به بیرون درز پنتاگون یادداشت اروپا و آمریکا امکان واقعی’ از COVID-19 تجدید حیات هیچ واکسن تا 2021

این مقاله توسط هیلی Britzky در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

وزارت دفاع باید آماده به کار در یک “جهان پایدار” رمان coronavirus (COVID-19) محیط زیست بدون یک واکسن موثر تا زمانی که “حداقل تابستان 2021” با توجه به پیش نویس پنتاگون یادداشت به دست آمده از وظیفه و هدف.

“ما باید یک مسیر طولانی پیش رو امکان واقعی از حیات COVID-19” می خواند یادداشت نویسنده برای وزیر دفاع علامت Esper اما هنوز تحمل امضای خود را.

“ما در حال حاضر باید دوباره تمرکز توجه ما بر از سرگیری ماموریت بحرانی افزایش سطح فعالیت و آماده سازی های لازم باید قابل توجهی تجدید حیات COVID-19 رخ می دهد بعد از این سال است.”

با وجود آن گریم هوا پیش نویس سند میسازد یک چارچوب برای ارتش ایالات متحده ضرب المثلی بازگشایی که شامل از سرگیری تمرینات افزایش سرعت عملیاتی و تغییر از نیروها و تجهیزات برای مبارزه با جهانی همه گیر.

یک سخنگوی پنتاگون گفت: این سند بود منسوخ شده است اما از ارائه جزئیات بیشتر.

این یادداشت آماده شد Kenneth Rapuano دستیار وزیر دفاع برای دفاع از میهن و امنیت جهانی و در نظر گرفته شده است برای به روز رسانی راهنمایی های قبلی صادر شده توسط Esper در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. معلوم نیست اگر Esper دیده است این یادداشت.

سند شده است به طور رسمی منتشر شد و می توانید ببینید تغییرات پس از گردش در میان خدمات نظامی در آغاز ممکن است برای بازخورد یک مقام دفاعی گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“همه شواهد نشان می دهد ما خواهد بود عامل در جهان-ماندگار COVID-19 محیط زیست در ماه های پیش رو” این یادداشت را می خواند. “این به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که در مقیاس گسترده ای ایمنی از طریق ایمن سازی و برخی از ایمنی پس از بهبود از ویروس.”

پنتاگون در چارچوب عملیات در یک “مداوم COVID-19 محیط زیست” متکی بر تعدادی از مفروضات از جمله شانس های پی در پی امواج از عفونت ادامه داد: کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و عدم درمان مناسب و یا واکسن برای COVID-19 حداقل تا تابستان آینده.

امواج بیشتر از عفونت رخ خواهد داد “در خوشه” که همزمان با آنفلوآنزای فصلی فصل این یادداشت نشان می دهد در حالی که آزمایش “را فراهم خواهد کرد 100% اطمینان از عدم وجود” ویروس.

در این چارچوب برنامه ریزی دقیق در پیش نویس یادداشت همچنین خواستار افزایش تست و نظارت بر گسترش قرارداد قابلیت ردیابی و استفاده از رجیستری “برای پیگیری و نظارت نزدیک از نتایج آن آلوده با COVID-19.”

این یادداشت در مقایسه با بیشتر خوش بینانه ارزیابی داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت از جمله Esper که در روز جمعه گفت پنتاگون خواهد “تحویل تا پایان این سال یک واکسن در مقیاس به درمان مردم آمریکا و شرکای ما در خارج از کشور.”

“ما دوست دارم برای دیدن اگر ما می توانید آن را قبل از پایان سال” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “ما فکر می کنم ما در حال رفتن به برخی از نتایج بسیار خوبی در آینده بسیار به سرعت.”

بالا پنتاگون سخنگوی بعد از روشن تا پایان سال جدول زمانی صرفا “یک هدف است.”

در ضمن دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, به تازگی اعلام کرد که آن را “شدنی” به یک واکسن آماده در ژانویه “اگر همه چیز سقوط در جای مناسب است.”

“به یاد داشته باشید, بازگشت به عقب در زمان من بود گفت: در ماه های ژانویه و فوریه است که این امر می تواند یک سال تا 18 ماه پس از ژانویه یک سال پس از آن است که بسیار نیست از چه من در ابتدا گفت:” Fauci گفت: امروز ان بی سی نشان می دهد و اضافه کرد که هدف این است که “aspirational.”

ارتش محققان همچنین با اشاره به 12-18 ماه بازه زمانی که یک واکسن تلقی می شود امن برای استفاده در اوایل ماه مارس. اما برخی از کارشناسان می گویند که حتی 12-18 ماه ممکن است به اندازه کافی زمان.

دکتر Amesh Adalja ارشد محقق و بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به تازگی نیویورک تایمز گفت که “همه چیز را به رفتن کامل” به منظور واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

“واکسن توسعه نیست و همیشه به عنوان پیش بینی” Adalja گفت: بار. “هستند بسیاری از سکسکه در فرایند تولید. ما قصد داریم سریع تر از ما همیشه باید با یک واکسن اما ما باید آماده برای همه چیز را به کم کردن سرعت زمانی که ما دریافت بیشتر همراه است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>