به صرف تا 12 سال زندان برای سرقت شجاعت به اتهام سرقت

غرب اسکرانتون پنسیلوانیا, مردی که دروغ در مورد خدمت سربازی خود را به عنوان او به سرقت برده نزدیک به $17,000 از an American Legion post صرف خواهد شد تا 12 سال در زندان.

Lackawanna County قاضی ویتو Geroulo محکوم کریستوفر کرافورد در روز چهارشنبه به مدت شش تا 12 سال در زندان پس از چهار سال آزادی مشروط و گفت: اولین دستیار دادستان منطقه جودی قیمت که مورد پیگرد قانونی قرار.

کرافورد, 32, نیز باید پرداخت $16,701.15 که او به سرقت برده از American Legion Post 568 در مینوکا, او گفت:.

در ماه فوریه در یک nonjury محاکمه Geroulo یافت کرافورد به جرم دو فقره هر یک از سرقت و دریافت اموال به سرقت رفته پنج فقره دستگاه دسترسی تقلب برای استفاده از لژیون را دبیت کارت به ده ها تن از خرید غیر مجاز و برداشت پول نقد در سال گذشته و دو فقره بد نمایش دادن خود را به عنوان یک کهنه.

قیمت اشاره کرد که کرافورد دریافت متوالی شش ماه جملات برای بد نمایش دادن هر دو خدمات خود را ضبط و شجاعت است که در پایان بالا از استاندارد و صدور حکم برد.

کرافورد ادعا کرد که او یک مبارزه با کهنه که زخمی شده بود در عراق است. نظامی خود را ضبط و در غیر این صورت نشان داد. کرافورد مرخص شد تحت دیگر-از-محترم با شرایط پس از او رفت AWOL در طول بوت کمپ در سال 2007.

کرافورد در ابتدا دستگیر شد و در ماه آگوست به اتهام 136 فقره جنایت برای سرقت بیش از $10,000 از American Legion Post در حالی که خدمت به عنوان اجرایی آن افسر به اتهام عضویت و استخدام. این پست بعدا کشف او به سرقت برده بود و هزاران نفر دیگر منجر به یک دسته جدید از سرقت اتهامات عنوان شده علیه.

از مارس 2019 از طریق اوت Crawford با استفاده از پست کارت بانکی در, میله, رستوران ها داروخانه CVS در Lackawanna County, و در سفر به کازینو در شهر آتلانتیک نیوجرسی و ونیز فلوریدا, مقامات گفت.

هنگامی که او در بر داشت کرافورد گناه چند ماه پیش Geroulo گفت: شواهد قویا نشان داد او در آزار پست های اعضا و اعتماد آنها را فریب دهد و به باور او یک معلول جانباز.

Lackawanna County District وکیل علامت پاول گفت دفتر او خوشحال است با حکم Geroulo تحمیل شده است.

“او همه چیز را او سزاوار” پاول گفت. “جرم بود به خصوص فاحش چرا که او را هدف قرار جانبازان به سرقت پول خود را به سرقت برده و آنها شجاعت است.”

کرافورد همچنان در Lackawana شهرستان ،

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط فرانک ویلکس Lesnefsky از Times-Tribune, Pa. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Times-Tribune, Pa.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im