یک مرد با پوشیدن لباس نیروی دریایی ایالات متحده مدرسه رفت و به oceanfront در زمرد, کارولینای شمالی روز پنجشنبه در یک آشکار اعتراض به این شهر محدودیت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

انسان که مشخص شد توسط یک شاهد به عنوان یک بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده رئیس دیده شد عکس ایستاده در مقابل یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “سرزمین آزادی.”

مایک کانر یک دیرین ساکن زمرد و گشت و گذار گفته خودی بازنشسته ملوان ایستاده در آب برای حدود 10 دقیقه قبل از او نزدیک شد توسط مأموران اجرای قانون. کانر گفت: مرد خواسته شد که به حذف خود از منطقه اما رد درخواست.

ملوان در نهایت به سمت چپ آب بر توافق خود را بدون حادثه کانر اضافه شده است.

مرد عینک کامل نیروی دریایی خدمات لباس آبی که ساخته شده از پشم و مجاز است به فرسوده در طول سال برای همه, رسمی, رویدادهای رسمی. قیمت برای لباس کامل است که بیش از 300 دلار که شامل بخیه رتبه و خدمات را پوشش میدهد.

در مدرسه و زمرد اداره پلیس نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ساعت پس از این حادثه این شهر اعلام کرد و آن را لغو ممنوعیت دسترسی در روز شنبه. خوانندگان و دیگر ساکنان قبلا ابراز مخالفت خود را با برگزاری تظاهرات در سراسر این منطقه شد و “اخراج” توسط تعطیلی کانر گفت.

“ما بسیار خوشحال هستیم که زمرد اجازه دسترسی فقط به ما شناگران اما به هر کسی که با استفاده از آن به عنوان یک وسیله برای ورزش” کانر گفت. “ما نمی خواهیم حقوق ما stomped بیش از همه است.”

“زمرد ساکنان و اموال صاحبان قادر خواهد بود برای دسترسی به اقیانوس اطلس برای فعالیت های عادی از جمله شنا, گشت و گذار, kiting قایقرانی و ماهیگیری” شهر در بیانیه ای گفت. “ساکنان می تواند همچنان به راه رفتن تنه زدن و نشستن در ساحل رشته. همه beachgoers باید پایبند به جریان اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

حداقل 24 نفر در شهرستان آزمایش مثبت برای coronavirus و دو فوت کرده اند که از جمعه در انتخابات گفت: با توجه به WCTI-تلویزیون.

سواحل دیگر را آغاز کرده اند که باز به عنوان متحده کاسته اقامت خود را در خانه و محدودیت. در جکسون ویل فلوریدا جمعیت دیده می شد جمع آوری و در ساحل در روز جمعه بعد از ظهر. اگر چه فعالیت های تفریحی هستند که مجاز در برخی از سواحل آفتاب و دیگر فعالیت های گروه اجازه داده نخواهد شد طی عملیاتی در ساعت است.

بیشتر از خودی کسب و کار:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 خودی کسب و کار. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im