دریایی فراری تحت تعقیب در اتهام قتل

یک Franklin County هیئت منصفه در ویرجینیا به تازگی تحت تعقیب یک Camp Lejeune دریایی که خالی از واحد خود را در ماه اکتبر 2019 برای قتل مادر خود را دوست پسر.

بدنی Michael Alexander Brown, 22, از رونوک ویرجینیا بود تحت تعقیب برای قتل رادنی قهوه ای در Nov. 9. او بعدها در بر داشت در اتاق زیر شیروانی از خانه که در آن قتل صورت گرفت در Nov. 27 پس از 18 روز در سراسر کشور man hunt.

قهوه ای شده بود در اجرا پس با اتهام قتل درجه دوم و همچنین استفاده از اسلحه گرم در کمیسیون یک جنایت در اتصال پس از دریایی را از محققان گفت: او شاهد جرم و جنایت و نام پسر خود را به عنوان مظنون همانطور که قبلا گزارش شده توسط اخبار روزانه.

این کیفرخواست آمد دوشنبه پس از یک ماه ژوئن 24 جلسه مقدماتی که در آن وجود دارد دادگاه شهادت از کلانتر محققان و قهوه ای را به عنوان به خوبی به عنوان اطلاعات در مورد رادنی قهوه ای را کالبد شکافی نشان می دهد که از دو اسلحه با هشت گلوله.

براون اتهامات ذکر شده در کیفرخواست در حال عمد و قتل درجه اول استفاده از یک اسلحه گرم در حالی که ارتکاب قتل شکستن و ورود با قصد ارتکاب بزه به جز حمله و باتری و یا خاطی در حالی که مسلح به یک سلاح مرگبار غیرقانونی و feloniously مرتکب larceny از اسلحه گرم متعلق به رادنی قهوه ای استفاده از اسلحه گرم در حالی که ارتکاب سرقت در نظر گرفتن اعتباری خودرو متعلق به رادنی قهوه ای بدون اجازه و رضایت خود را و شکستن و ورود رادنی قهوه خانه به قصد ارتکاب larceny در حالی که مسلح به یک سلاح مرگبار

براون تاریخ دادگاه بعدی این است که برنامه ریزی شده برای ماه اوت 3 در فرانکلین کانتی مدار دادگاه با توجه به ویرجینیا دادگاه سایت.

سرجوخه اد گالو) براون مبارزه با مهندس 8th مهندس پشتیبانی گردان, 2nd دریایی تدارکات گروه دوم اعزامی نیروی دریایی مستقر روی Camp Lejeune با توجه به سابقه خدمت ،

او شکست خورد به گزارش به محل وظیفه در Oct. 24 و وضعیت او بود به عنوان برچسب وجود ندارد بدون مجوز (UA) توسط واحد خود را 24 ساعت بعد با توجه به انتشار اخبار از کاپیتان رابرت Vachon.

در انتشار آن می گوید “سپاه تفنگداران دریایی و تفنگداران دریایی 2 تدارکات را تحمل هر گونه اقدامات مغایر با دریایی سپاه ارزش های اصلی از افتخار و شجاعت و تعهد است. 2nd دریایی تدارکات گروه طول می کشد این موضوع را جدی بگیرید و اضافی ارائه خواهد شد releasable اطلاعات آن را به عنوان در دسترس می شود.”

محققان گفت: آنها در حال تلاش برای قطعه یک انگیزه با هم اما نمی خواهم به حدس و گمان به عنوان بررسی است که هنوز هم در رفتن.

این مقاله از اخبار روزانه, جکسون, N. C. بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزانه, اخبار, جکسون, N. C.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im