قاضی کمک های مالی حکم زندان تاخیر سابق Rep. دانکن شکارچی دریایی, کهنه

سن دیگو-یک قاضی فدرال روز پنجشنبه اعطا درخواست توسط دولت فدرال و وکیل سابق Rep. دانکن هانتر به حرکت خود تاریخ را به تسلیم شدن به حکم زندان خود تا به عنوان اواخر به عنوان Jan. 4, 2021 در نور مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

در سفارش ظ روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه برای جنوب کالیفرنیا قاضی Thomas J. Whelan اعطا درخواست بر اساس یافته که عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر خوب است دلیلی برای به تأخیر انداختن شکارچی را تسلیم تا “یا قبل از Jan. 4, 2021” در 12 p. m. با توجه به سوابق دادگاه.

شکارچی که قبلا یک عضو جمهوری خواه کنگره از سان Diego منطقه برنامه ریزی شده بود به تسلیم در اواخر این ماه شروع به 11 ماه زندان برای توطئه به طور غیر قانونی تبدیل بیش از 150.000 دلار در کمپین پول برای استفاده شخصی است.

مرتبط: دریایی دامپزشک کنگره دانکن هانتر می شود 11 ماه در زندان

شکارچی سابق دریایی گناه التماس کرد به تک جنایت تعداد در ماه دسامبر و دادستان کاهش یافته و باقی مانده 59 اتهامات در کیفرخواست مطروحه علیه شکارچی و همسر سابق و مدیر کمپین مارگارت در ماه اوت سال 2018 است.

او محکوم شد مارس 17 و برنامه ریزی شده بود به تسلیم برای حبس در مارس 29.

دولت و شکارچی وکیل گفت: در این حرکت ظ روز شنبه که به تأخیر انداختن شکارچی تاریخ به تسلیم شدن مناسب بود “با توجه به ادامه COVID-19 همه گیر و ناشناخته اثرات این بیماری را باید در ماه های آینده.”

در مقابل دولت توافق به حرکت شکارچی توافق به دنبال صدور حکم اصلاح و یا هر فرم از قبل از تسلیم اعتباری برای خانه حبس نسبت به 11 ماه زندان محکومیت این حرکت گفت.

مارگارت شکارچی مجرم به توطئه تعداد در ماه ژوئن به عنوان بخشی از درخواست و توافق با دادستان. او موافقت کرد و به شهادت علیه شوهرش به عنوان بخشی از معامله و دادستان توافق به رها کردن باقی مانده 59 فقره در کیفرخواست.

به عنوان روز پنج او برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد ژوئن 8 با توجه به سوابق دادگاه.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط مورگان طبخ از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی استخدام Falconer برای خنثی کردن مرغ دریایی است که در حال متوحش کننده, استخدام در Boot Camp

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>