فقط این 8 تلفن, تماس, شما می توانید پول ذخیره

گرفتن یک استراحت از خود آب, گاز, نفت, و/یا شرکت برق ممکن است بستگی دارد که آیا منطقه خود را در خدمت بخش خصوصی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 اردیبهشت 1399

گرفتن یک استراحت از خود آب, گاز, نفت, و/یا شرکت برق ممکن است بستگی دارد که آیا منطقه خود را در خدمت بخش خصوصی و یا دولتی سودمند است. متعلق به بخش خصوصی آب و برق ممکن است باز به بحث در مورد کاهش نرخ پرداخت معوق یا چشم پوشی هزینه, اما آنها تمایل به قطع خدمات با سرعت بیشتری نسبت به دولت یا شهرداری متعلق به ارائه دهندگان خدمات. بنابراین تماس خود را خصوصی ارائه دهنده خدمات در اسرع وقت برای جلوگیری از پرداخت هزینه خدمات به ابزار دوباره.

خدمات عمومی متکی حوزه. به این معنی که آنها اغلب باید پایبند به رای ثبات سیاست ها است که از جامعه و افکار عمومی. این نرم افزار ممکن است تعطیل یک سرویس برای عدم پرداخت اما جدول زمانی است که اغلب طولانی تر از یک شرکت خصوصی است. آب و برق خصوصی پاسخ تنها به سرمایه گذاران اجازه می دهد آنها را به اتهام مقادیر بالاتر به مشتریان. این افزایش درآمد برای پرداخت اضافی نیروی انسانی و شرکت در دستور کار ساده خود را روز به روز بهره برداری است.
خصوصی یا عمومی آب و برق به طور کلی به کار با مشتریان نیاز دارند. بسیاری از کشورهای در حال تعلیق آب و برق قطع در طول COVID-19 اما بررسی خود را با دولت ابزار کمیسیون و یا ابزار های محلی برای جزئیات بیشتر.

istockphoto.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب