واشنگتن — در گوشه ای از خیابان ورمونت و ثانیه, خیابان, District of Columbia سربازان گارد ملی در سکوت ایستاده بود پشت سپر ضد شورش مسدود کردن معترضان دسترسی به لافایت مربع است.

محکم بسته بندی شده جمعیت بود هنوز عصبانی در مورد رانندگی پلیس تظاهرکنندگان را از میدان در نزدیکی کاخ سفید روز دوشنبه با استفاده از فلش انفجار نارنجک و فلفل پرتابه.

جزئیات بعدی: اعتصاب رعد و برق زخمی شدن 2 اعضای گارد ملی در DC

“این وظیفه ما را به مبارزه برای آزادی ما!” تظاهرکنندگان شعار می دادند. “ما چیزی برای از دست دادن اما ما زنجیر!”

این سی تن از اعضای گارد بدن زره و کلاه خود با شورش سپر چهره اما انجام هیچ سلاح. آنها تا به حال ارتش ایالات متحده رتبه تکه اما هیچ نام نوار.

برخی از 1600 نفر از اعضای سی گارد ملی و هزاران نفر از اعضای گارد از کشورهای دیگر صرف شب در منطقه در این هفته برخی از آنها ارسال شده در نزدیکی خود را محله به عنوان تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس آب گرفتگی خیابان ها. در اوایل هفته معترضان را شکست ویندوز از شرکت و برچسب آثار تاریخی با نقاشی های دیواری در عصبانی تظاهرات.

اما همانطور که روز گذشته تظاهرات فرض صلح آمیز ریتم. روز چهارشنبه تصویری حتی گردش از تظاهرکنندگان نوسان دار با هم و نگه داشتن تلفن های همراه به عنوان آنها به گوش یک شخص معترض بخوان “به من تکیه کن.”

تظاهرکنندگان عبور سربازان گارد ملی در موانع در واشنگتن در ژوئن 3 سال 2020 است. (متی کاکس Military.com)

Military.com صرف چهارشنبه شب در این شهر صحبت با سربازان مورد ماموریت غیر معمول — یک ارشد دفاع رسمی پیش از آن روز به عنوان حداقل مورد نظر از همه در گارد نمونه کارها.

“ما می تواند کمک به اجرای قوانین و ما انجام این کار است. ما اجرای قوانین از شهرها و کشورهای زیر پاسخگو منتخب غیر نظامی و مقامات که در آن زندگی می کنیم چرا که ما کار را برای آنها خواند و گفت: خبرنگاران در پنتاگون. “این که چرا و چگونه ما آن را انجام دهد, اما آن را نمی خوب, سرگرم کننده, ماموریت. هیچ کس دوست دارد شکستن یک مبارزه است.”

اگر مبارزه شد حداقل چهار شنبه, تنش بود با این وجود قابل لمس بین تظاهرکنندگان و نیروهای لباس شخصی که ایستاده بود در ردیف های نه چندان دور از کاخ سفید است.

یک جوان سیاه زن برگزار شد با بلند گو حرف زدن اینچ از اعضای گارد’ مواجه است.

“شما هیچ نشان اعداد; شما هیچ نام” او خواستار است. “من که هستم که قرار است به گزارش اگر چیزی اتفاق می افتد به من ؟ اگر چیزی اتفاق می افتد به من که من قرار است برای گزارش؟”

بسیاری از معترضان به سادگی ایستاده بود در 90-درجه حرارت برگزاری علائم با رنگ سیاه و سفید “زندگی ماده” و “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

اما دیگران تحت فشار قرار دادند تا غیر مسلح گارد اعضای متلک آنها را به عنوان اگر به تحریک پلیس مسلح پشت سر آنها ایستاده.

“چرا شما در شورش دنده؟!” یکی از معترضان فریاد زد. “وجود دارد هیچ شورش در اینجا!”

در دیگر نقاط شهر تن بیشتر بود آرام.

38-year-old tech گروهبان از سی هوایی گارد توصیف صحنه در یادبود لینکلن شب قبل که در آن تظاهرات بودند تا حد زیادی آرام است.

چند از اعضای گارد و پلیس ایستاده بود در این مرحله به مردم راه می رفت با نشانه های, در حالی که دیگران استراحت در مرحله, او گفت:.

“آن را بدون خشونت آن را صلح آمیز گفت:” هواپیما ماسک از 113th هواپیما تعمیر و نگهداری اسکادران که حاضر به مصاحبه تا زمانی که نام او استفاده نمی شود. “آنها به نقطه خود را در سراسر بدون انجام کاری به کسی صدمه دیده است در ذوق شیوه است.”

قبل از پیوستن به گارد کمی بیش از دو سال پیش به خدمت در وظیفه فعال در نیروی هوایی از سال 2001 تا سال 2016 به استقرار در عراق در سال 2005 و به افغانستان در سال 2015.

او گفت که او هرگز تجربه هر چیزی مانند تظاهرات لمس کردن با مرگ فلوید گزارشی که به تازگی درگذشت در بازداشت پلیس مینیاپولیس. او همچنین با ابراز همدردی با معترضان’ علت و چالش داشتن به همین یکنواخت و ایستادگی در مقابل آنها.

“این یک کمی متناقض چون من از نوع توافق با چرا آنها معترض هستند. اما در همان زمان من باید یک کار انجام دهید و من هم نامیده شده است برای محافظت از سی منطقه,” او گفت:.

او گفت که او احساس می کند یک اتصال به معترضان “از آنجا که من آمریکایی هستم و این چیزها برای ما اتفاق می افتد تمام وقت.”

“مردم ممکن است فکر می کنم که آنها نمی افتد, اما, انجام,” او گفت:.

او گفت: وجود دارد به نظر نمی رسد به یک راه قابل قبول در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی آن است که آیا ورزشکاران در نظر گرفتن زانو در رویدادهای ورزشی و یا معترضان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید است.

“شما را به زانو شما انجام کارهای دیگر و این بد است — شما در حال disgracing شما انجام می دهند چیزهای بد. و پس از آن شما سعی می کنید برای اعتراض و بد است,” او گفت:.”همه چیز بد است, بنابراین من — در چه نقطه ای است که به اندازه کافی به اندازه کافی است؟”

تا کنون حدود 41,500 گارد نیروهای فعال شده اند در 32 متحده و سی به حمایت از ناآرامی های مدنی پاسخ گارد مقامات روز جمعه گفت.

در درخواست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حدود 4000 نفر از اعضای گارد از فلوریدا, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی و یوتا مستقر کرده اند به منطقه برای حمایت از سی گارد را از 1200 عضو فعال در این شهرستان است.

پیش از آن در هفته حدود 1600 فعال-سربازان وظیفه از فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک اعزام به منطقه در دسترس خواهد بود در صورت نیاز. اما 82nd Airborne Division 2 گردان 504th چتر نجات هنگ پیاده نظام است, بازگشت به برگ و سربازان از 91 پلیس نظامی گردان شده اند شفاهی داده شده به منظور بازگشت به, درام, ارتش, منشی, رایان مک کارتی به خبرنگاران گفت: جمعه.

“واقعا تصمیم به فعال وظیفه نیروهای در روز دوشنبه بود و تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که ما مردم به اندازه کافی در اینجا,” او گفت:. “یکشنبه بود فوق العاده به چالش کشیدن شب برای ما. این بنای یادبود لینکلن بود مخدوش ما تا به حال پنج سرباز ضربه به سر با آجر و … در داخل میدان لافایت ما قطعا از دست کنترل به نقطه جایی که آنها حق داشتند تا در شمال [کاخ سفید] حصار.”

مک کارتی گفت که او خوشحال است که وجود داشته است چهار مسالمت آمیز روز در یک ردیف که از تاریخ 5 ژوئن. او با اعتماد به نفس گفت که گارد اتحاد نیروهای نیاز به حمایت از پلیس در این شهرستان است.

“ما در یک وضعیت خوب چون ما قادر به تولید به اندازه کافی از پرسنل گارد ملی نظر به حمایت از عملیات در حال حاضر,” او گفت:.

در حالی که برخی از آنها پلیس نظامی بسیاری دیگر از اعضای گارد کمک به پلیس و اجرای قانون باید کار تخصص اعم از مهمات سیستم های متخصصان برای تامین sergeants.

یک گروهبان از دلتا شرکت 1st گردان 224th حمل و نقل هوایی هنگ صحبت به Military.com در طول یک استراحت از موانع وظیفه در نزدیکی کاخ سفید است.

پس از ورود شنبه 31 ساله عرضه متخصص با سی گارد انجام داده بود همه چیز را از رساندن آب و غذا به اعضای گارد برای خودرو ایجاد موانع در مکان های کلیدی در این شهرستان است.

در طول نه سال با گارد آغاز شد که در تنسی او مستقر در افغانستان دو بار در سال 2015 و 2018.

بسیاری از تعاملات او با تظاهر کنندگان در سی شده اند nonhostile, او گفت:.

“من یک کمی از همه چیز … از مردم قدردانی است که ما در اینجا فقط ایستاده در اطراف مطمئن شوید که همه چیز خوب به مردم هستند که بسیار خوشحال است که ما در اینجا اساسا فریاد ما و به ما گفتن ما تعلق ندارند در اینجا — این است که خود شهر مال ما نیست,” او گفت:.

آن را یک ماموریت دشوار او گفت: از آنجا که معترضان و مردم به طور کلی “اشتباه در آنچه هدف ما است که در اینجا.

“من فکر می کنم مردم درک نمی,” او گفت:. “ما تا به حال یک پسر امروز ما را متهم به داشتن سلاح و بیرون آمدن در اینجا اسلحه toting و من مانند,” آقا ما مسلح هستند.'”

جمعیت تظاهرات در واشنگتن دی سی به عنوان سربازان از سی گارد ملی بلوک تظاهرکنندگان از میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید ژوئن 3 سال 2020 است. (متی کاکس Military.com)

بسیاری از اعضای گارد مستقر در شهرستانها در سراسر کشور حمل شخصی و سلاح, اما, d. C. گارد تصمیم برای نیروهای باقی می ماند غیر مسلح برای جلوگیری از به عنوان یک خصمانه نیروی سی فرماندهی گارد Sgt. مسلح ، مایکل بروکس در بیانیه ای گفت به Military.com.

“ما نمی خواهیم به اشتباه با یک جرم زور در جامعه ما” بروکس گفت. “این که آیا آن را یک سرویس عضو برگزاری یک سپر و یا یک غیر نظامی اعتراض ما همسایه ها و دوستان و اعضای خانواده و ما فقط می خواهید برای حفاظت از ایمنی از شهروندان ما به آنها مسالمت آمیز حق خود را به اعتراض.”

عرضه گروهبان گفت که او دیده است بسیاری از اعمال محبت در پایتخت از روز شنبه.

“ما تا به حال یک خانواده بیش از امروز در اینجا-آن را یک پسر کوچک و مادر خود و یک زن و شوهر از دوستان — و آنها ایستاده بود به مدت چهار ساعت توزیع بطری های آب به ما افسران پلیس براى آنها آمد در تماس با” او گفت:.

در یک نقطه سفید که به نظر می رسد در اوایل 40s jeered در او و سه سرباز دیگر در حالی که در حال عبور از خیابان در حدود 20 فوت دور.

“سلام چطور پیش می ره ؟” او فریاد. “شما مثل این؟! شما مانند صدمه زدن به مردم؟! متعجب؟! F—ers!”

اعضای گارد نادیده گرفته و نظرات و مرد ادامه داد: راه رفتن.

“من تا به حال هر چیزی است که بیش از حد نزدیک برای آسایش” عرضه گروهبان گفت. “بیشتر از آن بوده است و آنها فقط به اندازه کافی نزدیک به جایی که آنها می تواند فریاد زدن در شما و مطمئن شوید که آنها در حال ساخت یک صحنه.”

سی شناخته شده است برای اینکه یک شهر پر جنب و جوش پر از موزه ها و سایت های تاریخی است که جذب گردشگران از سراسر جهان است.

اما خشونت های اخیر در جریان تظاهرات در بالا از رمان coronavirus همه گیر تبدیل شده است خیابان های اطراف کنگره آمریکا و کاخ سفید به طرز مرموزی فضای آرام است که پژواک با عصبانی شعارهای تظاهرکنندگان در ساعات شب.

هر روز صبح خدمه کار بیشتر به پوشش شیشه مغازه را با تخته سه لا برای محافظت از آنها را اگر تظاهرات به خشونت کشیده شد. تازه گرافیتی مانند “Black Lives Matter” و “ما غیر مسلح” زینت موانع جاده و برخی از ساختمان های تاریخی.

در طول یک تظاهرات شنبه شب سیاه و سفید مرد فریاد زد تا با صدای بلند در همکار خود معترضان که صدای او شد hoarse.

“این است که در مورد جورج فلوید!” او فریاد زد. “این است که برای همه اجداد ما. … اجازه ندهید که این جنبش می میرند!”

نزدیک به 10 p. m. دوشنبه شب 25 سال اول ستوان با سی نگهبان گفت: Military.com که او نمی توانستم باور کنم که چقدر این شهر تغییر کرده بود پس از دیدار با پدر و مادر خود را پس از فارغ التحصیلی دبیرستان در میشیگان.

“آنها مرا در اینجا و در زمان یک تصویر در مقابل کاخ سفید,” او گفت:. “منظورم این است که در مقابل آن ایستاده در حال حاضر با خطوط معترضان و موانع و همه چیز آن را فقط مانند یک دیدگاه متفاوت برای من است.”

قبل از تبدیل شدن به خدمات آموزش و پرورش افسر برای سی گارد 260th هنگ موسسه آموزش او آموخته مدرسه در سی و دو سال از طریق تدریس برای آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی طراحی شده برای مقابله با نابرابری آموزش و پرورش در امریکا است.

پس از او فرمان داده است سربازان ایستاده در سپر دیوار تحمل بار خشم معترضین.

“این یک مقدار زیادی وجود دارد این است که بسیاری از احساسات وجود دارد,” او گفت: فشار از چند روز گذشته شنیدن صدای او را. “بسیاری از مردم خارج وجود دارد — شما می توانید احساس نا امیدی. آن را کاملا یک چشم به در.”

معترضان اغلب بادی خشم خود را در او را و سربازان خود را که وجود دارد به نگه داشتن وضعیت امن برای همه, او گفت:.

“من فکر می کنم چالش برانگیز ترین جنبه های این جزئیات است که درک دامنه نا امیدی و مطمئن شوید که ما در حال نگه داشتن همه امن و که آنها درک کنند که ما وجود دارد برای ایمنی خود را,” او گفت:. “قطعا وجود دارد بسیاری از احساسات در سمت ما نیز آن را آسان انجام برای ما است.”

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مربوط به: بالا پنتاگون رهبران احضار به شهادت در نظامی پاسخ به اعتراضات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im