سرهنگ مارشال Plumlee حال غرق NBA برای ارتش و در حال حاضر آگهی یک جوخه

مارشال Plumlee شده است آموزش او جوخه برای یک هفته از طریق سناریو مبارزه با مهمات سکندری و یادگیری تا زمانی که آنها به اتمام ماموریت توسط باد تا معدن-سیم مانع با C-4 مواد منفجره است.

Plumlee سابق نیکس مرکز ناگهان ضربه با همان عجله آدرنالین به یاد او در دانشگاه دوک یا G لیگ یا NBA.

“زمانی که من قادر به کمک به تیم ملی رهبران blow up که مانع در آن لحظه این بود همان dunking بر کسی در یک بازی بسکتبال” Plumlee می گوید اخبار روزانه. “این یک تجربه سورئال.”

سرهنگ Plumlee است که هنوز هم تنها 27 جوانترین از سه برادر که همه بازی (یا بازی) در NBA. اما او در حال غرق خود را در بسکتبال حرفه ای تقریبا دو سال پیش برای ارتش ایالات متحده است و در حال حاضر رهبر یک حدود 40 نفر تفنگ جوخه مستقر در فورت لوییس در واشنگتن است.

آن را یک فرصت Plumlee می دانستند که در آینده داشتن اعلام قصد خود برای پیوستن به ارتش ایالات متحده قبل از NBA پیش نویس است. او سپس پژوهشگر به وظایف خود با نیویورک گارد ملی در حالی که بازی با نیکز رانندگی تا مرکز آن در تروی نیویورک برای آموزش هر زمان که برنامه مجاز است. کارملو آنتونی او را به نام “کاپیتان آمریکا”.

اگر چه Plumlee ممکن است هرگز از بالا به چیزی بیش از یک حاشیه بازیکن NBA, او هنوز هم تا به حال فرصت های خود را به ادامه نرم افزار حرفه ای. بازگشت در ماه اکتبر 2018 او معامله به شبکه’ G-لیگ سهامداران در لانگ آیلند. اما Plumlee هرگز برای شبکه و قصد ندارد که تا به حال بازی بسکتبال حرفه ای دوباره.

“من لذت می برد بسکتبال, من عاشق بازی را در بالاترین سطح” Plumlee می گوید. “اما هنوز هم وجود دارد یک خارش من می خواستم ابتدا در ارتش دارد. من می خواستم به آن را در ظرفیت های بزرگتر. من احساس می کنم مثل من یاد گرفتم که همه این درس بزرگ در کار تیمی و رهبری از برخی از تیم های من شده است بخشی از در NBA و من احساس موظف به به اشتراک گذاری است که با تیم ارتش. بسکتبال در حال رفتن به توقف تندرست در برخی از نقطه. و برای من نمیفهمد من می خواهم یک پرش بر روی آن. من می دانم که من باید چیزی خارج از بسکتبال که من پرشور در مورد چیزی است که من دوست دارم اجازه بدهید این یک شات واقعی در اینجا و ببینید که چگونه به دور من می توانید بروید.”

Plumlee که از ایندیانا است که از لحاظ جسمی منحصر به فرد به ارتش در 7-پا بلند است. آن علامت + و minuses. به عنوان Plumlee اشاره او به راحتی خال خال توسط سربازان خود را (هر چند که همچنین می تواند در مقابل کار او را اگر آن دشمن که در حال جستجو).

“حتی در نیمه شب در زیر دید در شب عینک سربازان من همیشه می توانید پیدا کردن من,” او می گوید. “آنها می توانید ببینید که کدام یک از تیره و تار است سرهنگ Plumlee چون من در مورد دو بار به عنوان بزرگ به عنوان بچه های دیگر.”

اما در داخل وسایل نقلیه و یا بیرون پریدن از هواپیما می تواند چالش برانگیز.

“هر پرش شده است یک ماجراجویی” Plumlee می گوید. “برای قرار دادن آن ملایم است.”

سه سال پیش Plumlee تا به حال فقط به پایان رسید تا خود را rookie فصل با نیکز. در حال حاضر او در تیم های مختلف.

“این واقعا یک تصمیم دشوار برای ترک بسکتبال و من می گویم مردم اغلب از من بپرسید اگر من از دست آن در ارتش دارد اما من به آنها می گویم آنچه که من دوست داشتم در مورد بسکتبال شد و قفل اتاق محیط زیست” Plumlee می گوید. “من دوست داشتم که بخشی از یک تیم بودن بخشی از چیزی بزرگتر از خودتان است. و در آن حس من سمت چپ هر چیزی.

“اگر هر چیزی من را که در حتی بزرگتر از سطح که در آن ریسک بالاتر است.”

این مقاله نوشته شده توسط اشتفان بوندی از نیویورک دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیویورک دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>