آیفون SE 2 به احتمال زیاد دارای یک آی فون 8, نه آیفون XR دوربین

اپل تعجب بسیاری با قرار دادن جدیدترین پردازنده A13 از آی فون 11 محدوده در آیفون SE 2. این دوربین ممکن است بصورتی پایدار و محکم در این عرصه از فناوری با توجه به جدید teardown از اواسط محدوده گوشی.

شایعات پیشنهاد کرده اند آیفون SE 2 ممکن است قرض گرفته شده از دوربین از آی فون 8 یا آی فون XR گوشی و iFixit دلیلی برای باور آن ممکن است سابق. در طول سنتی آن teardown, سایت, پیدا, آیفون, دوربین 8 واحد مشغول به کار در آی فون جدید SE و بالعکس.

این سنسور که از نظر فیزیکی کوچکتر از یک در داخل XR و سایت می گوید: هر گونه پیشرفت در کیفیت تصویر بر روی آی فون 8 است که “احتمالا” را به تصویر بهبود یافته قابلیت پردازش از پردازنده A13.

اپل هنوز تایید نشده است در هر صورت در ماژول خاص آن مستقر شده اما وزن شواهد نشان میدهد فون 8 دوربین در بازی در اینجا. با توجه به کلی آی فون 8 طراحی شده است که عملا یکسان به آی فون SE 2 آن را نمی خواهد اگر شرکت رفت این مسیر است.

مرتبط: بهترین آیفون 2020

اما چه چیز دیگری می تواند ما را از همیشه جالب iFixit teardown? خوب باتری دارای همان ظرفیت فون 8 (6.96 Wh) است که کمی بر روی آی فون اصلی SE اما بسیار پایین تر از بزرگتر آیفون 11. iFixit می گوید: بسیاری از قطعات در حال عبور سازگار با آی فون, 8, اما روشن نیست که آیا باتری در میان آنها است.

این سایت همچنین می گوید: 3D لمسی حساس به فشار نمایش تکنولوژی که اپل شده است تدریجی از آن اپل رفته است در اینجا بیش از حد. این سایت می گوید این ممکن است به صرفه جویی در پول و اندازه گیری به منظور نگه داشتن هزینه های آی فون SE 2 کم $399/£419.

iFixit می گوید باتری و صفحه نمایش این دو اغلب جایگزین قطعات آسان برای دسترسی و تعویض صحیح داده دانش و ابزار. به طور کلی آن می شود و قبولی بالا repairability نمره 6/10 از سایت.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر