دریایی سپاه’ اولین زن مبارزه با زمین فرمانده گردان منعکس در نقش تاریخی

به عنوان یک جوان مبارزه با مهندس افسر میشل Macander بخشی از تفنگداران دریایی ایالات متحده با فشار به عراق در سال 2003 ،

سپس یک ستوان با دریایی بال پشتیبانی اسکادران 372 در کمپ پندلتن او نظارت یک جوخه ساختمان یک کمپ در کویت که پس از آن تحت فشار قرار دادند به عراق و تعمیر باند فرودگاه و فرودگاه پس از آمریکا هواپیما می تواند زمین با خیال راحت.

در حال حاضر یک ستوان سرهنگ Macander به یاد می آورد یکی از اولین ماموریت وجود دارد.

“وجود دارد یک باند با شش 50 پا چاله,” او گفت:. “ما فشرده آن را به پایین و من گواهی آن را به زمین اولین KC-130. من ایستاده در یک هاموی سقف امید آن خواهد زمین. و آن را انجام داد.”

که و بسیاری از تورهای — از جمله چهار مجموع استقرار به عراق و افغانستان — ارائه شده بنیاد برای او سابقه-ساخت انتساب. در 22 ژوئن 2018, او اولین زن به رهبری دریایی سپاه مبارزه با زمین واحد با در نظر گرفتن دستور از 1st Marine Division 1 مبارزه با مهندس گردان در اردوگاه پندلتون.

در حال حاضر دو سال بعد از 41 سال Clifton Park, New York, بومی را تکمیل کرده است دو سال تصدی خود به تازگی توزیع بیش از فرماندهی گردان به سرهنگ گردنه ست دیویی در یک تغییر فرماندهی مراسم در کمپ پندلتن.

در سال 2013 و پس از آن — وزیر دفاع لئون پانتا لغو ممنوعیت زنان در جنگ و در سال 2016 پنتاگون پاک زن تفنگداران دریایی برای خدمت در کنار مردان در نقش پیاده نظام. دریایی سپاه, مقامات اعلام کرد تمام تفنگداران دریایی می گیرند تحت همان سیاست: وجود خواهد داشت نه بیشتر مشاغل به کارگردانی فقط در زنان است.

به عنوان یک مهندس Macander شده بود در مناطق جنگی اما نه در یک بخش مبارزه با کار. هنوز هم او را زودتر قرار داده و نقش او را در یک موقعیت به سرعت افزایش از طریق صفوف.

افزایش دوباره به او انتساب جدید در نیروی دریایی ایالات متحده, جنگ, دانشگاه, در, رود آیلند, Macander منعکس کننده آنچه او و تفنگداران دریایی انجام شده در دو سال گذشته و نقش او بازی در مشاوره و آموزش نسل بعدی از افسران. پس از او در زمان فرماندهی یک تعداد انگشت شماری از تفنگداران دریایی را نیز با موفقیت وارد مبارزه با مواضع در اردوگاه پندلتون.

“من مجموعه ای از آب و هوا است که من افتخار” Macander گفت. “تفنگداران دریایی آموزش دیده و در حال بهتر واحد از زمانی که من آنها را در بر داشت.

“این یک متعادل تر گردان. یک واحد خوب است همه چیز خوب است. ما تا به حال یک خانواده محیط زیست و تفنگداران دریایی در زمان مراقبت از کسانی که خود را به چپ و راست.”

گردان در حال حاضر نیز برای اولین بار اجرایی در 1st Marine Division, و دو نفر از آن پنج اولیه اعضای هیات زنان هستند. این گردان افسر پزشکی نیز یک زن است.

“این نسل آینده در حال حاضر آن را فقط بخشی از تجربه خود را,” او گفت: با اشاره به جوان زن تفنگداران دریایی. “آنها با خرد کردن آن. من بسیار افتخار می کنم.”

برای اولین بار در رهبری و آماده سازی

Macander گفت: نقش و تاریخچه ساخت فرمان آمد با مجموعه خود را از چالش است. نه از او مافوق و یا دیگر 1st Marine Division, همکاران, اما از خودش.

“وجود دارد قطعا فشار داخلی,” او گفت:. “همه چیز من نشان داد تا من مطمئن هستم که من آماده شد. در هر ورزش من سیم-تنگ است. من که قرار بود به صورت زنان و من می خواستم تا مطمئن شوید که من آماده بود.”

تفنگداران دریایی در این گردان ارائه تاکتیکی و لجستیکی مهندس پشتیبانی به واحدهای دیگر در 1st Marine Division. آنها در ساخت پناهگاه و پست ها به کمک پیاده نظام دریایی برای زنده ماندن و مبارزه.

کلید به برخی از موفقیت های او, او گفت که تعهد خود را به تمرکز بر روی و آموزش تا داوطلب خدمت سربازی تفنگداران دریایی آنهایی که شناخته شده به عنوان سپاه’ در ستون فقرات.

“ما با قرار دادن مقدار زیادی از قدرت در غیر افسران” او گفت:. “هل دادن ابتکار عمل به پایین ترین سطح ما نیاز داریم که رفتن به جلو. شما باید مردمی در پایین ترین سطح تصمیم گیری. شما باید برای القای است که در آموزش به طوری که آنها قادر به انجام آن در مبارزه است.”

و او گفت: او در حال حاضر شاهد آن تفنگداران دریایی مصرف شارژ. حداقل 10 تفنگداران دریایی در گردان شده اند درگیر در صرفه جویی در زندگی حوادث در حالی که خارج از وظیفه. در دسامبر 2018 شش از تفنگداران دریایی بودند مدال برای صرفه جویی در زندگی یک رودخانه مرد به شدت مجروح در تصادف موتورسیکلت.

تبدیل شدن به یک دریایی

Macander بزرگ شده در یک خانواده که در آن خدمت نظامی بود یک سنت است. او پدر, دایی و پدر بزرگ خدمت در نیروی دریایی بود.

“من فقط همیشه علاقه مند به خدمت در ارتش,” او گفت:. “این ایده داشتن یک شغل است که به معنی چیزی است.”

دریایی سپاه, او گفت:, ایستاده بود به عنوان سخت ترین و چالش برانگیز ترین نظامی شاخه.

پس با توجه به ایالات متحده آکادمی نظامی وست پوینت Macander تصمیم گرفتند برای یک “به طور منظم” کالج تجربه و ثبت نام در گرجستان موسسه فن آوری که در آن او برنامه ریزی شده به یک مهندسی شیمی عمده.

اما این که کوتاه بود. توقف در برای دیدن افسر دریایی در اختیار نیروی دریایی ROTC و یک هفته بعد او بود ،

Macander فارغ التحصیل از Georgia Tech با امور بین المللی در رشته 2000. او یک سال را صرف آموزش قبل از او خود را برای اولین بار دریایی سپاه کار خود را به عنوان مبارزه با مهندس.

او اولین فرصت برای استقرار آمد به سرعت پس از سپتامبر. 11 هنگامی که او پیوست تا با کمپ پندلتن دریایی بال پشتیبانی اسکادران 372.

“خیلی عالی بود ، ساختمان کمپ و تعمیر باند فرودگاه از جنوب عراق به بغداد” او گفت:.

پس از سوم استقرار او رفت و برگشت به انجام کاری که در آن او احساس او ممکن است الهام بخش دیگران است.

او در زمان کار دریایی افسر استاد در دانشگاه کلرادو است. وجود او چه افسر دریایی در Georgia Tech را برای او: او مربی آینده دریایی افسران. پس از سه سال او چند عملیاتی تورهای از جمله خدمت به عنوان فرماندهی مرکزی مبارزه با مواد مخدر افسر مسئول در کابل ،

گرفتن کار

در ماه جولای سال 2017 او بازگشت به کمپ پندلتن این بار به عنوان 1st اعزامی نیروی دریایی مهندس. او توصیه سرهنگ ژنرال لوئیس Craparotta در همه چیز مهندسی.

هنگامی که فرصتی به وجود آمد برای قرار دادن نام خود را در برای ارتقاء او اولین انتخاب شد 1st مبارزه با مهندس گردان.

“من فکر نمی کنم من امیدوار, اما من نمی انتظار برای دریافت اولین انتخاب من” او گفت:. او برخی از “فریاد و کمی از ادای سوگند” هنگامی که او به ثمر رساند ،

شخص اول او به نام او همسر جولی Macander یک نگهداری محقق برای اسمیتسونیان ملی موزه های تاریخ طبیعی.

“کار خوب کودک” بود جولی در پاسخ به رغم دانستن مبارزه با فرماندهی خود را در خطر بیشتر است.

“او نگران بود اما او نیز می دانست که این است آنچه که من می خواستم” میشل Macander گفت.

در طول دو سال تصدی پیشرو گردان او مستقر جوخه های از تفنگداران دریایی به استرالیا و ارائه تمام رشته های مهندسی برای جراحی نایت 15 روز خاکی زندگی می کنند-آتش و حمل و نقل هوایی آموزش ورزش با نیروی دریایی است. او همچنین با ارسال یک شرکت از تفنگداران دریایی ایالات متحده و مکزیک مرز و زد در مقیاس بزرگ در تمرینات دریایی و هوایی و زمینی مبارزه با مرکز توئنتی ناین پالمز.

به زودی Macander سر به سواحل شرق و جنگ کالج — او را به صرف یک سال و یادگیری در مورد کشورهای دیگر و سطوح بالاتر از دولت است. به جای تمرکز بر جنگ و درگیری او را تمرکز بر مبارزات و جنگ های. از وجود او به احتمال زیاد خواهید را به یک تور در پنتاگون.

او گفت: او می داند که در حال حاضر که یک زن به فرماندهی یک گردان مهندسی راه را برای دیگر زنان افسران باز است, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد به سال قبل از زنان افزایش یابد به همان نقش توپخانه و پیاده نظام دستورات.

توصیه: “خودتان می شود.”

“سعی نکنید به چیزی است که شما نمی,” او گفت:. “من چیزی را تغییر دهید زمانی که من در زمان فرماندهی. من فکر می کنم دریایی سپاه یک مترونوم. انجام به بهترین توانایی خود را وجود خواهد داشت و فرصت رفتن به جلو است.”

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>