نیروهای عراقی دستگیری مرد مظنون به حملات هدف قرار دادن ما

بغداد — نیروهای امنیتی عراق از بازداشت بیش از یک دوجین مرد مظنون به موجی از حملات در برابر حضور امریکا در عراق, ارتش عراق روز جمعه گفت.

دو ارشد مقامات عراقی گفت: 14 مردانی که تا به حال دستگیر شدند روابط به ایران-یمن ، این دستگیری مشخص شده که یک حرکت جسورانه توسط دولت برای سرکوب گروه که مدت طولانی است که یک منبع تنش بین ایالات متحده و عراق روابط. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

حمله عراق elite Counter-Terrorism خدمات انجام شده در اواخر روز پنجشنبه در بغداد دورا محله. یک نظامی بیانیه نیست به صراحت دولت مردان تا به حال شبه نظامیان روابط و گفت: ویژه کمیته تحقیق تشکیل شده که شامل وزارت کشور و دیگر نیروهای امنیتی عراق را دنبال کنید تا در مورد.

پس از دستگیری گروه های مسلح در دولت وسایل نقلیه وارد منطقه سبز “بدون رسمی تایید” و محاصره مقر مبارزه با تروریسم سرویس بیانیه ای گفت:.

“این احزاب نمی خواهید به بخشی از دولت و تعهدات خود و به دنبال باقی می ماند و خارج از اختیارات فرمانده کل قوا” در بیانیه ای گفت:.

این عملیات انجام شد با توجه به یک نظم قضایی مستقر در عراق برای مبارزه با تروریسم و صادر شد زیر گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد مردان تا به حال هماهنگ حملات علیه ایالات متحده تاسیسات در فرودگاه بغداد و در داخل به شدت غنی شده سبز منطقه که در آن سفارت ایالات متحده واقع شده است.

در این بیانیه گفت: بیشتر گزارش های اطلاعاتی نشان داد یکی دیگر از طرح هدف قرار دادن منطقه سبز است. دو راه اندازی پد برای موشک کشف شد در این حمله توسط نیروهای امنیتی.

روز دوشنبه یک موشک زده در مجاورت فرودگاه بدون ایجاد تلفات. آن چهارم چنین حمله هدف قرار دادن حضور امریکا پس از بغداد آغاز کرده است در مذاکرات استراتژیک با ایالات متحده در ژوئن 11. حملات بودند اثبات می شود یک چالش کلیدی برای نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi که دولت وعده داده بود برای اقدام علیه گروههای شبه نظامی مظنون به سازماندهی آنها.

دو مقامات ارشد دولتی گفت: مردان بازداشت شده بود روابط ایران-حمایت Kataib حزب الله گروه شبه نظامی که ایالات متحده متهم به سازماندهی حملات علیه سفارت خود و نیروهای نظامی واقع در داخل پایگاه های عراقی.

این دستگیری ها در حال نشانه ای از نخست وزیر تعیین برای سرکوب فعالیت های تروریستی در مقام گفت.

آنها گفت که گزارش های اطلاعاتی نشان داد گروه در حال برنامه ریزی در انجام حملات بیشتر با هدف قرار دادن فرودگاه. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

این مقاله در نوشته شده بود توسط قاسم عبد زهرا و SAMYA KULLAB از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>