دریایی پانچ در اوکیناوا کلوپ شبانه در حالی که نقض Coronavirus محدودیت های پلیس می گویند

اردوگاه پرورش اوکیناوا — یک اوکیناوا مستقر در دریایی که ظاهرا شکست coronavirus محدودیت دستگیر شد و توسط پلیس ژاپن روز شنبه پس از گزارش مهر یک کالج محلی دانش آموز در یک ناها کلوپ شبانه.

سرجوخه اد گالو) جان ویلیام توماس III, 24, از 3rd دریایی تدارکات گروه در اردوگاه هانسن را بازداشت گرفته شده در خارج از استقرار در ناها را Kumoji محله مدت کوتاهی بعد از پلیس نامیده می شدند در 4:50 صبح ناها سخنگوی پلیس روز دوشنبه گفت:.

توماس گزارش برای اولین بار تحت فشار قرار دادند 21 ساله که نامش ذکر نشده در کف رقص گفتن او نه به آمدن نزدیک تر سخنگوی گفت. دانشجو در پاسخ گفت: او را با پلیس تماس بگیرید اگر توماس را ترک نمی کند او را به تنهایی و توماس زده در فک پایین.

دانش آموز به نام پلیس و خارج ساختمان, سخنگوی گفت. پلیس دستگیر توماس به ظن حمله.

توماس رد اتهامات سخنگوی گفت. بدون آسیب گزارش شده است.

این رسم در ژاپن برای برخی از سخنگویان دولت به نام خود را به رسانه ها.

پلیس انتظار می رود به مراجعه به اتهام ضرب و شتم در برابر توماس به ناها منطقه عمومی دادستانی در بعد از ظهر دوشنبه سخنگوی پلیس گفت:. او برگزار شد دوشنبه در ناها ایستگاه پلیس.

حمله به محکومیت ممکن است در نتیجه تا دو سال حبس و یا تا 3000 $در جریمه با توجه به ژاپن وزارت امور داخلی و ارتباطات است.

یک سخنگوی 3rd دریایی تدارکات گروه, 1st سرهنگ جاناتان کرنل تایید توماس’ دستگیری یک ایمیل به دوشنبه و گفت: این واحد است “به طور کامل متعهد به همکاری با مقامات محلی برای کمک به تحقیقات خود را.”

کافه ها و کاباره ها باقی می ماند از حد برای تفنگداران دریایی در ژاپن به دلیل ضد coronavirus اقدامات است. فرمانده نیروهای ایالات متحده و ژاپن نیروی هوایی سرهنگ ژنرال کوین اشنایدر اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی برای تمام نیروهای ایالات متحده در این کشور تا ماه ژوئیه 14.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>