قانونگذاران سعی کنید به گسترش لیست از بیماری های واجد شرایط برای عامل نارنجی مزایای

پیشنهاد اصلاحات مالی 2021 دفاع ملی مجوز عمل خواهد اضافه کردن سه بیماری ها به وزارت امور ايثارگران لیست بیماری های احتمالی مرتبط به عامل نارنجی — اقدامات است که در صورت تصویب خواهد ارائه مراقبت های بهداشتی و مزایای از کار افتادگی به حدود 22,000 تحت تاثیر قرار جانبازان.

مجلس نمایندگان و سنا اصلاحات پیشنهاد شده توسط Rep. جاش سخت تر D-کالیفرنیا و سناتور. جان تستر D-مونتانا خواهد اضافه کردن سرطان مثانه, کم کاری تیروئید و پارکینسون به VA لیست 14 شرایط در نظر گرفته شده مربوط به علف کش قرار گرفتن در معرض در طول جنگ ویتنام.

جزئیات بعدی: Esper ممنوعیت ارتقاء تخته عکس, دستور بررسی و نظافت استانداردهای

در سال 2016 آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی تلقی سه نام بیماری های مرتبط با قرار گرفتن در معرض defoliants مورد استفاده در طول جنگ.

اما این طرح ها را شامل نمی شود فشار خون بالا یک بیماری است که آکادمی نیز مربوط به عامل نارنجی در سال 2018 است. فشار خون بالا یا فشار خون بالا شایع در میان افراد مسن و اگر شامل می تواند اضافه کردن بیش از 2 میلیون جانبازان و معلولین رول در 10 سال آینده در برآورد هزینه از $11.2 میلیارد دلار به 15.2 میلیارد دلار با توجه به بخش تخمین می زند.

سی و جانباز و گروه های نظامی حمایت پیشنهادات و خواسته رهبران کنگره را به انجام همان.

روز دوشنبه سربازان خارجی در جنگ ویتنام سربازان امریکا و افسران نظامی امریکا انجمن و 27 گروه های دیگر نوشت: مجلس نمایندگان و سنا رهبران ترغیب آنها به پشت مقررات.

“ما از شما به رهبری و تصویب اصلاحیه مجلس 264 به قانون و پایان انتظار برای بسیاری از ملت ما بیمار جانبازان به طوری که آنها می توانید دریافت مزایای از کار افتادگی” اعلام نامه ارسال شده به مجلس Nancy Pelosi, خانه, رهبر اقلیت کوین مک کارتی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر اقلیت سنا چاک شومر.

“وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود برای مراقبت از کسانی که بیمار هستند از مواجهه سمی از جمله اتخاذ فشار خون بالا به عنوان یک presumptive بیماری … اما با رهبری خود را دهها هزار نفر از جنگ ویتنام سربازان خود را دریافت خواهید کرد مزایا و عدالت” آنها نوشت.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای اضافه کردن این سه شرط شده است به تعویق افتاد پس از سال 2017, زمانی که پس از آن-VA, منشی, David Shulkin حمایت از جمله آنها اما هرگز به طور رسمی اعلام کرد تصمیم خود را.

با توجه به داخلی و اسناد Shulkin شده بود در آستانه از جمله سه شرایط زمانی که دفتر مدیریت و بودجه و دیگر مقامات کاخ سفید در اعتراض به آنچه که آنها به نام “محدود شواهد علمی” و هزینه.

در همین حال هزاران نفر از جانبازان صبر کردم.

“ویتنام دامپزشکان شده اند در انتظار برای این دهه و این یک شرم ملی است که آن ها ثابت نشده است,” سخت تر گفت: Military.com. “ما یک شانس واقعی در اینجا به این حق بعد از این همه زمان و ما باید این فرصت را.”

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: نمایندگان مجلس در اواخر سال گذشته او می خواهد نتایج دو مطالعه — ویتنام دوران سلامت نگر, مشاهده, مطالعه, و یا VE-قهرمانان و ویتنام دوران مطالعه مرگ و میر — به بررسی برای انتشار قبل از اعلام تصمیم در مورد اینکه آیا به گسترش presumptives لیست.

اما قانونگذاران و گروه های حمایت باید خودداری کردند در به تاخیر بیاندازد.

“این چیزی است که ما هنوز در حال مبارزه بعد از چند دهه از جنگ ویتنام پرسید:” کوری تیتوس مدیر مزایای سربازان و گارد/رزرو امور در MOAA. “ما باید مطمئن شوید وجود ندارد هر گونه خدمات اعضا با بیماری که نیست, گرفتن مراقبت و مزایای آنها به دست آورده است.”

در ماه فوریه در کنگره علامت Takano D-کالیفرنیا رئیس خانه امور جانبازان کمیته گذراند در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست او را به “اقدام اصلاحی” و اضافه کردن هر چهار بیماری به لیست از جمله فشار خون بالا.

“دولت خود را دارای توانایی برای اضافه کردن این شرایط به presumptive لیست و ارائه مزایای نجات بخش به بیش از 190,000 جانبازان. بدون اقدام ده ها هزار بیمار و پیری جانبازان ادامه خواهد داد و بدون VA منابع و مراقبت های بهداشتی در زمان خود نیاز به,” او نوشت.

نامه ای به امضا رسید 77 اعضای تمام دموکرات ها.

در حالی که فشار خون بالا گنجانده شده است در اصلاحیه پیشنهادی این ائتلاف از جانبازان نظامی و سازمان های متعهد به ادامه کار در اتخاذ آن به عنوان یک “presumptive بیماری های مرتبط با دانشکده های ملی.”

“این نیاز به پوشش داده شده به عنوان به خوبی. این چیزی است که ما را فراموش کرده ام — فشار خون بالا” تیتوس گفت.

مجلس و نیروهای مسلح سنا کمیته باید هر دو را گذرانده نسخه های مالی 2021 لایحه دفاعیه و ارسال آنها را به اتاق مربوطه برای در نظر گرفتن. در حال حاضر کمیته های توزین قوانین برای اصلاح و تعمق صورتحساب قبل از آنها جلو حرکت کرد.

هر دو سخت تر و تستر های پیشنهادی باید آن را از طریق فرایند که قبل از آمدن برای رای دادن.

یک منبع قانونگذاری گفت: تستر اصلاح شده است شناسایی کنند.

“با یک تیم دو حزبی از قانونگذاران و حمایت از کل جانبازان جامعه ما یک احتمال قوی در نهایت به دریافت این انجام می شود” سخت تر گفت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط: گزارش ادعا می کند ویتنام عصر جانبازان بودند در معرض عامل نارنجی در گوام

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>