ژاپن به قراضه هزینه زمین-بر آمریکا سیستم دفاع موشکی

توکیو — ژاپن وزارت دفاع روز دوشنبه اعلام کرد که تصمیم گرفته است برای جلوگیری از برنامه های محبوب برای استقرار دو پرهزینه زمینی ایالات متحده به سیستم های دفاع موشکی با هدف تقویت این کشور توانایی در برابر تهدیدات کره شمالی.

وزیر دفاع تارو Kono به خبرنگاران گفت که او تصمیم گرفت به “متوقف کردن روند استقرار” از Aegis در ساحل, سیستم پس از آن پیدا شد که ایمنی یکی از دو برنامه ریزی شده جوامع میزبان نمی تواند تضمین بدون سخت افزار طراحی مجدد خواهد بود که بیش از حد وقت گیر و پر هزینه است.

“با توجه به هزینه و زمان نیاز است, من تا به حال هیچ چاره ای اما قاضی که به دنبال این طرح منطقی نیست” Kono گفت.

دولت ژاپن در سال 2017 تایید اضافه کردن دو سیستم های دفاع موشکی برای تقویت این کشور در زمان دفاع متشکل از Aegis-مجهز ناوشکن در دریا و موشکهای پاتریوت در روی زمین است.

مقامات وزارت دفاع گفته اند که دو Aegis ساحل واحد می تواند پوشش ژاپن به طور کامل از یک ایستگاه در یاماگوچی در جنوب و دیگری در آکیتا در شمال. نخست وزیر شینزو آبه دولت در حال حاضر به تجدید نظر در ژاپن دفاع موشکی برنامه.

این طرح به استقرار دو سیستم های دفاع موشکی در حال حاضر در مواجهه با یک سری از موانع از جمله سوالات در مورد انتخاب یکی از سایت های مکرر برآورد هزینه افزایش است که با صعود به 450 میلیارد ین ($4.1 میلیارد دلار) را برای 30 سال بهره برداری و نگهداری و نگرانی های ایمنی که منجر به محلی مخالف است.

منتقدان همچنین گفت که این سیستم برای رهگیری دوربرد کره شمالی موشک از ضربه زدن به گوام و یا هاوایی به جای ژاپن را در دفاع از خود و احتمالا دخالت این کشور در جنگ-انکار اساسی است.

Kono گفت که ژاپن در حال حاضر صرف 180 میلیارد ین ($1.7 میلیارد دلار) برای سیستم های, اما نه همه چیز را به هدر خواهد رفت زیرا این سیستم است که سازگار با کسانی که مورد استفاده در ناوشکن.

آن را در نهایت ناتوانی در تضمین امنیت جامعه در یاماگوچی که مقابله شکن. مقامات وزارت دفاع قول داده بود که هر بوستر استفاده می شود برای رهگیری یک موشک در حال پرواز بر فراز ژاپن می گیرند تنها در یک پایگاه نظامی وجود دارد و حصول اطمینان از امن سقوط از بوستر به پایه بود اثبات غیر ممکن است با زمان طراحی سیستم های Kono گفت.

ژاپن انتخاب Aegis ساحل بیش از یک ترمینال در ارتفاع بالا منطقه دفاع یا THAAD سیستم به دلیل هزینه ارزان تر و تطبیق پذیری. استقرار THAAD در کره جنوبی باعث تظاهرات از چین با پکن دیدن آن را به عنوان یک تهدید امنیتی.

ایالات متحده نصب شده روی زمین ثابت Aegis در ساحل در رومانی و لهستان و ژاپن بود که یک سوم کشور میزبان سیستم.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MARI یاماگوچی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>