توسعه دهنده Infinity Ward یک رمان راه حل برای فریب دادن مسائل بودجه ای چند نفره آنلاین در طول بازی ندای وظیفه جنگ مدرن و جنگ جنگ

این استودیو اعلام کرده است مشکوک متقلب همسان خواهد شد تا در برابر هر یک از دیگر در منحصر به فرد لابی به جای به سادگی منع آنها از آنلاین بازی آشکار است.

در یک توییت اعلام اقدامات جدید این شرکت نشان داد که چگونه آن را برنامه ای برای مقابله با متقلبان در حال حرکت رو به جلو از جمله “روز خواستگاری برای مطابقت با مشکوک متقلب با هم.”

اعلام می آید پس از کنسول پارسه شروع به خاموش کردن کراس پلت فرم بازی به دلیل خیانت علاقهمندان به بازی PC در حال اجرا نعل بیش از رقابت است. Infinity Ward اقدامات می تواند به اثبات می شود راه حل این است که نگه می دارد همه مبارک به خصوص با توجه به این که در بازی متقلب در حال حاضر می تواند نامیده می شود که در طول بازی.

مرتبط: بهترین بازی های FPS

“بازیکنان در Warzone و جنگ های مدرن که گزارش مشکوک متقلب تایید را دریافت خواهد کرد در بازی زمانی که یک بازیکن ممنوع” Infinity Ward گفت: در یک توییت در روز سه شنبه بیان کرد که اقدامات جدید نورد از این هفته.

Infinity Ward می گوید اضافی اختصاص داده شده به روز رسانی های امنیتی و افزایش منابع برای back-end فن آوری, استودیو و اجرای تیم نیز در راه است. امکان گزارش-یک-بازیکن به killcam و تماشای حالت به زودی.

جنگ های مدرن است که آخرین نسخه از این طبقه حق رای به آمار کنسول ها و رایانه های شخصی در حالی که Warzone نبرد رویال-عنوان خاص طراحی شده برای مبارزه با تسلط بازی مانند Fortnite و PUGB.

ما منتقد به Warzone 3.5/5 نمره زیر انتشار آن در ماه گذشته, ستایش, اسلحه, گولاگ حالت و خرید ایستگاه.

ما منتقد نوشت: “Warzone یک مثال خوب از چگونه شما می توانید تکرار یک فرمول و آن را بهبود بخشد اما حذف قلب چیزی را با بازی آن را کمی بیش از حد امن است. به طور کلی آن را سرگرم کننده اما آن را فاقد سبک از رقیب خود. با توجه به انتخاب من می خواهم برای حکیم-ترک خوردگی ادم سفیه و احمق بیش از خوب لباس پوشیدن فرد کسب و کار در هر زمان و Warzone است که قطعا دومی است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de