25 سال زندان محکوم شد و به زندان این ماه در مارس 2018 اثر تیراندازی سابق فورت کرسن سرباز.

کورتز Enriquez لی-جزئیات التماس گناه مارس 6 به قتل درجه دوم در گرمای شور و شوق در قتل از 22 سال Dionte امان هریس پرونده های دادگاه نشان می دهد. چهارم قضایی منطقه قاضی Timothy J. Schutz او را محکوم به 18 سال زندان.

لی-جزئیات دریافت اعتبار برای 699 روز خدمت در زندان در انتظار یک وضع در مورد.

او گذشته از سه نفر به زندان در حمله هریس رخ داد که در شاهوار املاک آپارتمان 105 S. آکادمی بلوار. دستگیری گواهی حسن جزئیات کلرادو اسپرینگز تحقیقات پلیس مهر و موم شد و پس از سه نفر را بازداشت.

Austin Wayne بوید, 24 محکوم شد در ماه نوامبر به 26 سال زندان پس از یک محاکمه با حضور هیئت منصفه به پایان رسید با یک قتل درجه دوم محکومیت برابر او.

Lakela نیکول Brasfield, 26 التماس کرد گناه بی پروا به قتل نفس و لوازم جانبی به قتل و محکوم شد در مارس 2019 به 14 1/2 سال در زندان است.

ارتش سوابق نشان می دهد هریس کهنه کار که در خدمت به عنوان یک وسیله نقلیه چرخ دار مکانیک در سال 2014 و 2015. او نمی استقرار خود را در طول سرویس پرونده گفت.

این مقاله نوشته شده توسط Lance Benzel از روزنامه (کلرادو اسپرینگز،) و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزنامه (کلرادو اسپرینگز،). تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im