آی فون برنامه ایمیل نقص فعال هکرها برای ‘نشت تغییر و حذف ایمیل های

اپل قصد دارد به پچ اشکال در iOS است که تا به گفته فعال ایمیل داده به هک می شود از تعدادی از گوشی های آیفون.

یک آسیب پذیری امنیتی در سیستم عامل iOS برنامه ایمیل قرار گرفت توسط ZecOps شرکت امنیتی در روز چهارشنبه. به گفته محققان از آن شده است هدف از هکرها پس از سال 2018 است.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت در گفت و گو با “اعتماد به نفس بالا” بهره برداری است که باعث زمانی که کاربر باز می شود سهام اپل ایمیل برنامه استفاده شده است در برابر بی خبر کاربران آی فون.

“آسیب پذیری اجازه می دهد تا به اجرای کد از راه دور در زمینه MobileMail (iOS 12) و یا maild (iOS 13),” the ZecOps تیم در نوشتن یک گزارش. “بهره برداری موفقیت آمیز از این آسیب پذیری اجازه می دهد مهاجم به نشت تغییر و حذف ایمیل.”

مرتبط: بهترین آیفون 2020

روشن نیست که چگونه هکرها قادر به دسترسی به این برنامه وجود دارد اما آن را به عهده گرفت که آنها تا به حال یکی دیگر مسیر به آیفون از طریق یکی دیگر از iOS کرنل آسیب پذیری. به همین ترتیب به نظر نمی رسد به عنوان اگر این مسئله فراتر از برنامه ایمیل به بخش های دیگر این دستگاه است.

لیست کسانی که هدف این موضوع نشان می دهد این ممکن است یک حمایت دولت حمله کند. روزنامه نگاران و سطح بالا مدیران شرکت ها در لیست آمار اگر چه معلوم نیست که چگونه تلاش موفق به بهره برداری از ایمیل های خود بودند.

“ما معتقدیم که این حملات را به همبستگی با حداقل یک ملت-دولت تهدید اپراتور و یا یک ملت-دولت است که خریداری بهره برداری از یک شخص ثالث محقق در یک اثبات مفهوم (POC) درجه و با استفاده از ‘به عنوان است و یا با تغییرات جزئی,” ZecOps گفت.

با توجه به مادربرد گزارش که اولین نشریه را برای ریختن به نور در این موضوع صفر و بعد هک کرده است در حال حاضر ثابت شده است در نسخه بتا از این نرم افزار خواهد شد که نورد به کاربران آیفون در آینده iOS 13 به روز رسانی.

در حالی که ما خوانندگان عزیز ممکن است در سطح بالا اهداف دنبال شده توسط بازیگران بد آن را احتمالا بهتر است برای دانلود iOS 13.4.5 به عنوان به زودی به عنوان اپل منتشر شده آن برای مصرف کنندگان است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر