جولای 4th, ‘سلام به امریکا’ به طور عمده از ویژگی های هواپیماهای نظامی و نه تانک: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘سلام به آمریکا و چهارم جولای جشن که خواهد span پنج شهرستانها ایالات متحده خواهد شد تا حد زیادی توان هوایی این تظاهرات سال, سیاسی, گزارش.

هفته گذشته پنتاگون اعلام کرد که برخی از 1700 نیروهای پشتیبانی خواهد کرد جشن در واشنگتن و همچنین نظامی پلها در بوستون, نیویورک فیلادلفیا و بالتیمور و کوه راشمور یادبود ملی در داکوتای جنوبی.

جزئیات بعدی: خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

“جزئیات هنوز در حال کار کردن در این زمان” وزارت دفاع سخنگوی ارتش ستوان سرهنگ کریس میچل گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

“هر یک از خدمات در حال ارائه خدمات خود را برای گروههای موسیقی حمایت,” او اضافه شده است. “گارد قدیمی درگیر خواهد بود مثل همیشه [و همچنین] رنگ پاسداران و شوالیه طلایی نسخه ی نمایشی تیم است.”

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سیاسی روز یکشنبه گزارش داد که در حالی که سال گذشته حوادث درگیر تانک های این کشور در دومین سالانه ‘سلام به امریکا را تا حد زیادی اهرم جت های جنگنده و هلیکوپتر به جای استاتیک نمایش بزرگ تجهیزات نظامی.

برخی از این هواپیما در انتظار پرواز بیش از سی شامل نیروی هوایی را F-16 Thunderbirds تظاهرات تیم; F-35 Joint Strike Fighter و F-22 رپتور نسل پنجم جت; B-2 Spirit stealth bomber; V-22 Osprey tiltrotor هواپیما; CH-47 Chinook و AH-64 آپاچی هلیکوپتر; برخی از گارد ساحلی هواپیما; و همچنین به عنوان یک هواپیمای ریاست جمهوری-یا نیروی هوایی یا دریایی یک, سیاسی گفت.

نیروی دریایی آبی فرشتگان F/A-18 Hornet, تظاهرات, تیم, در ضمن انجام خواهد شد و یک روگذر در نزدیکی کوه راشمور.

این لیست تا حد زیادی شبیه اکثر هواپیما استفاده می شود در سال گذشته اگر چه فرشتگان آبی گرفته بود و در بخش سی روگذر; دو اورلئانز از حمله جنگنده های اسکادران 37 در Naval Air Station Oceana, ویرجینیا همچنین شرکت در سی رویدادهای 2019.

“این پلها ارائه یک فرصت برای DoD برای نشان دادن قابلیت ها و حرفه ای از ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح” میچل گفت: در این بیانیه جمعه.

در حالی که پنتاگون توضیح داده شده این هواپیما به عنوان ترکیبی از “زمان DoD و میراث هواپیما” آن هنوز اعلام چه واحد خواهد بود که در پلها و دیگر دموی.

“پرواز ساعت یک هزینه غرق شده برای وزارت دفاع و این هواپیما و خدمه خواهد بود با استفاده از این ساعت برای مهارت و آموزش در مکان های دیگر در صورتی که انجام این پلها” میچل گفت.

“این پلها آغاز خواهد شد در بوستون و در ادامه به شهر نیویورک و فیلادلفیا و بالتیمور. از آنجا آنها را به پیوستن به دیگر گروه دفاع و میراث هواپیما در سلام به امریکا بیش پایتخت کشور ما,” او گفت:.

مقامات در پایتخت, اما, باید لغو سالانه 4 جولای رژه میان coronavirus نگرانی.

با وجود هوا را نشان می دهد لغو میان coronavirus پاسخ فرشتگان آبی و Thunderbirds به تازگی به این نتیجه رسیدند چند شهر پلها به معنای عمل به عنوان تقویت روحیه در حال انجام همه گیر.

عملیات امریکا قوی, ویژه, F-16 Fighting شاهین و F/A-18 اورلئانز پرواز بر فراز بیمارستان و تجهیزات پزشکی و مناطق عمده شهری در بیش از یک دوجین از حوادث در سراسر ایالات متحده آمریکا در ماه مه.

اما حوادث نمی شد بدون بررسی: مردم به رسانه های اجتماعی به سوال هزینه پرواز در میان همه گیر با بسیاری از کسب و کار توقیف و میلیون ها نفر از مردم ،

با توجه به سال مالی 2017 اطلاعات هزینه آن $20,423 در هر ساعت به پرواز اف-16.

ب-2s B-52 Stratofortresses و B-1B Lancer بمب افکن در زمان بخشی در جامعه خود را flyovers بین آوریل و مه.

اعلام روز استقلال جشن زیر یک دفتر پاسخگویی دولت گزارش می دهند که در بر داشت 2019 تظاهرات به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه $13 میلیون دو بار به عنوان بسیاری به عنوان کسانی که از سال های گذشته است.

گائو محاسبه رژه سالانه به طور میانگین دلار هزینه 6-7 میلیون در سال بین سال 2016 و 2018.

یکی از دلایل این افزایش قیمت با توجه به “هزینه برای DOD برای حمل و نقل وسایل نقلیه مختلف به ملی Mall” گائو گفت.

پنتاگون حسابرسی در سال گذشته در ابتدا محاسبه شده است که چهارم جولای رژه هزینه 1.2 میلیون دلار.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط با: 1,700 نیروهای پشتیبانی خواهد کرد جولای 4 ‘سلام به آمریکا تظاهرات پنتاگون می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>