کنتاکی تسهیلات پس از اتمام مرحله نابودی سلاح های شیمیایی

RICHMOND, Ky. — ذخایر از جنگ سرد دوران پرتابه حامل مرگبار عصب عامل نابود شده است در کنتاکی اولین پروژه جدید نابودی سلاح های شیمیایی گیاه به پایان خواهد رسید.

مقامات در این چمن آبی عامل شیمیایی-تخریب خلبان گیاه را نابود سهام 8 اینچ پرتابه است که انجام شده حدود 28 تن از GB عامل, همچنین شناخته شده به عنوان سارین. مهمات تخریب شد مارس 11, با توجه به انتشار از مرکز.

کامل ذخایر سلاح قبل از این تسهیلات باز شامل بیش از 500 تن (453.6 متریک تن) خردل گاز سارین یا VX عامل. آن است که ذخیره شده در انبار در نزدیکی ریچموند برخی از آن پس از 1940s.

“این فقط یک اتمام مبارزات انتخاباتی, اما آن را نشانه نابودی کامل یک نوع از سلاح شیمیایی از آمریکا ذخایر,” تسهیلات مدیر پروژه, Candace Coyle گفت: در انتشار.

عصب عامل تخریب شروع عملیات در کارخانه در Jan. 17 با استفاده از یک فرایند خنثی سازی با آب و مواد شیمیایی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong سرطان ریه مبارزه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>