مرد متهم با 9 جنایت در پل تیراندازی متوقف شده توسط سرباز

LEAVENWORTH, Kan. — یک زن 37 ساله شهر کانزاس-منطقه مرد متهم شد جمعه با اقدام به قتل درجه اول و هشت دیگر جنایات پس از مقامات می گویند او به طور تصادفی شلیک به ترافیک بر روی یک پل که متصل کانزاس و میسوری.

این اتهامات در زمینه Leavenworth County, Kansas, دادگاه منطقه در برابر جیسون Randell Westrem از هوستون شهر میسوری شامل چهار فقره از شلیک به یک اشغال وسیله نقلیه دو فقره از تشدید حمله و دو فقره از تشدید خطر افتادن یک کودک. دو فرزند شد و مسافران در یک وسیله نقلیه که در زیر آتش چهارشنبه در صدمین پل در نزدیکی Fort Leavenworth.

جزئیات بعدی: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به ” تهدید,’ کلی می گوید:

یک سرباز مستقر در ارتش ارسال آمار تیرانداز با ماشین خود را به متوقف کردن شلیک. یک نفر نیز یک سرباز زخمی شد و گمان مجروح شد و همچنان در بیمارستان بستری با توجه به Leavenworth شهرستان وکیل تاد تامپسون.

تامپسون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این مورد جلوتر از جلسات دادگاه. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا Westrem یک وکیل.

Leavenworth افسران پلیس در ابتدا بر این باور بودند در پاسخ به خشم جاده حادثه در پل. آنها کشف کردند که یک مرد تا به حال شده است با استفاده از سلاح های متعدد به آتش به طور تصادفی در وسایل نقلیه.

سرباز که زد مسلح تا به حال شده است در انتظار در ترافیک هنگامی که او را دیدم چه اتفاقی می افتد.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

مربوط به: دیدار با قهرمان سرباز که در زمان پایین فعال تیرانداز با کامیون خود را بر روی یک پل کانزاس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im