ایران مقصر بد ارتباطات تراز برای جت Shootdown

تهران — محققان ایرانی در حال سرزنش misaligned موشک باتری و miscommunication بین سربازان و فرماندهان خود برای پاسداران تیراندازی کردن اوکراین jetliner در ماه ژانویه به قتل 176 نفر است.

گزارش منتشر شده در اواخر روز شنبه توسط ایران به سازمان هواپیمایی کشوری می آید ماه پس از Jan. 8 تصادف در نزدیکی تهران که مقامات برای روز رد دست داشتن در.

این shootdown اتفاق افتاد همان شب ایران راه اندازی یک موشک بالستیک حمله هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق در پاسخ به حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی که به کشته شدن نگهبان ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد.

در آن زمان سربازان ایرانی شد و نیروبخش برای آمریکا و counterstrike و به نظر می رسد به اشتباه هواپیما برای یک موشک.

گزارش مفصل یک سری از لحظات که در آن shootdown از خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752 می تواند اجتناب شده است.

در این گزارش گفت: surface-to-air missile باتری است که هدف بوئینگ 737-800 شده بود منتقل شد و به درستی نمی reoriented.

کسانی که منینگ موشک باتری نمی تواند ارتباط خود را با مرکز فرماندهی آنها misidentified غیر نظامی پرواز به عنوان یک تهدید و آتش گشودند و دو بار بدون گرفتن تایید از مقامات این گزارش گفت:.

“اگر هر حال نه بوجود آمده این هواپیما نمی خواهد قرار داده شده اند” این گزارش گفت:.

اطلاعاتی غربی مقامات و تحلیلگران بر این باورند ایران سرنگونی این هواپیما با روسیه ساخته شده Tor سیستم شناخته شده به ناتو به عنوان SA-15. در سال 2017 ایران در زمان تحویل 29 Tor M1 واحد از روسیه تحت یک قرارداد به ارزش حدود 700 میلیون دلار. سیستم نصب شده بر روی ردیابی خودرو و حمل یک رادار و یک بسته هشت موشک.

این گزارش اشاره می کند که اوکراین پرواز انجام داده بود هیچ چیز از عادی تا پرتاب موشک با ماهواره و دیگر داده های در حال پخش.

“در زمان شلیک اولین موشک هواپیما پرواز در حالت عادی ارتفاع و مسیر” این گزارش گفت:.

اين مقاله از کانادا مطبوعات بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 کانادا را فشار دهید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>