نمایندگان مجلس با افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘سلام به امریکا’ برنامه

اعضای کنگره می خواهند بدانند که چگونه آن را امن نگه داشته به عنوان کاخ سفید در جلو حرکت می کند با برنامه ریزی برای برگزاری نظامی دیگری با مضمون حادثه چهارم جولای در پایتخت کشور در طول coronavirus بحران است.

ده قانونگذاران دموکرات به نمایندگی از واشنگتن دی سی و مریلند و ویرجینیا با ارسال نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper و وزیر امور داخلی دیوید برنارد ابراز نگرانی خود را در مورد حمایت از یک رویداد است که می تواند هزاران نفر از مردم به بازار ملی در طول بیماری همه گیر.

جزئیات بعدی:سپاه تفنگداران دریایی را تعطیل کاهش 7 خزه به عنوان نیروی آماده برای تغییر

میزبانی یک رویداد مانند سال گذشته “سلام به امریکا” جشن که شامل نظامی پلها خودرو نمایش و اجرای موسیقی از وزارت دفاع باند را “مخل اثرات” آنها گفت: در این نامه است. COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس می تواند نه تنها در سراسر منطقه پایتخت ملی اگر این رویداد برگزار شد گفتند بلکه به کشورهای دیگر اگر آن را دوباره به تساوی خارج از شهر بازدید کنندگان است.

“اگر مشابه جمع آوری برنامه ریزی شده است در این سال بدون شک وجود دارد که این امر بیش از عمومی جمع آوری بهترین شیوه و به طور قابل توجهی افزایش تهدید جامعه گسترش COVID-19” به نمایندگان مجلس نوشت: به Esper و برنارد که مسئول نظارت بر پارک های ملی است.

نامه ای به امضا رسید 10 قانونگذاران دموکرات از جمله مظنونان حمله به دانشگاه همین Beyer, جنیفر Wexton و جری Connolly ویرجینیا در کنگره النور هولمز نورتون واشنگتن و سنسور. کریس ون Hollen و بن کاردین همراه با مظنونان حمله به دانشگاه David, Trone, Anthony قهوه ای, جیمی راسکین و Steny Hoyer مریلند.

دفاع در بخش رسمی تایید پنتاگون است که با توجه به کاخ سفید درخواست برای حمایت از این سال “سلام به امریکا” رویداد.

“این غیر معمول نیست برای وزارت دفاع برای حمایت از این درخواست ها با نمایش هوایی باند و یا دیگر تشریفاتی پشتیبانی” رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت: Military.com. “هر گونه حمایت بالقوه خواهد بود در هماهنگی با کاخ سفید دفتر نظامی وزارت کشور و با مقامات محلی.”

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد چگونه آن را اطمینان از شرکت کنندگان از “سلام به امریکا” رویداد خواهد فاصله اجتماعی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید گفت: “وجود خواهد داشت یک جشن روز استقلال این سال است.”

“آن را به یک نگاه متفاوت نسبت 2019 برای اطمینان از سلامت و ایمنی از کسانی که حضور” Deere گفت. “مردم آمریکا نشان داده اند فوق العاده ای شجاعت و روح در مبارزه با این همه گیر جهانی فقط به عنوان پدران ما را در مبارزه برای تضمین استقلال ما و هر دو سزاوار جشن در امریکا تولد این سال است.”

دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده هفته گذشته گفت که دی سی منطقه بيشترين رای مثبت COVID-19 آزمون در کشور با وجود این شهرستان و شهرستانهای اطراف باقی مانده در مستند سفارشات.

“هنوز وجود دارد و قابل توجهی ویروس در گردش در اینجا” Birx گفت: در مارس 22 خبری.

در نامه خود به نمایندگان مجلس هشدار داد که یک رویداد بزرگ در بازار ملی خواهد بود “غیر ممکن است برای قرار دادن در با خیال راحت.” هزینه که در سال گذشته فرار بیش از 5 میلیون دلار نیز می کشد وجوه از حساب “در حال حاضر اقتصادی تحت فشار” در این نامه می افزاید.

“ما می خواهیم به شما بلافاصله به حالت تعلیق در هر برنامه ای از جمله یک رویداد” در این نامه می گوید.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:Thunderbirds, Blue Angels تیم برای دراماتیک سلام به کروناویروس پاسخ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im