یک هواپیمای غیر نظامی برخورد با نشستن MV-22 Osprey در ماه گذشته در سن دیگو و در نتیجه میلیون ها نفر به ارزش آسیب به tiltrotor هواپیما.

کلاس بدبختی تعریف شده به عنوان یکی است که شامل مرگ و میر خسارت جمعا به مبلغ 2 میلیون و یا بیشتر و یا از دست دادن کامل از هواپیما اتفاق افتاده مارس 30 قهوه ای در حوزه دریایی سپاه گفت: با توجه به Military.com. این حادثه برجسته شد در به تازگی منتشر شده نیروی دریایی مرکز ایمنی حادثه گزارش.

جزئیات بعدی: چالش Netflix بکشد نشان می دهد ما در فضا نیروی سراسیمه به علامت تجاری نام

با توجه به رسمی, خلبان غیر نظامی هواپیما از دست داده کنترل هواپیما سفر در سراسر باند و در نهایت تأثیر عقاب. یک سخنگوی زمینه قهوه ای نیست که جزئیات بیشتر در چه نوع از هواپیما های غیر نظامی درگیر شد با فشار زمان.

“هواپیما به طور معمول کار از قهوه ای فرودگاه برای آموزش 1st Lt Zachary Bodner سخنگوی 3rd دریایی بال هواپیما گفت: روز سه شنبه.

رسیدگی به این حادثه در حال بررسی است ،

در ماه دسامبر دریایی سپاه دریافت اول خود را اصلاح MV-22 با یک مدرن و کارآمد پیکربندی.

“C” ارتقاء زیر پیکربندی مشترک-آمادگی و نوسازی (CC-RAM) برنامه حرکت بیش از 70 تنظیمات به کمتر از 17 گونه برای هواپیما تولید کننده Bell-Boeing گفت: در یک نسخه در آن زمان است.

Naval Air Systems Command-که نظارت Osprey برنامه — به شرکت سرمایه گذاری مشترک $57 میلیون در سال 2017 شروع به CC-RAM برنامه.

در 2019, NAVAIR اعطا Bell-Boeing یکی دیگر از $146 میلیون قرارداد به روز رسانی های اضافی MV-22 هواپیما.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: نظامی هنوز هم می خواهد یک حلقه تفنگ برای V-22 Osprey

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de