ستوان با کارولینای جنوبی ارتش گارد ملی ” در افغانستان

پنتاگون روز پنج شنبه منتشر شد هویت یک کارولینای جنوبی گارد ملی ارتش سرباز که به تازگی درگذشت در مبارزه با تروریسم در افغانستان.

اول سرهنگ Trevarius Ravon بومن درگذشت روز سه شنبه در پایگاه هوایی بگرام در افغانستان در ولایت پروان به غرب از غیر رزمی مربوط به حادثه در حالی که حمایت از عملیات آزادی نگهبان, با توجه به وزارت دفاع انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: فعال تیرانداز ‘خنثی’ در ایستگاه هوایی نیروی دریایی کورپس کریستی

بومن یک 25 ساله بومی, Spartanburg, کارولینای جنوبی اختصاص داده بود به B شرکت 198 سیگنال گردان 261st سیگنال تیپ واقع در نیوبری, کارولینای جنوبی, با توجه به انتشار.

پنتاگون نیست انتشار جزئیات بیشتر در مورد مرگ او اما این حادثه در دست بررسی است و انتشار متحده است.

دو هفته پیش پنتاگون اعلام کرد که یک آلاسکا مبتنی بر سرباز کشته در عراق از غیر خصمانه شرایط. گروهبان. کریستوفر Wesley کاری درگذشت و در صورت عدم مبارزه با حادثه مارس 4 در اربیل عراق, در حالی که حمایت از عملیات ذاتی حل و فصل.

بومن واحد متصل است به 228th تئاتر تاکتیکی سیگنال تیپ انتشار متحده است.

وی در کارولینای جنوبی گارد برای پنج سال شروع کردن به عنوان یک داوطلب خدمت سربازی, سرباز, قبل از دریافت کمیسیون خود را در دانشگاه کارولینای جنوبی ایالت با توجه به دانشگاه ،

او به دست آورده مدرک لیسانس در مدیریت اطلاعات سیستم و شروع به کار به عنوان یک پذیرش عملیات آن متخصص در دانشگاه پلمتو کالج در سال 2018 با توجه به وب سایت. بخشی از کار خود را برای کمک به طراحی وب سایت پروژه های توسعه در کالج وب سایت.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: پنتاگون شناسایی آلاسکا مبتنی بر سرباز جان باخته در عراق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>