لویی مرد به ضرب گلوله توسط گارد ملی, عضو, محققان می گویند

LOUISVILLE, Ky. — لویی کباب طبخ شده بود به ضرب گلوله توسط یک عضو گارد ملی پس از طبخ شلیک تفنگ خود را به عنوان مجری قانون با نزدیک شدن در یک شب از اعتراضات رسمی دولت روز سه شنبه گفت.

دیوید McAtee کشته شد مه 31 در حالی که او در پخت و پز در رستوران مایل دورتر از مرکز شهر تظاهرات. لویی مترو پلیس و سربازان گارد ملی در منطقه بودند در پاسخ به یک گزارش از جمعیت جمع آوری هنگامی که تیراندازی رخ داده است.

J. Michael Brown, وزیر دولت در امور اجرایی دولت خبر داد و گفت: پلیس ایالت کنتاکی محققان به بررسی گلوله از McAtee بدن و همسان آن را به تفنگ های انجام شده توسط اعضای گارد ملی.

“پس از آن روشن کشنده شات آمد از گارد ملی” براون گفت. “ما بدون شک در مورد آن است.”

افسران ویدیویی توزیع شده توسط لویی مترو پلیس تیراندازی فلفل توپ به منطقه ای که در آن McAtee بود پخت و پز در خارج از منزل. اما براون گفت که او معتقد است McAtee اخراج اول زندگی دور.

“من معتقدم آقای McAtee شلیک اولین گلوله متوقف و سپس اخراج یکی دیگر از شات” براون گفت. McAtee برخورد کرد و یک بار در قفسه سینه و درگذشت و در صحنه است.

اعضای گارد ملی “بازگشت شدند آتش است که بخشی از تعامل و هر چه اجرای قانون را انجام دهد در آن صورت” براون گفت.

براون گفت: محققان بهبود دو پوسته پوسته از McAtee را تفنگ و گلوله باقی مانده بر روی بدن او.

براون گفت: دو نفر از اعضای گارد بودند در مجاورت که در آن پوسته پوسته پیدا شد اما گلوله از بهبود McAtee بدن بیش از حد پیچیده به بازی آن را به یک تفنگ خاص.

محققان همچنین بهبود پوسته پوسته از عکس های شلیک شده توسط لویی پلیس و نتايج حاصل از مطالعه حذف آن دسته از افسران از شلیک مرگبار شات قهوه ای گفت:.

شواهد شنبه منتشر شد نشان می دهد که مقامات “متعهد به گرفتن که حقیقت را — خوب یا بد زشت” کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت.

گارد ملی در این شهرستان برای کمک به اجرای مقررات منع رفت و آمد در میان تظاهرات تحریک مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و لویی بومی Breonna تیلور. تیلور به ضرب گلوله کشته شد توسط لویی کارآگاهان در خدمت یک حکم در منزل خود در ماه مارس است.

ویدئو منتشر شده توسط لویی پلیس به نظر می رسد برای نشان دادن McAtee شلیک تفنگ از درب رستوران خود را به عنوان افسران پرتابه. تصویری از یک دوربین مختلف پست شده در خارج از ساختمان را نشان می دهد یک نوشیدنی ظرف را در یک جدول در خارج از درب انفجار و سقوط به زمین فقط قبل از اینکه دود حاصل از داخل ساختمان که در آن McAtee ایستاده بود.

یک وکیل برای McAtee خانواده استیو Romines گفت: محققان باید آزادی تمام ویدئو های مربوط به تیراندازی. Romines همچنین گفت لویی مقامات و پلیس باید قبول مسئولیت و عذرخواهی برای نقض استفاده از زور سیاست های شب از تیراندازی. او گفت: McAtee خواهر زاده برخورد کرد و چندین بار با فلفل توپ به عنوان او ایستاده بود در درب کسب و کار خود را.

لویی پلیس در حال انجام تحقیقات خود را از تیراندازی. به عنوان بخشی از خود را در حال انجام تحقیقات پلیس دولت بررسی خواهد شد در دسترس ویدئو, فریم به فریم قهوه ای گفت:.

لویی شهردار گرگ فیشر اخراج این شهر رئیس پلیس پس از تیراندازی به دلیل لویی افسران ندارد بدن دوربین های در حال اجرا در طول این رویداد. رئیس استیو کنراد اعلام بازنشستگی خود را در ماه گذشته بود اما رفتن را به ماندن تا پایان ماه ژوئن.

این مقاله در نوشته شده بود توسط DYLAN LOVAN و بروس SCHREINER از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de