قایق بادی Cover Up

از دیگر ویژگیهایی که تولید کنندگان به آنها توجه کردهاند می توان به ابعاد چادر اشاره کرد. کشتی تفریح اوستا کیش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

از دیگر ویژگیهایی که تولید کنندگان به آنها توجه کردهاند می توان به ابعاد چادر اشاره کرد. کشتی تفریح اوستا کیش را می توان اولین کشتی تفریحی و رستوران دریایی در جزیره کیش دانست که علاوه بر سرو شام و ناهار، برنامه های با نشاطی مانند جنگ شادی، استندآپ کمدی، شعبده بازی، قرعه کشی و اهدای جوایز در آن صورت می گیرد. سپس لباس های مخصوص را بر تن کرده و به همراه یک مربی از قایق به دل دریا می روید. به همین علت کمپانی اینتکس پلی استر ضد آب را برای تولید این کالا را انتخاب کرده است. البته جایگاه نصب لنسر یا چوپ ماهیگیری را تعداد کمتری از قایق های بادی دارند اما شما میتوانید از جایگاه قرار گرفته شده بر روی آن به برای نصب سایبان قایق بادی نیز استفاده نمایید. این مدل تفاوت زیادی از نظر ظاهری با نمونه قایق بادی ماهیگیری و قایق بادی تفریحی دارد و با تجهیزات کامل در مدل های قایق بادی کایاک یک نفره و قایق بادی کایاک دو نفره تولید شدهاست.

Th is w᠎as gen᠎er at᠎ed by GSA  Content ᠎Ge᠎ne rator  DE᠎MO!

قایق بادی تفریحی و حرفه ای اینتکس ویژه ماهیگیری و تفریح خانوادگی در انواع قایق های بادی ورزشی مناسب دریانوردی و شکار سایزهای 1 نفره قایق بادی 2 نفره 3 نفره 4 نفره 5 نفره اینتکس 6 نفره قایق ها از طریق نمایندگی های رسمی قایق بادی اینتکس در سراسر جهان فروخته می شوند. این نوع قایق بادی جیمینی موتور قایق بنزینی را از 2 اسب بخار تا 15 اسب بخار ساپورت میکند انواع موتور قایق بنزینی بر روی این قایق بادی تست شده و نتایج متفاوتی از سرعت این قایق بادی بدست آمده است.قابل ذکر است که در کلیه تست ها فقط یک نفره سرنشین روی قایق بادی وجود دارد. علاوه بر قایق سواری و یا تورهای کروز کانالهای آمستردام، قدم زدن در کنار آنها و تماشای ساختمانهای زیبای حاشیه کانال یکی از تفریحات رایگان آمستردام به شمار میرود. با سوراخ یا پاره شدن یک قسمت احتمال غرق شدن بسیار ضعیف است مگر کل قسمت ها از بین برود ولی در صورتی که قایق سالم باشد و داخل قایق به هر دلیلی با آب پر شود حتی با 5 نفر سرنشین امکان غرق شدن وجود ندارد و قایق همچنان شناور خواهد ماند. This has be en created wi᠎th t᠎he help ᠎of GSA Content Generat or᠎ Demover sion.

همچنین وجود داشتن مدلهای گوناگون باعث شده که هر قایق متناسب با اندازه و طرحی که به کار رفته قیمت گذاری شود. به علاوه اشکال و طراحیهای دیگری نیز از محصولات اینتکس در بازار وجود دارد که متناسب با نیاز خود میتوانید آنها را تهیه کنید. اگر می خواهید خنده های از ته دل را تجربه کنید و به تجدید انرژی خود حتی در ساعات پایانی از شب کمک نمایید، پیشنهاد می کنم جنگ های شبانه کیش را دست ندهید. اگر به دنبال سرعت زیاد هستید یا میخواهید اسکی روی آب را تجربه کنید و یا از آن دسته افرادی هستید که همیشه سعی دارند هیجان داشته باشند این قایق بادی بهترین انتخاب برای شما می باشد. فقط دو ستاره درخشانتر از قدر ظاهری ۵ دارند میل آن از −۳۹° تا −۵۷° است و بعد آن h۲۳٫۵ تا h۲٫۵ کشیده شدهاست و مردم استرالیا و آفریقای جنوبی بهراحتی این صورت فلکی را در تابستان میبینند. به سمت جنوب شرقی ساختمان بروید تا پنجرهای را پیدا کنید که بتوانید از آن عبور کنید و از طریق آن به داخل ساختمان وارد شوید.

با انجام این تفریح شما می توانید بر روی آب شناور شوید و در سطح آب و دریا حرکت کنید. علاوه بر این امکانات دارای نشانگر درجه باد نیز هست تا مشکلی برای قایق پیش نیاید. با باز گذاشتن این سوپاپ هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد چون یک طرفه بوده و از ورود آب به داخل جلوگیری می کند. این قایق بادی به سوپاپ یکطرفه خروج آب مجهز است ، در صورتی که داخل قایق با آب پر شود این سوپاپ را باز میکنید تا آب داخل قایق تخلیه شود. همیشه قایق بادی را در دمای اتاق نگهداری کنید، اگر دمای محل نگهداری خیلی بالا باشد باعث چسبیدن قسمت های روی هم قرار گرفته می شود و ممکن است موقع باز کردن پاره شود، اگر می توانید موقع تا زدن قایق روی قسمت های روی هم افتاده پودر بچه بپاشید. اگرچه این تفریح یکی از گران ترین تفریحات جزیره است، اما ارزش یک بار امتحان کردن را بدون شک دارد. این پمپ باد توسط فشار پا کار میکند و عمل تخلیه باد را نیز که امر مهمی در جمع کردن قایق به حساب می آید را انجام می دهد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن