عمده فضای نیروی واحد به نام دلتا مقامات اعلام

ایالات متحده در فضا نیروی مشخص کرده است که چگونه از آن خواهد شد حق را به اسکادران سطح.

جدیدترین شاخه نظامی روز سه شنبه اعلام کرد که این عمل با سه اولیه زمینه دستورات مسئول فضای آموزش حرفه ای; دستیابی به سیستم های فضایی از صنعت و حمایت از فرماندهان مبارز با فضا و نیروی پرسنل و قابلیت های.

سه اولیه زمینه دستورات انتظار فعال شود بعد از این تابستان عبارتند از: فضا فرماندهی عملیات (SpOC), فضا, سیستم های فرمان (SSC) و فضای آموزشی و آمادگی فرمان (تهران STARCOM) با توجه به آزادی.

جزئیات بعدی: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در همه کشورها به جز فلوریدا و کالیفرنیا و میشیگان

در نیروی هوایی وابسته به آن مقر اصلی فرماندهی است که پس از آن تشکیل شده از یک شماره نیروی هوایی, بال, گروهی, اسکادران و پرواز است. فضا نیروی مقایسه خواهد شد فقط باید سه رده های فرماندهی: در این زمینه دستورات دلتا و اسکادران, مقامات گفت.

“این مهم ترین تغییر ساختار فضایی واحد انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا پس از استقرار نیروی هوایی فرماندهی فضایی در سال 1982” نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت در بیانیه ای گفت. “نوآوری و بهره وری در حال رانندگی ماموریت ما به عنوان ما موقعیت فضا مجبور به پاسخ با چابکی برای محافظت از ملت ما توانایی های فضایی و آمریکا راه زندگی است.”

STARCOM خواهد بود مسئول آموزش و فضای آموزش حرفه ای با توجه به فضای نیرو اعلام. دو ستاره به طور کلی نظارت بر این فرماندهی فیلد; مقامات برآورد STARCOM فعال خواهد بود تا سال 2021.

در ضمن یک فضای نیروی افسر در مرتبه O-6 منجر موقت فضای آموزشی و آمادگی دلتا به تاسیس پترسون در پایگاه نیروی هوایی کلرادو در ماه آینده.

“این واحد را به عنوان سازمان مادر برای تعدادی از آموزش و پرورش, آموزش و عملیاتی تست و ارزیابی واحدهای انتقال به فضا زور در تابستان سال 2020” مقامات گفت.

این سرویس گفت: دلتا خواهد بود به رهبری O-6 افسران رتبه معادل آن به نیروی دریایی کاپیتان یا سرهنگ در, دیگر, خدمات, خواهد شد و سازمان یافته برای حمایت از یک تابع خاص از جمله عملیات های آموزش و نصب و راه اندازی پشتیبانی. اسکادران مدیریت “تاکتیک های خاص” مورد نیاز برای اجرای فضای نیروی ماموریت با توجه به اعلام.

در ضمن SpOC خواهد شد ارائه دهنده نیروهای مبارز دستورات شرکای ائتلاف و نیروی مشترک.

در ماه دسامبر نیروی هوایی اعلام کرد که تا به حال تغییر نام یکی از آن شماره ها به نیروهای هوایی 14 نیروی هوایی از Vandenberg پایگاه نیروی هوایی کالیفرنیا به عنوان SpOC. در حال حاضر از آن خواهد شد تغییر نام داد و یک بار دیگر زیر این سازمان از SpOC به عنوان یک رشته فرمان, پیش بینی پترسون در پایگاه نیروی هوایی, کلرادو. برآورد فعال سازی تاریخ ارائه نشده است.

بر خلاف STARCOM, SpOC و فضا سیستم های فرمان خواهد بود به رهبری سه ستاره, ژنرال, مقامات گفت.

آخرین عنصر سه گانه فضا سیستم فرمان (SSC) را نظارت بر فضای کسب و راه اندازی. آن مقامات دیگر شامل توسعه و فیلدینگ “کشنده و انعطاف پذیر توانایی های فضایی برای warfighters” و “رشد و نمو تست در مدار, پرداخت, تقویتی و نگهداری از [فضای نیروی] سیستم های فضایی و همچنین نظارت از [فضای نیروی] علم و فن آوری فعالیت است.”

فضا نیروی قرعه کشی خواهد شد از زمان مثل سازمان فضایی و سیستم های موشکی و مرکز تجاری ارتباطات ماهواره ای برای ایجاد پایه و اساس SSC انتشار گفت.

زمانی که ساختار فرماندهی به طور کامل به دست آورد برای هر سه, دستورات رهبری را از بین بردن “یک افسر عمومی پله و یک-6 پله از فرمان” به منظور ساده کردن عملیات.

ششم سربازی بود که امضا به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 20, 2019 در حال حاضر عامل با کمک 16,000 نیروی هوایی دقیق به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

مقامات گفته اند که حدود 6000 نفر از کسانی که به طور موقت پرسنل ارائه خواهد شد این فرصت را به طور رسمی انتقال به فضای نیرو تا پایان سال. در اوایل این ماه این سرویس گفت که بیش از 8,500 فعال-وظیفه و سربازان داوطلب شده بودند برای انتقال به شعبه دارد.

“این یک فرصت تاریخی برای راه اندازی فضای اجرا در مسیر درست برای ارائه قابلیت های مورد نیاز برای اطمینان از آزادی حرکت و جلوگیری از تجاوز در از و فضا” ژنرال جی ریموند فضا, نیروی, فرمانده عملیات فضایی گفت: روز سه شنبه. “ما چگونه سازماندهی فضایی نیروی خواهد شد که تاثیر ماندگار در توانایی ما برای پاسخ با سرعت و چابکی به تهدیدات در حال ظهور را در پشتیبانی از دفاع ملی استراتژی و استراتژی در فضا.”

دیگر در انتظار فضایی نیروی تصمیم گیری عبارتند از پایه تغییر نام, یونیفرم, به روز رسانی, insignia و طراحی لوگو.

مقامات نیز هنوز تصمیم گیری برای تماس با فضای کردند.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: در اینجا این است که چگونه ما فضا نیروی ساخته خواهد شد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>