تفنگداران دریایی دریافت کردند از مخوف نوار تست در طول Coronavirus بحران

تفنگداران دریایی که سقوط در خارج از سپاه’ قد و وزن استاندارد نیست بلافاصله چهره منفور نوار تست با توجه به خاص جدید معافیت قرار دادن در محل در جهانی همه گیر.

دریایی سپاه به طور موقت متوقف ترکیب بدن اندازه گیری برای دیدار با فاصله الزامات تعیین شده در محل در طول رمان coronavirus بحران این سرویس هفته گذشته اعلام کرد. و در حال حاضر هیچ تفنگداران دریایی اختصاص داده خواهد شد به ترکیب بدن, برنامه, با توجه به یک نیروی گسترده اداری پیام.

نوار تست نیاز به یک نیروی دریایی برای استفاده خود کششی دستگاه برای اندازه گیری کسی لگن و گردن و کمر. اندازه گیری آن هستند و سپس مورد استفاده برای محاسبه دریایی است درصد چربی بدن. در صورتی که درصد بالاتر از حداکثر مجاز برای یک دریایی به سن و جنس آنها می توان به ترکیب بدن برنامه و به صورت یک مهلت برای دریافت در داخل استاندارد و یا نظامی است.

مرتبط: دریایی سپاه تعلیق PFT برای باقی مانده از سال 2020

در حال حاضر هر چند “no جدید BCP تکالیف ساخته خواهد شد تا زمانی که در غیر این صورت به کارگردانی” اداری پیام متحده است.

قوانین جدید تعیین شد پس از فرمانده ژنرال دیوید برگر اعلام کرد که این سال را تست آمادگی جسمانی مورد نیاز خواهد بود بخشیده است. PFT مانند نوار تست نیاز به تفنگداران دریایی برای آمدن به تماس نزدیک با یکدیگر است.

وزارت دفاع مطابق با راهنمایی های تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری می خواهد نیروهای نظامی به عمل اجتماعی فاصله هر عملی است.

سپاه تفنگداران دریایی است که هنوز هم الزامی است که کارآموزان در بوت کمپ افسر نامزدهای مدرسه و سایر رسمی برنامه های خود را کامل تست های آمادگی جسمانی در صورت نیاز برای فارغ التحصیلی. استخدام داوطلبان و دانش آموزان در این برنامه ها که نمی دیدار با قد و وزن استاندارد نیز می تواند نیاز به نوار آزمایش با توجه به پیام.

تفنگداران دریایی برنامه ریزی برای reenlist نیز باید کامل نوار تست اگر آنها خارج از قد و وزن استاندارد.

کسانی که در حال حاضر اختصاص داده شده به ترکیب بدن برنامه می توانید آن را در پایان شش ماه اگر آنها با سرویس قد و وزن قوانین. اگر آنها نیاز به چربی بدن اندازه گیری هر چند تفنگداران دریایی نیاز به باقی می ماند در BCP تا coronavirus مربوط به محدودیت ها برداشته و نوار تست رزومه.

که نمی شد در برابر دریایی که قادر نیست برای آمدن این برنامه در پایان شش ماه پیام متحده است.

“این نمونه خاص به حساب نمی به عنوان یک دوم واگذاری و یا به عنوان یک BCP فرمت به عنوان به طور معمول تعریف” آن را می گوید.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی گفت: برای برش بالا-شدت تمرینات در طول شیوع کروناویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>