خانواده های نظامی زندگی در 38,000 مسکن واحد و متعلق به اداره شده توسط دولت ایالات متحده در صورت سلامت و ایمنی خطرات مانند سرب بر اساس رنگ آزبست رادون و آب آشامیدنی آلوده به این دلیل که خدمات شکست خورده اند برای نظارت بر این تهدید کننده زندگی شرایط وزارت دفاع بازرس عمومی یافت می شود.

بازرسان در هفت پایگاه در خارج از کشور و در آمریکا یافت می شود پوسته پوسته شدن رنگ که ممکن است انجام شده سرب در خانه و همچنین مواد حاوی آزبست است. آنها همچنین کشف مشکلات با مدیریت و کاهش رادون که به طور طبیعی اتفاق می افتد عنصر است که می تواند نفوذ به خانه ها از طریق بنیادها و باعث سرطان ریه و شکست در نظارت بر آب آشامیدنی.

در Spangdahlem پایگاه هوایی در آلمان مثلا پایه مقامات آزمایش شدند لژیونلا باکتری است که باعث بيماری لژيونر حتی اگر ایالات متحده و دولت آلمان استانداردهای نیاز به آن است.

مرتبط: دریایی سپاه, خانواده, برنده 2 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه بیش از کپک زده پایه مسکن

مسائل آنقدر گسترده در سراسر تاسیسات که IG به این نتیجه رسیدند که دیگر دولتی نظامی خانه به احتمال زیاد باید مسائل مشابه.

“ما اعتقاد داریم که کمبودهای ما شناسایی … نشان می دهد که پتانسیل موجود برای شبیه کمبود در مدیریت سلامت ایمنی و خطرات در دولت متعلق به دولت تحت کنترل نظامی مسکن خانواده در سراسر جهان” نوشت: Randolph سنگ DoD دستیار بازرس کل برای ارزیابی از فضای اطلاعاتی مهندسی و نظارت.

“اگر DoD و خدمات را بهبود نمی بخشد سیاست ها و روش های برای شناسایی کاهش و یا به حداقل رساندن مانیتور فاش و نظارت بر بهداشت و ایمنی خطرات در [این] خانواده نظامی مسکن DoD و خدمات ادامه خواهد داد به خطر سلامت و ایمنی خدمات و اعضای خانواده خود را,” او نوشت.

این گزارش به دنبال یک رسوایی است که فوران در سال 2018 و 2019, افشای بهداشت و ایمنی خطرات خصوصی نظامی مسکن شامل سطوح خطرناک سرب و قالب و طاعون و دیگر مشکلات.

در سپتامبر سال 2018 کنگره به کارگردانی DoD IG به بررسی میزان آلودگی سرب در دولتی پایه مسکن که باعث می شود تا کمتر از 16 درصد از همه آمریکایی مسکن نظامی در سراسر جهان است. اما IG تصمیم به گسترش دامنه تحقیقات خود را زیر کنگره جلسات در مسکن خصوصی.

ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و سپاه تفنگداران دریایی خود را و عمل 38,029 واحد مسکن از جمله 1,420 در آمریکا و 36,609 خارج از کشور در حالی که یکی دیگر از 200,000 خانه و عمدتا در ایالات متحده هستند که توسط شرکت های خصوصی.

برای بررسی آن ، DoD IG دفتر نگاه هشت تاسیسات: U. s. Army Garrison Humphreys, کره جنوبی; U. s. Army Garrison ویسبادن و Spangdahlem پایگاه هوایی آلمان; نیروی دریایی ایستگاه خلیج گوانتانامو کوبا; فرمانده ناوگان فعالیت های یوکوسوکا, Marine Corps Air Station Iwakuni و پایگاه هوایی Kadena ژاپن; و رایت-پترسون پایگاه نیروی هوایی در دیتون اوهایو.

بازرسان نگاه تاسیسات’ فرآیندهای مدیریت و رکورد نگه داشتن در برنامه های کاهش نه بهداشت و ایمنی خطرات از جمله سرب بر اساس رنگ; مواد حاوی آزبست; رادون; آتش نشانی و ایمنی در برق; کیفیت آب; پنجره پیشگیری از سقوط; قالب; مونوکسید کربن; و مدیریت آفات.

بازرسان دریافتند که برای این تاسیسات به اندازه کافی موفق سیستم های الکتریکی و خطرات آتش سوزی و همچنین قالب مونواکسید کربن, آفات و پنجره پیشگیری از سقوط.

با توجه به این گزارش و نصب مقامات “تاسیس و پیاده سازی سیاست ها و روش های برای شناسایی کاهش و یا به حداقل رساندن مانیتور فاش و نظارت مذکور بهداشت ایمنی و خطرات” از جمله آموزش شهروندان در قالب پیشگیری-یکی از شایع ترین شکایات از خانواده هایی که در زندگی خصوصی نظامی مسکن.

اما با سرب, آزبست و خطرات دیگر DoD بازرسان در بر داشت مسائل گسترده. برای مثال آنها دریافتند که ساکنان نمی دریافت جزوات بر روی سرب بر اساس رنگ مورد نیاز توسط سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت مسکن و توسعه شهری است. آنها کشف کردند که فقط سه پایگاه فعال داشتند آزبست کاهش برنامه های, در حالی که تنها دو مطلع ساکنان خود را از آزبست حاوی مواد در خانه های خود. و تنها یک Wright – Patterson, تا به حال در دراز مدت کاهش خطر رادون اگر چه پنج و هشت تا به حال انجام شده رادون غربالگری و تست در خانه های خود.

به عنوان یک نتیجه از بازرسی وزارت دفاع IG چند توصیه به وزیر دفاع برای کسب و تقویتی و همچنین به عنوان وزیر دفاع برای پرسنل و آمادگی برای بهبود DoD سیاست. این دفتر همچنین توصیه به دستیار دبیر ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی مسئول تاسیسات و محیط زیست است.

در واکنش به گزارش وزارت دفاع گفت: آن را بررسی سیاست های موجود برای اطمینان از آنها آدرس بهداشت و ایمنی خطرات غیر از شرایط مانند قالب که دولت فدرال است و نه تنظیم قرار گرفتن در معرض محدودیت و یا استانداردهای ایمنی.

این 2018-2019 خصوصی مسکن رسوایی منجر به اصلاحات که شامل بازرسی از تقریبا تمام نظامی مسکن تحت مالکیت یا اداره توسط پیمانکاران تعمیرات به خانه و اجرای یک مستاجر لایحه ای از حقوق است که به مستاجران قدرت بیشتری در برخورد با خود صاحبخانه شامل دسترسی به کمک های حقوقی و انتظار است که خانه های خود نگهداری می شود باید در دستور کار است.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: تصمیم گیری های بد است که منجر به نظامی مسکن گلایه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im