ژاپن: ما نظامی Coronavirus سیاست دارای مشکلات متعدد

توکیو — ژاپن وزیر دفاع گفت: مسئولان باید کشف کرد “تعدادی از مشکلات” با نظامی ایالات متحده اقدامات برای محافظت در برابر coronavirus در میان نیروهای نظامی مستقر در ژاپن پس از 95 تفنگداران دریایی آزمایش مثبت در چندین پایگاه در جزیره جنوبی اوکیناوا.

اکیناوایی مقامات روز یکشنبه گفت: در بسیاری از موارد از اوایل ماه جولای در Marine Corps Air Station Futenma است که در مرکز یک جابجایی اختلاف است. دیگران بودند در اردوگاه هانسن, کمپ Kinser و اردوگاه McTureous.

در روز سه شنبه پایگاه هوایی Kadena گزارش دو مورد مثبت. همراه با سه مورد در Kadena در مارس کل میان آمریکا و اعضای خدمات در اوکیناوا 100, مقامات گفت.

“ما کشف کرده اند که تعدادی از مشکلات” وزیر دفاع تارو Kono گفت. “ما باید به شدت به بررسی وضعیت نظامی آمریکا در ژاپن است.”

Kono گفت: مشکلات کشف شد پس از مقامات درخواست اطلاعات از ارتش ایالات متحده. او حاضر به دادن اطلاعات, اما گفت که این مشکلات وجود داشته باشد در پایگاه های آمریکا در سراسر ژاپن نه فقط در اوکیناوا.

در یک ممکن است نشانه ای از یکی از مشکلات Kono گفت: مسئولان ژاپنی در حال بازرسی یک هتل استفاده شده توسط ارتش آمریکا به خانه خدمات اعضای تازه اختصاص داده شده به اوکیناوا از ایالات متحده در حالی که آنها تحت یک 14-روز خود شده است.

اکیناوایی مقامات و ساکنان نگرانی در مورد اینکه آیا اقدامات ایمنی مناسب در محل در هتل. بعد سه شنبه گفته است که هیچ عفونت یا مشکلات عمده ای داشت در هتل و کسانی که اقامت وجود دارد مجاز نیست به بیرون رفتن در طول دو هفته قرنطینه. زمان ساکنان هتل حرکت خواهد کرد به امکانات پایه هفته آینده در حالی که هتل خواهد شد و سپس جای آن ترک اوکیناوا.

اوکیناوا رژیم صهیونیستی است. دنی Tamaki انتقاد کرده است ارتش ایالات متحده برای عدم شفافیت در مورد کروناویروس گفت: این باعث شده است که نگرانی در میان ساکنان.

Tamaki در تلفن مذاکرات شنبه با سرهنگ ژنرال H. Stacy Clardy فرمانده سوم اعزامی نیروی دریایی خواستار نظامی ایالات متحده افزایش شفافیت و بهبود بیماری پیشگیری اقدامات جلوگیری از ارسال پرسنل از سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا به اوکیناوا و مهر و موم پایگاه.

ارتش آمریکا گفته است اوکیناوا که تمام افراد آلوده جدا شده و این پایگاه ها عملا تحت مستند, مقامات گفت.

“ما در حال بدست گرفتن محتاطانه اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19 ادامه خواهد داد و برای برقراری ارتباط با ما و نیروی ما خانواده ها و جوامع محلی ما در مورد مثبت COVID-19 موارد” Kadena پایه گفت: در آن Facebook صفحه.

اوکیناوا به بیش از نیمی از حدود 50000 سربازان آمریکایی مستقر در ژاپن تحت یک پیمان امنیتی. ساکنان مدت طولانی است که حساس به آمریکا پایگاه های مربوط به مشکلاتی مانند آلودگی و سر و صدا و جرم و جنایت.

Okinawans همچنین مخالفت با یک برنامه ریزی جابجایی Futenma پایگاه هوایی از سایت فعلی خود را در یک پرجمعیت منطقه در جنوب به کمتر از جمعیت منطقه در سواحل شرق و در عوض می خواهید تسهیلات حذف به طور کامل از این جزیره است.

در خارج از پایگاه اوکیناوا گزارش شده تنها حدود 150 coronavirus موارد است. کشور ژاپن تایید کرده است 20,000 موارد از جمله در مورد 1,000 مرگ.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARI یاماگوچی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>