دریایی استخدام که صرف آخرین 27 ماه محدود بدون محاکمه پس از رسیدن به سن دیگو مربی مته شده است اجرایی ترخيص از خدمت با تمام اتهامات را رد کرد که تفنگداران دریایی گفت.

استخدام سابق Pvt. جی-آر رویز, 28 باقی مانده در زندان فدرال در ایالت میسوری بیمارستان زندان. پس از او دیگر در ارتش او در حال حاضر در بازداشت ایالات متحده دادستان وکیل او گفت:.

سروان. مارتین هریس سخنگوی Marine Corps Recruit Depot San Diego, کاهش یافته است به نظر جزئیات رویز اما مورد تایید او دیگر یک دریایی.

“اتهامات قبلا اشاره شده به طور کلی دادگاه نظامی با توجه به خصوصی جی-آر رویز خارج شد و او شده است اجرایی جدا از سپاه تفنگداران دریایی” هریس گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Bethany Payton-اوبراین رویز ملکی وکیل می گوید: خود را در معرض مصیبت نقص در سیستم عدالت نظامی دستگیره مسائل مربوط به سلامت روانی و نقص در فرآیند غربالگری استخدام از طریق قبل از حمل و نقل به بوت کمپ.

“سلامت روحی و روانی در شرایط جدی و مهم برای در نظر گرفتن” گفت: Bethany Payton-اوبراین رویز ملکی وکیل. “شما یک فرد است که نشان-قبل از ورود به ارتش — که او رنج می برد از یک روانی جدی شرط است.

“ما استخدام روند به نظر می رسد که شکست خورده در این مورد” Payton-اوبراین گفت.

رویز داوطلب خدمت سربازی در تفنگداران دریایی در لس آنجلس و گزارش به استخدام انبار در نوامبر 2017. در ماه ژانویه سال 2018 دو ماه بعد از آن او قفل شده است و در بخش بریگ در Marine Corps Air Station میرامار در کالیفرنیا.

او شده است زندانی پس تندرست بین میرامار brig و مرکز پزشکی فدرال زندانیان در اسپرینگفیلد ،

تقریبا بلافاصله پس از ورود در بوت کمپ Payton-اوبراین گفت: رویز شروع به درگیر شدن در رفتارهای او نسبت به اختلال شخصیت.

در آن زمان رویز بود موضوع به یک سفارش محدود ثبت شده توسط لس آنجلس ، یک بار در بوت کمپ او شروع به فرستادن زن حجم زیادی از مکاتبات.

هنگامی که او مواجه با دریایی گروهبان در مورد نقض خود را ضابط سفارش رویز شد خشونت زده و ارشد مته مربی با توجه به Payton-اوبراین.

این مربی قرار می گیرد رویز در انتظار انسداد رویز گفت: Union-Tribune یک ایمیل به در.

رویز دو بار یافت شده است نه ذهنی صالح برای محاکمه بیش از دو سال گذشته Payton-اوبراین گفت. او به تحمل دو نانامی به بازی در میسوری زندان بیمارستان; آخرین در ماه نوامبر آغاز شد.

چون رویز شد صالح برای محاکمه او هرگز arraigned در سیستم نظامی. اتهامات عنوان شده علیه او برای بیش از دو سال شده اند در انتظار است.

در ماه مارس سپاه منتقل شد به تشکیل اداری جدایی مدیره برای رویز. Payton-اوبراین اعتراض کرد و گفت که اگر رویز بود صالح برای محاکمه و سپس او را صالح برای بررسی هیئت مدیره.

این همه تغییر در پایان ماه مارس. این زمانی است که Brig. ژنرال Ryan, میراث, عمومی فرماندهی recruit depot, امضا نامه ای تصویب رویز اداری جدایی.

“من را با دقت بررسی مخاطب را جدایی تاریخچه و معاینه فیزیکی (SHPE) و مشخص است که هیچ وضعیت پزشکی تا به حال یک اثر در عملکرد یا رفتار و در نتیجه پایه ای برای جدایی” میراث نوشت: در نامه مورخ 31 مارس است.

میراث فرهنگی گفت: در نامه ای که رویز باید از هم جدا با کلی تخلیه تحت محترم شرایط ظرف پنج روز کاری.

در چهارشنبه Payton-اوبراین گفت که او تا به حال دیده نشده رویز نظامی تخلیه سند است که کلید برای جانبازان به دنبال منافع از وزارت امور سربازان بازنشسته.

Payton-اوبراین گفت که با رها کردن اتهامات عنوان شده علیه او مشتری تفنگداران دریایی قادر به گذر از برگزاری رسمی هیئت مدیره برای جدا کردن او. با این حال او می گوید: رویز هرگز اطلاع از تغییر در روند.

به Payton-اوبراین این مورد یک مثال از نظامی در کسی که آنها باید داشته باشند و پس از آن مشكل.

“هنگامی که اتهامات سوء رفتار به وجود آمد به جای سرعت و نسبتا حل و فصل پرونده دریایی سپاه ریخته او را در زندان” او گفت:. “این به طور قابل توجهی به تاخیر افتاد فرایند ساخته شده وضعیت او بدتر است.”

رویز را ارزیابی توسط وزارت دادگستری برای تعیین اینکه آیا او یک خطر برای خود و یا دیگران قبل از اینکه آزاد شده از حبس او گفت:.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im