هماهنگ شده توسط سازمان غیر انتفاعی به برنامه نویسی مدرسه یک دسته از تکنولوژی و برنامه نویسی کلاس های در حال پخش در سراسر آوریل و مه.

اگر شما اجرا از راه به سعی کنید و برخی از مسائل آموزش و پرورش را به sprogs’ مغز و سپس این می تواند مفید کمی زمان باک.

مرتبط: بهترین بچه پسند قرص

شروع از آوریل 27, کودکان و نوجوانان می توانید لحن در به صورت روزانه یک ساعت کلاس با یک مهندس مایکروسافت به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد و کد وب سایت خود را. کل دوره تنها برای یک هفته (که پنج ساعت در سراسر دوشنبه – جمعه) و آموزش خانواده اصول اولیه HTML و CSS.

که نه تنها رایگان-ارائه از شرکت اگر چه وجود دارد به عنوان یک میزبان از دیگر tech مذاکرات بر روی پلت فرم بیش از حد بحث در مورد موضوعات مانند هوافضا و محاسبات کوانتومی. شما می توانید برنامه کامل در اینجا.

بچه ها که پدر و مادر هستند, بهداشت و درمان کارگران و یا کسانی که ساخته شده اند کار برکنار شده و به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همچنین می توانید درخواست برای کمک هزینه تحصیلی به شرکت دیگر کلاس برنامه نویسی. اینها معمولا تحویل در یک به یک فرمت بنابراین وجود دارد می تواند هیچ رخنه کردن به معمولی مرور اینترنت.

برنامه نویسی و مدرسه نیست تنها سازمان در تلاش برای ارائه به پدر و مادر بسیار مورد نیاز کمک به بچه ها مجبور به ماندن در خانه. مایکروسافت و Mojang قبلا نورد برخی از مایکروسافت سطح آموزش و پرورش به صورت رایگان, به طوری که بچه ها می توانید مطالعه مجازی renditions از ایستگاه فضایی بین المللی و شرکت در ربات-led یادگیری است.

مرتبط: بهترین کنترل والدین نرم افزار

National Geographic نیز راه اندازی جدید آموزشی پلت فرم به نام NatGeo@Home و در Netflix بکشد ایالات متحده آمریکا است پر پلت فرم خود را پر از فیلم های مستند به پر کردن در خانه آموزش فاصله. آسمان نیز راه اندازی مجموعه خانه برای حمایت از تحصیل در خانه است.

اما اگر کسانی که تمام فرمت های صدا کمی بیش از حد غلط انداز برای شهوت و میل خود این کلاس های آنلاین احتمالا یک قالب سنتی.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im