در مقیاس بزرگ آموزش ارتش بازگشت به اوآهو به نبرد در برابر ویروس همچنان

25 Infantry Division است که در مورد به کشتی سوار در آن برای اولین بار در مقیاس بزرگ آموزش ورزش با 5500 سربازان و افزایش هلیکوپتر عملیات به عنوان پنتاگون در تلاش برای بازگشت به حالت عادی عملیات از جمله سفر در حالی که هنوز هم مقابله با لجبازی coronavirus بیماری همه گیر.

ورزش رعد و برق ایجاد خواهد شد از روز شنبه به تاریخ 21 ژوئیه در سراسر مختلف مناطق آموزش در اوآهو ارتش گفت. این رویداد را سال است ورزش انجام می شود و پس از بازگشت تدریجی به آموزش در اوایل ممکن است.

“در طول این زمان از COVID-19 و کشور ما همچنان بازگشت تدریجی به حالت عادی نیاز به ارتش برای حفظ رسالت-نیروی آماده است مهم تر از همیشه” 25th, فرمانده لشکر مسلح ، ژنرال جیمز Jarrard گفت: در یک نسخه. “همانطور که ما با نزدیک شدن به COVID-19 بحران رویکرد ما به ورزش رعد و برق ایجاد خواهد شد شفاف متفکرانه و آگاهانه با سلامت ایمنی سربازان ما و خانواده ها و جامعه ما در اولویت است.”

همچنین در نظر گرفتن بخشی در ورزش خواهد شد در حدود 150 سرباز از ارتش سلطنتی تایلند.

پنتاگون گزارش داد که از روز شنبه آن تجمعی coronavirus مجموع شامل 12,521 نظامی 2,644 غیر نظامی 1,740 وابسته و 1,166 پیمانکار موارد در مجموع 18,071.

از آن 8,683 را بهبود 658 بستری شده اند و 38 فوت کرده اند.

توماس McCaffery دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان گفت: روز شنبه در یک, اخبار جلسه که نظامی است با دیدن “برخی از سربازان ارتش در مورد ما از نظر عفونت تا حد زیادی در اطراف که در آن ما شاهد این هستیم که در جوامع غیر نظامی. بنابراین در فلوریدا و تگزاس و آریزونا برخی از بخش هایی از کالیفرنیا.”

چه نظامی نیست دیدن-که McCaffery گفت: چیز خوبی است — یک ماده افزایش می دهد در بستری از فعال وظیفه پرسنل و یا کارکنان.

تلاش برای بازگشت به حالت عادی شامل پنتاگون کاستن از محدودیت های مسافرتی برای اعضای نظامی و خانواده های آنها است که مقامات محلی اعتراف شده است و نه گیج کننده است.

ماه گذشته وزارت دفاع منتشر شده یک لیست از “سبز مکان” برای شرایط بر اساس رویکرد مرحله به مرحله به پرسنل حرکت و سفر با هاوایی که یکی از این کشورها است.

اما از دوشنبه پنتاگون گزارش داد که تمام تاسیسات در هاوایی هنوز هم محدودیت های مسافرتی در محل تحت یک ستون که ذکر شده “بله” یا “نه” برای پایگاه های تحت یک “سفر محدودیت برداشته” هدر. هاوایی پایگاه های تمام شده بود “نه”.

صدها نفر از اعضای ارتش و خانواده های خود شده اند پس از رسیدن در دولت, با این وجود, به عنوان مورد تایید استثنا به محدودیت های مسافرتی. با توجه به هاوایی گردشگری سازمان 528 پرسنل نظامی و اعضای خانواده وارد دستور رسمی در روز پنج شنبه به تنهایی. اضافی 432 پرواز در روز چهارشنبه و 194 روز سه شنبه.

نیروی دریایی گزارش روز شنبه که بلافاصله موثر ترک و آزادی در خارج از منطقه محلی از فرماندهی است که در حال حاضر معاف از جاری COVID-19 محدودیت های مسافرتی در هر سفارش برای همه نظامی به تازگی تایید شده توسط وزیر دفاع علامت Esper.

“فرماندهان و سرپرستان را انجام ارزیابی ریسک از وضعیت سلامت و سفرنامه سفر برای پرسنل درخواست مرخصی و یا آزادی در خارج از منطقه محلی” نیروی دریایی گفت: در یک نسخه.

فرماندهان باید مسئولیت بررسی برنامه سفر به منظور بررسی ملوانان “یک برنامه به نگه داشتن خود را امن و همچنین اطمینان از آنها نمی تبدیل شدن به یک بردار از عفونت زمانی که آنها بازگشت” خدمات گفت.

تمرکز بر آینده رعد و برق جعل ورزش مرکز در بخش 2nd Brigade Combat Team, واقعیت افزوده با حمایت عناصر — یک رویداد سالانه است که آماده یک تیپ رزمی تیم برای به اوج خود رسید آموزش چرخش به ارتش مشترک آمادگی مرکز آموزش در فورت پووک, Louisiana.

در سال 2018 سناریو درگیر تهاجم ساختگی جزیره Mauga توسط یک nondemocratic ملت است. نیروهای بین المللی از جمله ایالات متحده نامیده می شدند برای کمک به.

Schofield سربازان toting 75 پوند از چرخ دنده ها از جمله سفید-آتش تفنگ و پنج لیتر آب در هر bushwhacked بیش از 10 مایل در یک روز از طریق gulches گل تپه ها و شاخ و برگ متراکم در Kahuku منطقه آموزش — و پس از آن رو به خوبی آموزش دیده “دشمن” بود که در انتظار آنها صبح روز بعد در یک ساختگی ایجاد کرد.

در این سال ورزش شامل فعالیت در سچفیلد بررککس شرق محدوده Dil lingham ارتش فرودگاه Kahuku منطقه آموزش و Basilan Drop Zone نزدیکی Helemano کشت و زرع.

متناوب وسیله نقلیه نظامی کاروان سفر خواهد کرد بین این مناطق آموزش در درجه اول با استفاده از H-2 آزادراه کونیا جاده Kamehameha بزرگراه و Kaukonahua جاده /فررینگتن بزرگراه ارتش گفت. کاروان را به طور کلی سفر بین 9 صبح و 2 بعد از ظهر و 7 p. m. به 5 صبح به حداقل رساندن اثرات ترافیک محلی با توجه به خدمات.

Dillingham خواهد شد مورد استفاده برای انجام دو مقیاس هلیکوپتر عملیات چهار شنبه و پنج شنبه بین 6 بعد از ظهر و نیمه شب در هر دو روز. دو شب اضافی هلیکوپتر عملیات انجام خواهد شد ژوئیه 17 و 18 با استفاده از Basilan Drop Zone.

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>