آیفون SE Plus با طراحی منحصر به فرد تغییر ناگهانی در آینده, اواخر 2021?

متاسفم برای شما به ارمغان بیاورد کلمه بیشتر تاخیر مردمی است. شما احتمالا به عنوان بیمار از خواندن در مورد آنها را به عنوان ما در حال نوشتن در مورد آنها اما وقتی که می آید به یک بزرگتر آیفون SE Plus ما که شما می خواهم به دانستن است.

به گفته این تحلیلگر اشاره Ming-Chi Kuo اپل قصد دارد در برگزاری تا نیمه دوم سال آینده قبل از راه اندازی آی فون SE Plus که ممکن است بزرگتر از 5.5 اینچ یا 6.1 اینچ صفحه نمایش با توجه به شایعات اخیر.

Kuo قبلا نوک beefier نسخه از گوشی مقرون به صرفه خواهد رسید در نیمه اول 2021. در یکی از یادداشت ها به طور منظم به سرمایه گذاران Kuo پیشنهادی زنجیره تامین محدودیتهای شدند “به احتمال زیاد” تعویق افتادن راه اندازی.

او نوشت: (از طریق MacRumors): “ما پیش بینی کرد که اپل را راه اندازی آی فون جدید مدل 1H21 در گزارش قبلی (“آیفون زنجیره تامین به 2020 انتخاب در بخش فن آوری; کلید پیش بینی برای آی فون جدید محصول مخلوط در سال 2020 و 2021″ [5 دسامبر 2019]). با این حال ما فکر می کنیم که اپل به احتمال زیاد به تعویق انداختن مدل های جدید از 1H21 به 2H21.”

آیفون SE Plus تصور این است که با توزیع جلوی دکمه قدرت و ادغام سنسور ID لمسی به سمت این گوشی در چه خواهد بود برای اولین بار در اپل.

مرتبط: بهترین آیفون

گمانه زنی ها نشان می دهد شما هیچ چهره ID یا, که می تواند منجر به یک صفحه نمایش درجه یک با یک مقدار کوچکتر فیزیکی رد پا از کسانی که در حال حاضر آی فون 11 برای گوشی های.

یک نسخه بزرگتر از آی فون SE که راه اندازی در اوایل این ماه یک پیشنهاد جالب توجه عمده نقطه فروش برای بسیاری از کاربران است کوچکتر از 4 اینچ صفحه نمایش. البته $399/£419 قیمت نقطه نسبت به گل سرسبد مدل نیز می آید به آن, پس از آن می تواند جالب را ببینید که چگونه اپل نگه می دارد هزینه پایین; باید یک SE Plus تبدیل شدن به بخشی از آن خط به بالا. به نظر می رسد ممکن است ما را به صبر در حالی که برای پیدا کردن.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر