اجازه دهید ماسکارپونه لوکس قارچ ماکارونی و خیلی بیشتر

ماسکارپونه است که اساسا یک نسخه ایتالیایی خامه پنیر, هر چند با کمی بالاتر محتوای چربی; ماسکارپونه باید 40 درصد چربی در حالی که پنیر خامه ای تنها نیاز به 33 درصد چربی است. پنیر نیز طنجه از ماسکارپونه که تمایل به سمت غنی تر دارد. در واقع ماسکارپونه بیشترین شباهت فرانسه کرم fraîche. هر دو soured توسط لاکتیک فرهنگ اما ماسکارپونه کمی شیرین تر و خفیف تر است.

همه این را می گویند ماسکارپونه خیلی متنوع تر از ما به آن اعتبار. آن را با این نسخهها کار به خوبی در هر دو شیرین و غذاهای خوش طعم. این نیز بسیار آسان برای ایجاد بنابراین شما حتی نمی نیاز به اجرا به تخصص فروشگاه مواد غذایی به پیگیری برخی از پایین.

در اینجا 5 راه برای استفاده از ماسکارپونه فوق العاده-چربی خود را از وعده های غذایی خوش طعم شگفت آور غنی—با حداقل تلاش.

استفاده از ماسکارپونه, نان شیرینی حلقوی به جای پنیر خامه ای به صورت یک بعدی-سطح دودی ماهی قزل آلا عالی و یا گسترش آن را در از کار افتاده چاودار نان تست را باز مواجه ساندویچ. برخی از با شکوه پیشنهادات:

  • ماهی قزل آلا دودی و ترشی پیاز قرمز
  • خیار نمک و دانه های کنجد
  • کبابی و یا سرخ کرده قارچ (یا هر پس مانده غذا سبزیجات تفت داده شده در یخچال)
  • نازک, اصلاح کرده, مارچوبه و آب لیمو

اضافه کردن آن را به freehand puréed سوپ سبزیجات به آنها را حداکثر غنی با حداقل کار است. خبر خوب: فقط یک قاشق مربا خوری خواهد شد یک راه طولانی در اینجا. و یا استفاده از ماسکارپونه به عنوان یک کرم چاشنی زدن به سرد گرمای تند سوپ گوجه فرنگی اضافه کنید و خامه را لمس کنید به خلاصه gazpachos. جایزه: به نظر می رسد فوق العاده زیبا هنگامی که شما چرخش آن را با قاشق خود را.

گسترش آن را بر روی پیتزا به جای سس گوجه فرنگی و یا دسته علف و غیره قاشق کوچک بر روی فقط-out-of-the-فر ‘za برای خامه melty جیب مرتب کردن بر اساس مانند داخل burrata. من پیشنهاد می کنم dolloping برخی بر روی یک margherita آن را بارگذاری فانتزی و یا گسترش نازک بر روی sough و شکوه آن با تابستان کدو و نعناع?

فروشگاه داستان

ماسکارپونه نیز به خوبی کار می کند به عنوان یک لایه خامه در مرزه تارت, به خصوص اگر آن تارت شامل تاول سبزیجات مثل بادمجان و کدو و بسیاری از گیاهان. یا گوجه فرنگی های آبدار. و یا ترکیب آن را به یک gratin به خصوص اگر که gratin ظروف گل کلم یا دلچسب سبز. فقط گسترش کمی بین سبزی لایه با یک قاشق یا دیگری دسته علف و غیره در بالا.

اضافه کردن ماسکارپونه را به تخم مرغ نیمرو. من می دانم که من شروع به صدا مانند یک رکورد شکسته در اینجا, اما از آن خواهد آنها را فوق العاده غنی و خاص و خیلی خیلی بهتر از متوسط خود را صبح روز چهارشنبه تقلا حتی اگر آنها را در هیچ زمان اضافی. مریل دوست دارد به شلاق ماسکارپونه را به تخم مرغ خود را قبل از تقلا اما من می خواهم به اضافه کردن آن در نیمه راه از طریق کوک زمان به طوری که من در سراسر آمده melty پنیر جیب اواسط نیش می زنند. (توجه داشته باشید جانبی: melty پنیر جیب بزرگ خواهد بود نام گروه.] اگر شما احساس علاقه داشتن شما همچنین می توانید با استفاده از یک ضربه تند وشدید زدن از ماسکارپونه به عنوان یک پر کردن املت, به خصوص اگر در حال حاضر وجود دارد برخی از نخود فرنگی و جعفری یا نعناع درگیر است.

وقتی هم زده به risottos و پاستا درست قبل از خدمت ماسکارپونه ذوب به اکثر ابریشمی مجلل 1-مواد تشکیل دهنده سس. شما حتی می توانید هم بزنید چند قاشق به پایان بلغور یا سوپ زرت اضافی خامه را لمس کنید. سعی کنید با اضافه کردن آن را به دیوانه گل کلم risotto با استفاده از آن در محل کرم برای فنری سبز, پاستا و یا ترکیب آن را به شما آینده پخته ماکارونی ایجاد.

من معمولا می خواهم به نگه داشتن چیزهای ساده و حول من ماکارونی از انتخاب با برخی از روغن زیتون و سیر و سبزی را در یک تابه با کمی آب پاستا شاید اضافه کردن در برخی از سبزیجات است. پس از یک براق سس توسعه من اضافه کردن چند قاشق از ماسکارپونه و اجازه دهید آن را ذوب پوشش هر ماکارونی در سس خامه ای که کمی شیرین و آجیلی و خیلی خیلی التماس تحت پوشش در بیشتر گیاهان و گریتینگ پارمسان. آن را نیز بسیار عالی هم زده به سس گوجه فرنگی ساده و کشش و افزایش پستو مانند کسب و کار هیچ کس.

Campanelle با مارچوبه, فندق & ماسکارپونه

مارچوبه درمان مناسب. این ظرف ماکارونی—هر فرفری, کوتاه شکل ترفند—ویژگی های یک پوند تمام سبز. لمونی ماسکارپونه به ذوب گردیده سس در حالی که فندق تست اضافه کردن بحران.

ترکه گوجه فرنگی و لیمو ترش ماسکارپونه

مثل یک میوه ترش, اما مرزه. Multihued موروثی گوجه فرنگی را در مرکز صحنه در اینجا پشتیبانی شده توسط شکوه, خامه, تخت ماسکارپونه. خدمت با زمرد سبز ریحان نفت در کنار, بنابراین هر کس می تواند در نم نم باران (و نگه داشتن نم نم باران) به آنها غذا خوردن.

ماکارونی با هوا-سرخ کن ماسکارپونه قارچ

یک چیز بسیار خوب به انجام خود را با هوا سرخ کن: ترکیب قارچ, پیاز, سیر, و, البته, ماسکارپونه, سپس اجازه دهید دستگاه انجام سحر و جادو خود را. نتیجه این است که یک کرم گیاهی سس پاستا را تکرار کنید هر زمان که شما نیاز به چیزی گرم و نرم.

سرد چغندر & ماسکارپونه سوپ را با سرکه

وجود دارد هر چیزی بیشتر از طراوت سرد کاسه سوپ در تابستان سوزان روز ؟ ما فکر می کنیم نیست. این یکی همه چیز درباره چغندر—یک ریشه گیاهی است که به عنوان خاکی به عنوان آن می شود. ماسکارپونه می افزاید: برخی از مقدار مورد نیاز چربی اضافی در دسته علف و غیره در بالا اختیاری است اما شما می دانید واقعا نمی.

ماسکارپونه قارچ مارسالا با رشته فرنگی

یکی دیگر از ماسکارپونه-sauced ماکارونی با قارچ به این دلیل که دسته کوچک موسیقی جاز است که فقط خوب است. این دستور خم در مارسالا یک غنی شراب ایتالیایی که همیشه برای کمک به با شام. احساس رایگان برای افزایش جعفری به بینایی و روشنایی آن شادی بخش كمى از همه غنای.

Prosciutto, گلابی, ماسکارپونه و قرمز پیاز ترش

شیرین گلابی شور prosciutto و تیز پیاز قرمز صدا++ خود را. اما پس از آن شما اضافه کردن در و روغنی crumbly ترش پوسته و ماسکارپونه مخلوط با گیاهان de Provence (معطر, فرانسوی, ادویه مخلوط اغلب ساخته شده با آویشن و ریحان و رزماری, مرزنجوش و ترخون با توجه به دستور العمل). اوه بله.

چگونه می توانم به شما استفاده از ماسکارپونه خارج از تیرامیسو ؟ امتیاز جایزه برای مرزه پیشنهادات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im