قانونگذاران پیشبرد $695B لایحه دفاعیه شامل پول به تغییر مؤتلفه پایه نام

خانه تخصیص بودجه کمیته گذشت یک نسخه مالی 2021 دفاع از لایحه بودجه سه شنبه خواهد بود که پشتیبانی از 3 درصد افزایش حقوق برای خدمت وظیفه فعال اعضای بلوک انتقال از وزارت دفاع پول برای ساخت یک مرز دیوار, کاهش بودجه برای خارج از کشور احتمالی عملیات و تشویق ارتش ایالات متحده برای تغییر نام پست تجلیل مؤتلفه رهبران.

دلار 694.6 میلیارد لایحه به طور کامل صندوق 3 درصد افزایش پرداخت به پیشنهاد تهمت مدیریت و پشتیبانی توسط مجلس و کمیته نیروهای مسلح سنا. افزایش خواهد بود دوم افزایش به همان اندازه در دو سال است.

جزئیات بعدی: سابق و کارمند و پنجه نرم می کند گناه به قتل هفت جانبازان

این لایحه همچنین شامل بودجه برای کیفیت های دیگر زندگی از جمله $116 میلیون به روز رسانی وزارت دفاع امکانات مراقبت از کودک و زبان طراحی شده برای تضعیف نظامی شاخه از برش تعداد نظامی پزشکی فضاها و کاهش خدمات در بیمارستان ها و کلینیک های بدون ورودی از کنگره است.

همچنین این امر را کنار بگذارند $1.49 میلیارد دلار برای پاکسازی محیط زیست از تاسیسات به خصوص برای هر و polyfluroalkyl مواد.

این لایحه همچنین فراهم می کند $327 میلیون به ساقه جزر و مد از تجاوزات جنسی در ارتش 49 میلیون دلار بیشتر از درخواست پنتاگون.

“این لایحه همچنان این کمیته تمرکز بر خوب بودن و روحیه کسانی که در یونیفرم, خود, خانواده, DoD شهروندان و دفاع از جوامع” Rep. پیت Visclosky D-ایندیانا گفت: در سخنان افتتاحیه در طول یک نشانه گذاری توسط کمیته.

این قانون پیشنهادی را مجموعه جدا از 1 میلیون دلار برای ارتش به تغییر نام 10 پایگاه که افتخار مؤتلفه ژنرال — یک ماده است که پشتیبانی از نسخه های فعلی از مجلس نمایندگان و سنا سیاست دفاعی صورتحساب که همچنین برای تغییر نام این تاسیسات است.

خانه نسخه مالی 2021 دفاع ملی مجوز لایحه نیاز به وزارت دفاع برای حذف نام ظرف یک سال در حالی که سنا نسخه مجموعه جدول زمانی برای سه سال.

ارائه همراه با اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از کاخ سفید از استفاده از منابع مالی DoD به ادامه ساخت دیوار در مرز جنوبی با مکزیک خواهد شد نیاز به مذاکره با مجلس سنا قبل از رفتن به میز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و او را وتو هر گونه تلاش برای تغییر پایه نام است و به احتمال زیاد به بلک در اقدامات محدود مرزی دیوار ساخت و ساز.

این لایحه صندوق فعال-وظیفه پایان قدرت 1,351,500 افزایش 12,000 خدمات اعضا بود که درخواست پنتاگون. که با افزایش ارتش را به دست آورید 5,900 سربازان نیروی دریایی 7,300 ملوانان و نیروی هوایی 900 نیروی هوایی.

دریایی سپاه خواهد دیدن یک قطره از 2100 ترک خدمت با 184,100 فعال وظیفه اعضای — یک حرکت درخواست شده توسط وزارت دفاع در اوایل این سال است.

ارتش و نیروی هوایی هم دیدن کوچک افزایش می یابد برای خود ذخیره و گارد ملی اعداد در حالی که در نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی را اندکی کاهش و یا باقی می ماند همان اندازه بود.

این پیشنهاد شامل $68.4 میلیارد برای خارج از کشور احتمالی عملیات کاهش از $2.2 میلیارد دلار از سال گذشته و 200 میلیون دلار به زیر درخواست رئیس جمهور.

در یک گزارش در مورد پیشنهاد نمایندگان مجلس گفت که به طور قابل توجهی کمتر مستقر خدمات اعضای آنها باور دارند که فعالیت های تامین مالی از طریق حساب, شناخته شده به عنوان OCO “می تواند به خوبی پشتیبانی می شود در پایه حساب در آینده است.”

“این OCO آزمایش شده است و یک شکست تحقیرآمیز است و با توجه به گروه یک بودجه دریچه تسکین اجازه داده است که آن را برای جلوگیری از اتخاذ تصمیمات دشوار” آنها نوشت.

این پیشنهاد همچنین شامل اصلاحات به لغو مجوز برای استفاده از نیروی نظامی در سال 2001 و 2002 — قوانین که به رئیس جمهور قدرت را به اجازه عملیات جنگی در خاورمیانه و آفریقا است.

اصلاحات’ حامی, Rep. باربارا لی D-کالیفرنیا گفت: طرح های طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که کنگره دوباره قدرت خود را به اعلام جنگ.

Rep. کن کالورت R-کالیفرنیا ستایش بسیار از این لایحه گفت: آن را به طور قابل توجهی سرمایه گذاری در “کشتی سازی و هواپیما و همچنین تحقیق و توسعه مورد نیاز برای اطمینان از امریکا برنده مسابقه در hypersonics هوش مصنوعی محاسبات کوانتومی و دیگر فن آوری جبهه حیاتی برای امنیت ملی ما” در حالی که همچنین به نیروهای نظامی یک ،

اما کالورت افزود: این شامل تعدادی از “حزبی قرص سمی سیاست سواران” که او گفت: تعلق ندارند در گذراندن لایحه.

“محدودیت در استقرار نیروهای نظامی برای پاسخگویی به شرایط اضطراری ملی در جنوب مرز و محدودیت در نقل و انتقال اموال با اجرای قانون ایالتی و محلی تنها در خدمت منافع سیاسی و آن را مشکل تر به تصویب این مهم لایحه از طریق کنگره,” او گفت:.

این کمیته تصویب قانون پیشنهادی در 30-22 رای دادن. آن را در حال حاضر رفتن به خانه برای تایید قبل از آن باید آشتی با آمریکا نسخه و امضا شده توسط رئیس جمهور.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نظامی و افزایش دستمزد برای سال 2021 حرکت رو به جلو در سنا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>