طرح دعوی در دادگاه: خودکشی سرباز به اشتباه بازداشت وکلا موفق به دفاع از او

فایت -- یک گروهبان سابق ارتش روسيه در طرح دعوی در دادگاه که او در زندان گیر کرده برای تقریبا سه سال برای جنای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 29 تیر 1399

فایت -- یک گروهبان سابق ارتش روسيه در طرح دعوی در دادگاه که او در زندان گیر کرده برای تقریبا سه سال برای جنایات را مرتکب نشده و با توجه به مخرب پیگرد قانونی توسط فایت اداره پلیس و به دلیل بی کفایتی در بخشی از دو وکیل در کامبرلند کانتی مدافع عمومی ،

مرد وکیل گفت که او باید حدود 7.7 میلیون -- $300 برای هر ساعت او زندانی شده است.

شاکی است که 33 ساله جرارد اتکینسون از فایت. اتکینسون متهم شده بود در ژانویه 2017 با اقدام به قتل و حمله با اسلحه گرم در سه فایت افسران پلیس که فرستاده شد به بررسی او و پس از او به نام خودکشی تدریس خصوصی در خانه.

پلیس دستگیر اتکینسون طرح دعوی در دادگاه متحده زیرا در طول اتکینسون خودکشی بحران که شب تفنگ خود را مرخص و گلوله رفت و از طریق یک پنجره به سمت خیابان در همان زمان به عنوان افسران در مجاورت و در راه رفتن به خانه خود را.

هیچ کس مجروح شد.

اتکینسون در مصاحبه ای گفت: در این ماه که گلوله غیر عمدی بود. از آن اتفاق افتاد گفت: زمانی که او با قرار دادن سلاح را پس از تصمیم به کشتن خود را.

اقدام به قتل و تجاوز اتهامات در نهایت کاهش یافته است این در دسامبر گذشته با اتکینسون گناه به دو اتهام جنحه: تخلیه یک اسلحه گرم در محدوده شهر و مقاومت در برابر یک افسر.

حکم او بود 30 روز در زندان است. اتکینسون منتشر شد و بلافاصله از آنجا که او در حال حاضر قفل شده برای 1,065 روز.

اتکینسون گفت که او باید آزاد خیلی زودتر و او معتقد است بدون محکومیت کیفری. اما وکیل اول او را دیدم تنها دو بار در 28 ماه در زندان, او گفت:, و او را دیدم هرگز دوم خود را وکیل.

اتکینسون سوم وکیل کردم و او را از زندان ظرف 30 روز از ملاقات با او, او گفت:.

اتکینسون بیشتر ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که نژادی توهین آمیز رسانه های اجتماعی ارسال سابق Cumberland County رئیس مدافع برنارد Condlin در اوایل ماه ژوئن نشان می دهد که Condlin بود که دوم خود را وکیل و تحت نظارت وکیل اول باید هرگز او نشان داده.

Condlin استعفا از کار به دلیل پست های رسانه های اجتماعی. او سفید است; اتکینسون سیاه و سفید است.

متهمان در این پرونده هستند Condlin بازنشسته دستیار مدافع دیوید اسمیت کارولینای شمالی از بی بضاعت دفاعی خدمات (که نظارت عمومی محلی مدافع دفاتر) شهرستان فایت شش افسر پلیس درگیر در این پرونده و رئیس پلیس Gina هاوکینز.

تلاش برای حل و فصل در خارج از دادگاه شکست خورده گفت: وکیل مایکل پورتر از فایت. پورتر و فایت وکیل نی شریف نمایندگی اتکینسون در این طرح دعوی در دادگاه.

این شهرستان ارائه شده $14,400 Porter گفت و دولت دادستان کل اتاق (به نمایندگی از اسمیت و Condlin) ارائه شده $15,000 Porter گفت.

اتهام اعمال غیر قانونی

برخی از طرح دعوی در دادگاه به اتهامات:

  • بدن دوربین ضبط شده نشان می دهد که حداقل دو افسر پلیس که شب به این نتیجه رسیدند که اتکینسون نمی توانست عمدا اخراج تفنگ خود را در آنها. در عین حال او دستگیر شد به هر حال.
  • افسران و هاوکینز تحت فشار دادستان منطقه بیلی غرب در بهار و تابستان 2019 به محکومیت جنایت در اتکینسون با وجود شواهد با اشاره به سمت اتکینسون بی گناهی.
  • پلیس libeled اتکینسون توسط چاپ و نشر در Facebook و در انتشار اخبار است که اتکینسون تلاش برای قتل افسران.
  • وکلا Condlin و اسمیت شکست خورده به دنبال اتکینسون دستورالعمل برای دفاع قانونی. این شامل عدم تلاش برای کاهش اتکینسون $600,000 وثیقه و عدم درخواست جلسه به دفتر دادستان منطقه ثابت به یک قاضی که آیا آن را تا به حال علت احتمالی برای محاکمه اتکینسون.

پاسخ به طرح دعوی در دادگاه

شهر و دولت دادستان کل دفتر کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات اتکینسون طرح دعوی در دادگاه.

یک وکیل خصوصی برای یکی از افسران در زمینه حرکت به رد دعوی در دادگاه. این حرکت می گوید: شواهد نشان می دهد که پلیس تا به حال قانونی دلایل به شارژ اتکینسون. این حرکت گفت: این شواهد شامل اتکینسون گناه به بزه اتهامات عنوان شده علیه.

اخراج حرکت بیشتر استدلال می کند که افسر محافظ از طرح دعوی در دادگاه تحت عمومی افسر دکترین. افسران پلیس در حال محافظت از دعاوی مسئولیت مگر اینکه شواهدی وجود دارد که آنها فاسد و یا مخرب و یا عمل در خارج و فراتر از محدوده وظایف خود را.

بخشی از پرونده Condlin و اسمیت و N. C. بی بضاعت دفاعی خدمات اخراج شده است. پورتر گفت که او و طرح های اصیل به فایل جدید, جداگانه, دعوی قضایی علیه آنها و به دنبال 2 میلیون دلار در جبران.

تلخ شب

اتکینسون در آنچه او طرح دعوی در دادگاه به عنوان توصیف "قانونی برزخ" آغاز شده و در شب Jan. 6, 2017, در خانه اش در غرب فایت. در زمان او بود که یک گروهبان در ارتش مستقر در فورت براگ و همسر و فرزندان خود را در کارولینای جنوبی گفت: ماندن با بستگان چرا که او در حال اعزام به افغانستان در انتظار.

قدرت را به خانه خاموش بود و با توجه به صورتحسابها, او گفت:, و ارتش آغاز شده بود گام برای بیرون کردن او از این سرویس با بیشرمی تخلیه چرا که او تا به حال دستگیر شده و به اتهام رانندگی در حالی که دچار اختلال میشود. (شارژ شد و بعد از آن کاهش یافته است.)

یک بیشرمی تخلیه را ساخته اند آن را سخت برای اتکینسون به یک کار و حمایت از خانواده اش گفت.

اتکینسون فکر قرار دادن خود .45-کالیبر Ruger هفت تیر به قفسه سینه خود را و کشیدن ماشه, او گفت:. او امیدوار است خانواده اش را در مورد $500,000 در مرگ مزایای.

اما اتکینسون فکر در مورد پسر و دختر خود را در حال حاضر 8 و 4 و تغییر ذهن خود را, او گفت:.

به جای او به نام پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در خانه.

خط کارکنان به نام 911 و سه افسر پلیس و اورژانس خدمات پزشکی خدمه اعزام شدند که با توجه متحده است. اتکینسون گفت: "نمی دانم که آنها در حال آمدن است.

اتکینسون گفت: او برداشته مهمات مجله از تپانچه قرار داده و مجله و تفنگ در یک مرکز سرگرمی در کنار جلو پنجره از خانه است. دور باقی مانده در تفنگ مجلسی و آن مرخص کردن پنجره.

در این زمان طرح دعوی در دادگاه متحده دو افسر پلیس بودند در مقابل درب خانه بعدی و سوم بود دو خانه پایین خیابان.

در ساعت پورتر گفت: ماموران در دنده تاکتیکی بودند تپش بر روی درب. اتکینسون گفت: او اجازه دهید آنها را و آنها او را دستگیر کردند.

او به اتهام سه فقره اقدام به قتل درجه اول در سه فقره از حمله به یک مقام دولتی با یک اسلحه گرم و یک تعداد از تخلیه یک اسلحه گرم در محدوده شهرستان.

حقوقی انفعال

دستیار مدافع دیوید اسمیت اختصاص داده بود به اتکینسون پرونده چند روز پس از اتکینسون اولین حضور در دادگاه طرح دعوی در دادگاه متحده است.

پس اتکینسون بازداشت اسمیت منتظر 10 ماه تا اکتبر سال 2017 قبل از جلسه اتکینسون برای اولین بار اتکینسون طرح دعوی در دادگاه می گوید. آنها را برآورده نمی کنند دوباره برای یکی دیگر از 18 ماه-فوریه 2019.

وجود چند در بیشتر جلسات از آوریل تا اوت و سپس اسمیت بازنشسته کت و شلوار متحده است.

اتکینسون و طرح دعوی در دادگاه می گویند او می خواست اسمیت سعی کنید به کاهش خود را به قید وثیقه و به ترتیب یک جلسه که در آن دادستان به نمایش در می یک قاضی وجود دارد که آیا شواهد کافی در این مورد به ادامه.

به جای اتکینسون گفت: اسمیت آورده اتکینسون یک پیشنهاد درخواست مقرون به صرفه است که در آن او خواهد بود به اتهام حمله با سلاح مرگبار به قصد کشتن یک جنایت دادخواست متحده است.

در ماه اوت مدافع Condlin در زمان بیش از این مورد است. اتکینسون گفت: او را دیدم هرگز Condlin.

منتشر شد

در ماه نوامبر اتکینسون گرفته بود و به دادگاه برای دادرسی که او در آن برنامه ریزی شده بود به اعتراف به گناه به جرم اتهامات دعوی متحده است. او دستیار مدافع سیندی ،

او فرستاده شده بود برای رسیدگی به درخواست مقرون به صرفه است که اسمیت تا به حال مرتب پورتر گفت.

اتکینسون گفت: سیاه داستان خود را.

"او را متوقف و آن را سمت راست وجود دارد. او گفت: "اجازه بدهید من به شما کمک کند'" اتکینسون گفت.

سیاه چیده شده برای اتکینسون به دروغ سنجی معاینه و اینکه آیا او در افسران که او گفت که او به تصویب رسید. سپس او چیده شده جدید درخواست مقرون به صرفه.

در دسامبر. 4 اتهام حمله و اقدام به قتل و اخراج شدند. اتکینسون التماس کرد گناه را به جنحه از تخلیه یک اسلحه گرم در محدوده شهر و مقاومت در برابر یک افسر. 30-جمله روز اعتبار بود به 35 ماه در زندان بود و او مجموعه ای رایگان.

در حال حاضر پورتر گفت: اتکینسون در مشاوره زندگی در مسکن موقت است و تلاش برای به دست آوردن یک شغل. اما انتشار اخبار و گزارش ها از دستگیری اش در سال 2017 ساخته شده اند که دشوار است.

این مقاله نوشته شده توسط پل its cassandra از گاستون روزنامه بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 گاستون روزنامه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن