این است که واقعا وجود دارد یک راه اشتباه به اتهام MacBook Pro?

Apple MacBook Pro مجهز به چندین USB نوع-C / Thunderbolt پورت برای شارژ و اتصال لوازم جانبی. اما زمزمه نشان می دهد همه از شارژ بنادر ایجاد شده اند به همان اندازه.

گزارش های پدید آمده اند نشان می دهد که با استفاده از دکمه سمت چپ طرفه پورت برای شارژ کردن لپ تاپ به صورت تصاعدی افزایش فشار بر روی پردازنده باعث MacBook Pro مدل در سوال به آهسته کردن (گرم کردن) به طور قابل توجهی.

چند ماه پشت یک StackExchange کاربر مشورت macOS فعالیت و نظارت بر داشت شارژ با استفاده از دکمه سمت چپ پورت مشمول مالیات CPU به 494.3%. این همه با توجه به kernel_task روند که طراحی شده است برای کمک به مدیریت دمای CPU (از طریق CreativeBloq). این موضوع به خصوص مشکل اگر یک محیطی مانند یک مانیتور خارجی نیز متصل به سمت چپ MacBook Pro.

مرتبط با: MacBook Pro 2020

اما یک راه حل بالقوه منتشر شده در این هفته ممکن است شامل به سادگی سمت راست پورت برای شارژ کردن لپ تاپ به جای. انجام این کار باید با فعال کردن مک بوک را حرارت هوا قطره تا حدودی و به نوبه خود لپ تاپ قابل استفاده است. یا می گویند کسانی که زحمت با این مسئله است.

در واقع یک پست جدید در اپل StackExchange به سادگی می خواند: “اگر خود را MacBook Pro اجرا می شود داغ و یا نشان می دهد بالا % CPU برای کرنل کار سعی کنید شارژ در سمت راست و نه سمت چپ.”

روشن نیست که آیا این یک مسئله اپل است که آگاهانه و یا برنامه ای برای انجام هر چیزی در مورد این موضوع اما این ممکن است چیزی است که شرکت را در نظر راستگر با یک به روز رسانی نرم افزار در هفته های آینده باید به اندازه کافی کاربران لگد کردن سر و صدا.

در حمایت از سند اپل توضیح می دهد که kernel_task فرآیند به شرح زیر است: “نظارت بر فعالیت های ممکن است نشان می دهد که یک سیستم فرآیند به نام kernel_task است که با استفاده از درصد زیادی از CPU شما و در طول این زمان شما ممکن است توجه بیشتر فن فعالیت است.

“یکی از توابع kernel_task است برای کمک به مدیریت CPU متوسط با ساخت CPU کمتر در دسترس به فرآیندهای هستند که با استفاده از آن به شدت. به عبارت دیگر kernel_task در پاسخ به شرایط که باعث CPU خود را به تبدیل شدن بیش از حد داغ, حتی اگر مک خود را احساس نمی کند به شما. آن را نمی کند به خودی خود باعث آن شرایط. زمانی که CPU دما کاهش می یابد kernel_task به طور خودکار کاهش می دهد و فعالیت های آن است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر