LG متهم Beko از پاره کردن آن خانه tech – فایل طرح دعوی در دادگاه برای نقض قوانین حق ثبت اختراع

عمده الکترونیک تولید کننده متهم کرده است Beko از کپی کردن آن بخار تکنولوژی پر کردن طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت برای نقض قوانین حق ثبت اختراع.

با توجه به ال جی ساید بای ساید دارای nicked برخی از آن بهترین ماشین لباسشویی ویژگی های کپی کردن آن چروکزداییTM فن آوری است. این ویژگی مانع از بخار پراکنده در برخی شستشو چرخه حفاظت از خود را شکننده تر پوشاک زمانی که شما ضربت سخت زدن آنها را در بر ظریف چرخش.

مرتبط: بهترین ماشین لباسشویی 2020

فن آوری استفاده نمی شود تنها در ماشین لباسشویی ال جی با استناد به این است که به عنوان یک جزء کلیدی از خشک کن ماشین ظرفشویی و شرکت Styler دستگاه که تازه و د-چین و چروک لباس خود را.

روشن نیست که LG فکر می کند Beko کپی تابع – اما این اولین بار نیست که شده است وجود دارد یک کشمکش بین این دو شرکت.

در ماه سپتامبر ال جی در زمینه های مختلف طرح دعوی در دادگاه در برابر Arçelik همراه با همکاران فروش ادکلن مردانه و Grundig Intermedia متهم سه نفر از سرقت آن درب فریزر-یخ فن آوری است.

ظاهرا این تکنولوژی اجازه می دهد تا شرکت ها برای ساخت جمع و جور یخ سازان بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد در فریزر درب و LG تا به حال مجاز بالاتر از سازمانها به استفاده از آن.

در آن زمان ال جی گفت که آن را تا به حال شروع به پریدن کرد به رسیدگی قانونی به عنوان آخرین چاره بعد از رسمی مذاکرات منجر به هیچ جا. مشخص نیست اگر این شرکت تلاش کرده است با همان رویه را در اینجا و یا فقط شروع به پریدن کرد و مستقیم به طرح دعوی در دادگاه اقدام است.

مرتبط: بهترین پاک کننده بخار

صدور بیانیه ای در زمان افتضاح Jeon سأنگ-gyu, exec معاونت از شرکت مالکیت معنوی مرکز گفت: “ما با ارائه ارزش به مشتریان از طریق ما از خود گذشتگی و تعهد به تحقیق و توسعه است. حفاظت از مالکیت معنوی از اولویت بالا به دلیل نوآوری هرگز نباید گرفته شده برای اعطا به دلیل این است که چه جدا LG از رقابت.”

ما نیز رسیده به بکو یک نظر اما این شرکت نمی بلافاصله پس از صدور بیانیه ای در پاسخ.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر