زندگی از دست رفته: در جانبازان, خانه, قوی میراث مرده

هر یک از داستان های خود را متفاوت بود اما مشترک گونه های تکرار: فروتنی و سخاوت; پیدا کردن شادی در بی تکلف; از یک ذهن تیز ناپدید شدن به مه یا hale بدن خیانت های سن.

و خدمات در جنگ یا صلح که اغلب رفت و ناگفته زمانی که آنها به خانه بازگشت.

در سال های پایانی این جانبازان یافت و جای خود را در هولیوک سربازان خانه در ماساچوست است. و در روزهای پایانی خود را به عنوان coronavirus را فرا گرفته و به کشته شدن بیش از 70 آنها دریافتند نبرد دوباره.

به جا مانده از این قربانیان این بیماری همه گیر هستند کسانی که به برکت خود را kindnesses. یادبود روز طلوع برای اولین بار بدون آنها را در اینجا و پوچی حاکم کمی کیپ Cods و prim مستعمراتی آنها یک بار به اشتراک گذاشته.

در این درب خانه آنها قهرمانان و نه شجاعت و نه برای دشمنان آنها را شکست داد اما برای حساسیت آنها نشان داد. زیرچشمی نگاه کردن از طریق خود ویندوز خلیج و صفحه نمایش درب و اتاق خواب پانل. وجود کولاک, صدای تیک تیک, نوار, هیچ تیراندازی از سلام فقط یک جای خالی یک سوراخ یک شکاف از آنچه از دست داده اند.

____

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

____

به دنبال به تصرف خود لحظات خصوصی عزاداری در یک زمان جهانی انزوا آسوشیتد پرس عکاس دیوید گلدمن بازدید از خانه از 12 خانواده به افتخار و همسران و پدر و مادر و خواهر و برادر در طول یک مستند است که در کنار بسیاری از مراسم تشییع جنازه سنت است.

گلدمن با استفاده از یک پروژکتور به بازیگران تصاویر زیادی از جانبازان بر روی خانه از عزیزان خود که نگاه کردن از درب و پنجره. نتیجه پرتره نشان می دهد هر دو قوی جای هر جانباز برگزار شد در عزیزان خود زندگی و غم و اندوه را پشت سر گذاشت. در اینجا داستان های خود را:

___

آلفرد Healy, 91, دوست شاخی جوک و ستایش خانواده اش. او گوش دادن به کتاب های صوتی به طور مداوم و از نزدیک دنبال اخبار. او را بلعیدم تاریخچه و سریع با حقایق در مورد رئیس جمهور ایالات متحده. او فروتن بود. او برنده یک ستاره برنز, اما خانواده اش تنها پیدا کردن چگونه تزئین یک سرباز او بود که او رفته بود. او دیرین ایالات متحده خدمات پستی کارمند که رز برای تبدیل شدن به یک شهر postmaster. او تیز به عنوان یک رویه و دوست داشتم به خیال همه چیز “بسیار جالب” یا “درجه یک.” در آخرین شب از پرستاران به او شکلات و بستنی و به او نشان داد عکس از برخی از جوان بستگان. و با سحر او رفته بود.

___

کنستانس Pinard, 73, حال زندگی با مبارزات: ازدواج رفته ترش فشارهای بالا بردن دو فرزند خود و خانواده و شکاف که بدتر رشد و تهاجمی مورد زوال عقل است. اما وجود دارد بسیاری از شادی بیش از حد: مایل او سوار در جیپ و یا پرواز در هوا برای رسیدن به مکان های جدید به عنوان یک سفر, پرستار, رتبه کاپیتان او به دست آورد هیجان جلسه Barry Manilow این نوازنده او را دوست داشت. خواهر تامی Petrowicz به خاطر یک زن پر انرژی “مانند Energizer Bunny” که 16 سال مسن تر اما “هنوز هم می تواند اجرا محافل در اطراف من.” نیروی هوایی جانباز عاشق ملاقات با افراد جدید در هر کجا که او رفت. Petrowicz به یاد می آورد ایستاده در یک فروشگاه مواد غذایی خط با چیت چت با غریبه ها مانند آنها دوستان قدیمی. “او صحبت کرد به هر کسی و همه” خواهر او می گوید.

___

جیمز سالیوان, 99, رشد با هیچ چیز و قدردانی همه چیز کمال آقایی که شادی را در چیزهای کوچک — Red Sox در تلویزیون, سرد جوانه نور در دست خود یک گوجه فرنگی تازه از باغ. سالیوان بود که توپخانه تکنسین در ارتش در طول جنگ جهانی دوم که موفق به کسب برنز ، او تا به حال یک بازیگوش سمت همانگونه که در زمان پدرش به او گفت که او نمی تواند بازی توپ چرا که او تا به حال به رنگ گاراژ. او موظف نقاشی آن بالا به پایین windowpanes و تمام. او در یک مغازه مشروب فروشی کارمند یک مدرسه نگهبان و یک عضو شورای شهر, یک مرد که همیشه در برخورد با یک لبخند تا پایان عمر خود را. او چهار روز خجالتی از تولد 100. آرام و بدون خود خواهی کنجکاو در مورد دیگران. “چگونه شما انجام می دهند pal?” او می خواهم بپرسم. هر زمان که کسی از او بخواهید همان او ارائه شده چیزی شبیه: “هرگز تا به حال یک روز بد.”

___

چارلز لاول 78 بود که یک موشک هدایت تکنسین و یک آی بی ام مدیر عملیات یک Masonic lodge استاد و شهر selectman داوطلب آتش نشان و امدادگر. در طول راه زندگی خود را با آشغال اعمال خوب — نوجوان مشکل او را در خانواده گرسنه او می خواهم برای کمک با مواد غذایی انجام می شود با کمی توجه و یا يکديگر اعلام کردند در دسترس نباشد. “او مردم را نمی گوید چیزهایی مانند این که” دخترش سوزان کنی می گوید. او به یاد یک پدر همیشه آموزش او چیزی جدید و همواره در تلاش برای خنداندن چیزی همسرش آلیس لاول می گوید قدردانی از همکاران. “آن را مانند رفتن به محل کار,” او می گوید از او می دانست که از او یک کودک بود. “این رفتن به بازی با چاک.”

___

استفان Kulig, 92, همیشه یک لبخند بر روی صورت خود را و آب نبات سخت در جیب خود. لیستی از نقش او را ایفا کرده بود: جانباز از جنگ جهانی دوم و کره جنوبی اختصاص داده شده بوستون ورزشی فن یکنوع بازی شبیه لوتو تماس گیرنده, مدرسه رقص chaperone, محراب, سرور, نوانخانه, داوطلب, شوالیه های کلمبوس عضو. دختر خود الیزابت DeForest به یاد مردی که طبیعی بود مراقب — برای همسر خود را از 63 سال برای او پنج فرزند و پدر و مادر خود و در قوانین. “من استفاده از کلمه شدید به توصیف او” DeForest می گوید. “او واقعا به شدت افتخار خانواده اش است. او شدید در راه است که او تمرین ایمان و تدریس آن را به خانواده ما و به همه ما است. فقط شدید در راه او دوست داشت و محافظت از مردم است که اهمیت به او.”

___

چستر LaPlante, 78, حال شلاق برای بهبود کارها در هر کجا که او رفت. او دوباره ماشین و می تواند تعمیر فقط در مورد هر چیزی در زندگی خود سه فرزند او jack-of-all-trades پدر که می دانست که چگونه به آنها را به لبخند وادارید. پسر خود را سفت LaPlante به یاد پدرش به او “خرس سواری” در اطراف اتاق نشیمن, مالش ریش خود را در برابر او کوچک و خرید او یک توالت رفتن. بعد از سالمند LaPlante گرفت و پسر خود را در زیر بال خود را و به او آموخت در مورد یک ماشین حرفه ای او نگه می دارد و به این روز است. “من نمی دانم که در آن من خواهد بود و بدون او” LaPlante می گوید.

___

هری Malandrinos, 89, آرام بود اما تا به حال داستان های زیادی برای گفتن: از مبارزه با جنگ در کره شمالی از سفر به آمریکا به عنوان یک گروه درامر از چهار دهه به عنوان یک معلم مدرسه. “هنگامی که او به صحبت شما گوش چرا که او نمی ضایعات خود عبارت” دختر خود را در قانون Cheryl Malandrinos می گوید. او همیشه در حال شوخی بود استاد خراط, مشتاقانه ریشه برای میهن پرستان, Red Sox و برونز و با خوشحالی برای حل و فصل “کناره” اگر تیم او نیست در تلویزیون. در هر حال حاضر و دوباره پسرش پل Malandrinos خواهد اجرا به یک دانشجوی سابق پدرش که خود را به آواز خواندن میاد. “او بسیار به طبقه کارگر است که نشان دهنده بسیاری از ما” دختر خود را در قانون می گوید.

___

فرانسیس فولی 84 هرگز آموخته به خواندن موسیقی است اما می تواند بازی هر آهنگ گوش کنید. او دوست داشت یک فنجان قهوه و چیزی شیرین از Dunkin’ Donuts. او نگه داشته پرستاران در خانه خنده. او شدت محافظت از خانواده اش. درخواست خانواده اش در مورد انسان آنها را از دست داده و کلمات جریان به راحتی در مورد کارت-حمل اتحادیه نجار, ارتش, کهنه سرباز, شوهر اختصاص داده شده از 54 سال و پدر چهار. “او قوی بود. او خنده دار بود. او جذاب است. او اذیت کننده هستش. او چابک” دختر خود را Keri رادرفورد می گوید. “او هنوز هم پر از زندگی است. و پس از آن در روز او رفته است.”

___

Roy بنسون, 88, سوت کشید یک آهنگ موزون در طول زندگی خود یکی از چیزهایی که حک شده در ذهن کسانی که او را دوست داشتم, دوست دارم در راه او می خواهم هم بزنید شکر به قهوه صبح یا holler برای یک بازدید کننده برای بازگشت لحظه ای که پا از در بیرون. دختر رابین بنسون Wilson تماس آنها را “راحتی ” صداها” است که نشانه های “جهان خوب است.” او قوی 6-پا-4. او ساخته شده است دوستان به راحتی و اغلب همیشه پیدا کردن یک چهره آشنا در هر کجا که او رفت. او یک مکانیک در جنگ کره و آن را مانند به نظر می رسید او می تواند هر چیزی را ثابت. با سن و توانایی های خود را به سوت پژمرده. اما در طول یک Christmastime بازدید توسط بنسون ویلسون به سربازان به خانه پدرش موفق به چروک لب و ارائه یک بیت از آن آشنا لحن یک زمان گذشته است.

___

امیلیو DiPalma, 93 رفته بود به جنگ به عنوان یک happy-go-lucky اما آن را نمیگیرد طولانی برای هالیوود سند چشم انداز جنگ حل شده به واقعیت از تماشای دوستان می میرند. پس از آلمانی ها بودند شکست DiPalma فرستاده شد و به نورنبرگ, جایی که او ساخته شده کپی اسناد جزئیات جنایات جنگی به تماشای بیش از نازی ها در سلول های زندان و نگهبانی در کنار شاهد جعبه در دادگاه که در آن شر از نسل کشی شدند ، یک بار او پر لیوان یکی از قدرتمند ترین نازی ها — هرمان گورینگ — با آب توالت. برگشت به صفحه اصلی در ایالات متحده زندگی می کردند زندگی فروتنی به ندرت صحبت کردن در مورد خدمات خود را. “او همه این ها در جنگ جهانی دوم و ما به سختی می دانستم که در مورد آن می گوید:” دخترش امیلی Aho.

___

جیمز Mandeville, 83, حال بازیگوشی به او که به نظر می رسید هرگز به محو شدن. با نوه خود او می خواهم شنا و کشتی و بسکتبال بازی حتی بعد از او شروع به استفاده از یک صندلی چرخدار. او می خواهم بازی کارت با دختر لوری مندویل Beaudette و اگر او سمت چپ میز او می خواهم بازگشت به پیدا کردن عرشه انباشته شده بود. او در زمان به تماس او را “فریبکار شخص برتر از اقران.” او در بر داشت شادی در بچه ها و سگ ها و برای همه سرگرم کننده خود را-lovingness او افاضه چیزی در کسانی که به او نزدیک است. “او همیشه به من احساس مثل من مهم ترین فرد در جهان,” او می گوید. “ما بهترین دوستان است.”

___

ساموئل Melendez, 86, خواهد صدف و به نظر می رسد غمگین وقتی کسی سوال در مورد وقت خود را در کره. اما او مهربان و با قید یک مرد که می خواهم اجازه دهید یک جوان نسبی یک صندلی در دامان خود و یا آنها را به یک دلار از جیب خود آن را احساس غنی است. او عاشق جزیره خود را میراث, پورتوریکو. او عاشق دومینو و جمع های خانوادگی و پرش بر روی یک هواپیما هر زمان که کسی او را مورد نیاز. زمانی که او کمتر مستقل او رفت و به زندگی با من ژانت رامیرز و زمانی که او نیاز به کمک بیشتری کرد و به سربازان جایی که او یک پرستار دستیار. او از دست پدر خود هنگامی که او جوان بود و به عنوان عموی او رشد مریض تر, رامیرز میریزم به اتاق خود را به نگه داشتن دست خود را و یا بازی موسیقی اسپانیایی بر روی تلفن خود را قرار داده و آن را به او بشنود. “من احساس می کردم که او پدر من,” او می گوید.

این مقاله در نوشته شده بود دیوید گلدمن و مت SEDENSKY از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>