دریایی استخدام می خواهید برش لبه VR شبیه سازی پرواز برای جذب خلبانان

دریایی امیدوار به زودی می تواند زمین یک F/A-18 روز نیروی دریایی ناو هواپیمابر و یا آتش سوزی در مجازی اهداف در طول کم ارتفاع پرواز به عنوان سپاه به نظر می رسد برای راه های جدید برای استخدام در آینده هوانورد.

دریایی سپاه استخدام فرماندهی می خواهد به خرید شش واقعیت مجازی شبیه سازی پرواز با آن را می توانید در حوادث با توجه به درخواست های جدید برای اطلاعات صنعت و اعلان روز. هدف این است که نه تنها به جذب خلبانان با سیستم های برش لبه بلکه آینده نگهداری و خدمه ستاد.

جزئیات بعدی: پنتاگون منتشر طرح, کاهش, پایگاه محدودیت به عنوان متحده بازگشایی

“با تکنولوژی فعلی یک واقعیت مجازی کاربر می تواند کاملا واقع بینانه تجربه در دسترس نیستند سنتی استخدام تنظیمات” گفت: مسلح ، برایان اسپونر حمل و نقل هوایی دستیار افسر تدارکات در سپاه تفنگداران دریایی’ غربی استخدام منطقه است. “یک تجربه مانند به کارگیری یک هواپیما نصب شده روی سیستم سلاح از UH-1Y می تواند تکرار نسبتا به راحتی و اجازه می دهد که کاربر را به تجربه چیزی است که آنها هرگز به انجام در غیر نظامی جهان است.”

دریایی سپاه در حال حاضر با استفاده از شبیه سازی پرواز در جذب, حوادث, اما آنها سنگین و دشوار به حمل و نقل اسپونر گفت. امید است که به یک سیستم جدید است که متناسب با سخت پوسته مورد است که می تواند پرواز تجاری یا نظامی یا هواپیما حمل و نقل در ون استخدام بنابراین می توانید با استفاده از آنها در حمل و نقل هوایی, مدرسه, کلاس درس, مذاکرات هوا را نشان می دهد حرفه ای نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر.

“هدف این است که این واحدها توان به تنهایی و یا تکمیلی به مسئول انتخاب تیم تلاش های استخدام,” او گفت:. “در حال حاضر شبیه سازی نیاز به اختصاص 35-پا تریلر و کامیون, ساخت آنها گران با سفر و نامناسب برای حمل و نقل روی تعدادی از دانشگاه ها و سالن.”

دریایی سپاه دعوت از شرکت ها در حال حاضر ممکن است سیستم در یک صنعت روز بعد از این سال. آن را ممکن است به میزبانی عملا این اطلاعیه می افزاید: با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این سرویس در گذشته ارائه شده آینده افسران پرواز در اجاره هواپیما. که چه اسپونر یک MV-22 Osprey خلبان را به عنوان یک غیر نظامی در سال 2005. در حالی که هیچ چیز در مقایسه با چیزی که واقعی او گفت: واقعیت مجازی شبیه سازی می توان طراحی شده برای ارائه تجربه هیجان انگیز.

دریایی سپاه استخدام فرماندهی در حال حاضر دارای شش Redbird F-35 شبیه سازی است که هزینه $110,000 هر. این شهر همچنین دارای 26 Eleetus شبیه سازی است که به تقلید MV-22, AH-1Z و F/A-18 پرواز. کسانی که هر یک دلار هزینه 44,000 هر کدام.

و به دلیل اندازه آنها اسپونر گفت: این فرمان نیز خریداری و یا اجاره تریلر برای حمل و نقل شبیه سازی شده است. کسانی که دیگر نمی خواهد نیاز اگر دریایی سپاه خرید واقعیت مجازی شبیه سازی شده است.

این خدمات نظامی مواجه اند برخی از چالش ها در سال های اخیر در حفظ خلبانان به عنوان هواپیماهای مسافربری تجاری ارائه شده بزرگ نشانه پاداش و ثبات بیشتر در برنامه. اما که می تواند در مورد تغییر عنوان شرکت های هواپیمایی در تلاش برای جذب مسافران در میان همه گیر.

“پیش بینی ما نشان می دهد نسبتا جریان ثابت از متقاضیان برای ما حمل و نقل هوایی برنامه بعد از چند سال” اسپونر گفت. “… و وضعیت فعلی تجاری صنعت هواپیمایی تنها کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ما می توانید انتخاب کنید با بالاترین کیفیت حمل و نقل هوایی متقاضیان خواهد شد که اکسل در مدرسه پرواز.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با: B-1 بمب افکن ممکن است به ما قدرت نظامی در اقیانوس آرام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>