اپل یک توسعه دهنده بتا برای iOS 13.5 که به ارمغان می آورد دسترسی به قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API ساخته شده است به ارائه coronavirus تماس با ما-ردیابی زیرساخت ها است.

توسعه دهندگان تماس-ردیابی برنامه های کاربردی در سراسر جهان در حال حاضر قادر به شروع به تست ابزار خود را در اپل و گوگل را به طور مشترک ساخته شده پلت فرم از طریق Xcode متعلق به 11.5 انتشار می آید که در کنار امروز بتا.

گوگل نیز ارسال یک SDK برای توسعه دهندگان را انتخاب کنید از امروز از طریق Google Play به روز رسانی را قادر می سازد کار برای شروع در این نرم افزار دیده می شود به عنوان بخش مهمی از برنامه به طور بالقوه آرامش بخش مستند اقدامات است.

ایده این است که به سرعت گسترش Covid-19 هشدار به افرادی که در معرض شده ام یک نفر تست مثبت برای ویروس.

پلت فرم ناشناس است و نیاز به فرد آزمایش مثبت برای تایید تشخیص است. از آنجا که برنامه به طور خودکار هشدار به افرادی که در مجاورت نزدیک از طریق بلوتوث داده ها را از هر دو حزب گوشی های تلفن همراه. از وجود این برنامه می توانید adviee آن مطلع به قرنطینه خود را برای دو هفته آینده.

بلوتوث کلید های مورد نیاز برای شناسایی دستگاه های خواهد شد به طور تصادفی تولید هر روز که باید اطمینان حاصل شود که هیچ یک به صورت جداگانه قابل شناسایی با امضای ساطع شده از گوشی های هوشمند خود را.

مرتبط با: اپل و گوگل نمی خواهد قدرت NHS برنامه

اپل و گوگل قول داده اند که برای حفظ اطلاعات خصوصی با اطمینان از آن باقی می ماند غیر متمرکز موجود تنها بر روی دستگاه های. این یکی از دلایل انگلستان خدمات بهداشت ملی با رد این پیشنهاد به نفع یک پلت فرم آن ساخته شده است خود را.

آن داده ها به صورت متمرکز برای اطمینان از آن می توان عبور اشاره شده با داده های دیگر با وجود برخی بسیار واضح نگرانی های حریم خصوصی با این استراتژی است.

اپل و گوگل می گوید آن راه اندازی خواهد شد بیشتر توسعه دهنده ابزار قبل از پایان هفته, اما به طور کلی این است که یک گام عظیم به سمت راه اندازی قرار گرفتن در معرض خدمات اطلاع رسانی (اپل و گوگل نمی مانند تماس طولانی مدت با ردیابی) و امیدوارم از پایان قرنطينه هنگامی که آن را در نظر گرفته امن برای انجام این کار.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de