دریایی سپاه ممکن است به جای پیاده نظام M27s با ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح

دریایی سپاه نشده است به پایان رسید فیلدینگ M27 پیاده نظام تفنگ اتوماتیک به تمام آن خر خر کردن واحدهای خود را به عنوان استاندارد جدید سرویس, سلاح, اما آن را در حال حاضر eying ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح به عنوان بعدی خود را پیاده نظام تفنگ.

تجربی 6.8 mm NGSW است در آخرین مرحله از تست به عنوان سه شرکت در رقابت برای شانس به جای ارتش را M4A1 تفنگ لوله کوتاه سبک و پیراهن M249 سلاح خودکار با تفنگ و خودکار تفنگ انواع سلاح های اینده سیستم ابتدا در مالی 2023.

جزئیات بعدی: پلیس بررسی مشکوک به خرابکاری به مدال افتخار دریافت کننده سنگ مزار

در حالی که سپاه deliberates بیش از ارتکاب به NGSW این کار را به پایان برساند صدور M27 به پیاده نظام دریایی تا پایان این سال مالی گفته است که در نسخه های اخیر.

این M27 ابتدا به میدان فرستاد و در سال 2011 به واحدهای پیاده نظام به عنوان جایگزینی برای پیراهن M249 اتوماتیک, سلاح, اما محبوبیت Heckler & Koch سلاح باعث سپاه به گسترش فیلدینگ به طور چشمگیری در ژانویه 2018.

“تفنگ دریافت اکثریت بازخورد مثبت از تفنگداران دریایی” سپاه تفنگداران دریایی سیستم های فرمان مقامات در بیانیه ای گفت. “این انتقادات منجر به سپاه تفنگداران دریایی’ تصمیم به میدان M27 به همه تفنگ جوخه های اولیه خود را به عنوان فردی سلاح.”

اما در همان اطلاعیه سپاه همچنین گفت: “همکاری با ارتش به تهیه نسل بعدی تیم ملی سلاح سیستم” که پس از آن جایگزین M27 به عنوان اصلی شخصی سلاح برای واحدهای پیاده نظام.

“این NGSW ارائه خواهد شد افزایش قابل توجهی به مرگ فرد سرباز و دریایی” مقامات اضافه شده است.

تفنگداران دریایی “می تواند دریافت اول تحویل NGSW به عنوان اوایل به عنوان سال مالی تا سال 2025” مسلح ، مایک Brisker سلاح مدیر محصول برای MCSC را مدیر برنامه سلاح های پیاده نظام در بیانیه ای گفت:.

اما به نظر بیشتر, سیستم فرمان مقامات عنوان یقین در منتشر شد اظهارات.

در پاسخ نوشته شده دریایی سپاه گفته است که سرویس “شرکت کننده و ارائه پشتیبانی قابل توجهی” به ارتش NGSW تلاش اما گفت که “هیچ تصمیم گیری ساخته شده است برای تهیه هر دو نوع از این NGSW.”

این NGSW ایجاد کرده است هیجان زیادی در مبارزه با سلاح های جامعه به خصوص با آن 6.8 mm پرتابه طراحی شده برای نفوذ مدرن دشمن زره بدن در محدوده فراتر از زمان M855A1 5.56 mm افزایش عملکرد دور.

ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی قصد دارد تا زمینه هر دو مدل به واحد از جمله 75 رنجر هنگ به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس سرهنگ Joel بابیت از برنامه اجرایی عملیات ویژه نیروهای جنگجو گفت: Military.com به تازگی.

عادلانه بود هر چند ارتش است یک راه طولانی از اتمام تست و انتظار نمی رود که برای انتخاب یک شرکت به هر دو مدل تا سه ماهه اول سال مالی 2022. فیلدینگ به سربازان آغاز خواهد شد و یک سال بعد.

“دریایی سپاه ادامه خواهد داد به شرکت در ارزیابی و NGSW راه حل برای بلوغ و مناسب بودن و قیمت به دیدار ما نیازهای عملیاتی به منظور اطلاع رسانی به تصمیم گیری در اگر و زمانی که شروع به تهیه این بهبود قابلیت های” دریایی سپاه گفت: مقامات در بیانیه ای.

“اگر تصمیم به تهیه NGSW دریایی سپاه را ارزیابی reissuance از M27 [از واحدهای پیاده نظام] به دیگر ناوگان نیروی دریایی واحد است.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح است یک ضربه بزرگ با SOCOM

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>