت است که در مورد مشابه به عنوان یک کارمند که باعث می شود $52,000 سالانه به علاوه مالیات خود را, مزایای نظارت و هزینه های دیگر.

یک نگهبان XO نمونه بر روی صفحه نمایش در طول سال 2019 دریایی مدرن روز نمایشگاه در Quantico, Virginia. جیم میلر Sarcos رباتیک' معاون رئیس جمهور از راه حل های دفاع گفت: کت و شلوار مناسب تفنگداران دریایی اعم از 5 فوت و 4 اینچ قد بلند برای کسی که 6 فوت و 6 اینچ.

نگهبان XO کت و شلوار مناسب برای logisticians که حرکت تجهیزات سنگین و یا توپخانه.

"به جای یک تیم از چهار تفنگداران دریایی شاید شما فقط نیاز به یک دریایی با استفاده از این قابلیت به offload پالت و یا حرکت و یا بارگذاری مهمات" میلر گفت:, و اضافه کرد که این شرکت با الهام از داستان های علمی تخیلی که به دنبال راه هایی برای کمک به نیروهای نظامی انجام وظایف خود.

دریایی فرمانده ژنرال دیوید برگر برنامه ریزی ارشاد خواستار Marines برای تست بدون سرنشین و سیستم های رباتیک. Sarcos دفاع را رها می گوید نگهبان XO آلفا اجازه خواهد داد که کوچکتر تیم از تفنگداران دریایی اعزام به مکان های دور افتاده را به انجام بیشتر با کمتر.

"هدف نهایی این است برای ارائه به نیروهای با یک لبه با تقویت قابلیت های خود را و به طور چشمگیری بهبود ایمنی و بهره وری در انواع تدارکات برنامه های کاربردی" شرکت گفت.

بن ولف, Sarcos دفاع مدیر ارشد اجرایی گفت: کت و شلوار نیز می تواند کمک های نظامی کاهش صدمات به بلند کردن اجسام سنگین.

نیروی هوایی و نیروی دریایی و فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده در حال همکاری با این شرکت در اسكلت تکنولوژی ولف اضافه شده است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:تفنگداران دریایی در نزدیکی مقابله به آزمون 'ترانسفورماتور'-مانند اسكلت نمونه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب