I9 اینتل-10900K در مقابل اینتل i9-9900K: کدام بهتر است برای بازی?

فکر کردن در مورد به روز رسانی خود را gaming rig در طول مستند? سپس شما به احتمال زیاد رفتن به وسوسه توسط اینتل براق جدید بالا پایان Core i9-10900K و دلیل خوب است.

اینتل بازاریابی آن را به عنوان در سریعترین gaming CPU تا کنون ساخته شده و هر چند ما نیست تست آن هنوز وجود دارد شواهد تا این ادعا را بر روی کاغذ.

اما با کانال قیمت گذاری شروع در حدود $500 و اینتل قبلی-ژنرال’ i9-9900K مجموعه به دریافت سنگین تخفیف به عنوان خرده فروشان عجله برای روشن شدن سهام, شما ممکن است تعجب اگر آن را به ارزش صرفه جویی در برخی از dosh و رفتن برای مدل های قدیمی تر.

در اینجا برای کمک به شما و شما باید تمام حقایق قبل از باز کردن کیف پول خود ما ایجاد آسان به خواندن تفکیک جزئیات چگونه این دو پردازنده با یکدیگر مقایسه کنید.

I9 اینتل-10900K در مقابل اینتل i9-9900K – مشخصات

شما می توانید یک شکست از دو پردازنده core مشخصات در جدول زیر. بزرگ دیفرانسیلی هستند i9-10900K بالا سرعت کلاک و افزایش تعداد موضوع.

مشخصات I9 اینتل-10900K I9 اینتل-9900K
پایه ساعت, سرعت 3.7 GHz 3.6 GHz
افزایش سرعت ساعت در تمام هسته 5.1 GHz 4.7 GHz
افزایش سرعت ساعت تک-هسته 5.2 GHz 5.0 GHz
هسته 10 8
موضوعات 20 16

به 5.2 GHz سرعت بالا با توجه به اینتل ارائه خواهد شد اساسا از عملکرد بهتری نسبت مسن i9. به طور خاص در مطبوعات خود را در عرشه این شرکت به نقل از تا 33% بهبود عملکرد بر روی کلید عناوین از جمله کوه و تیغه 2.

ضربت 10 هسته با اینتل Hyperthreading در سراسر هیئت مدیره یکی دیگر از تفاوت کلیدی. هر چند آن مطابقت ندارد AMD Ryzen بالا CPU تعداد هسته یعنی جدیدتر i9 باید بهتر فرایندهای خلاق تر از سلف خود. اینتل به نقل از آن به عنوان 18 درصد سریع تر برای ویرایش ویدئو از نهمین نسل i9K.

مرتبط: بهترین بازی PC

اما هیجان انگیز تر و ارتقاء برای ما در اینجا در مورد اعتماد بررسیهای مربوط به i9-10900K خنک کننده و تقویت توربو Max 3.0 ویژگی های. اینتل بهینه سازی CPU را در فرایند تولید به منظور بهبود CPU را اتلاف گرما.

به طور خاص اینتل در نهایت گوش به اورکلاک جامعه و نازک این i9-10900K می میرند. به طور خاص, آن را نازک سیلیکون ویفر را ناچیز 0.8 میلی متر ضخامت. این اجازه اینتل اضافه کردن 0.3 mm به IHS پخش حرارت. در عبارت به این معنی جدید i9-109900k باید کارآمد تر در dissipating گرما و اجازه دهید آن را اجرا سردتر از 9900k که بزرگ به عنوان ما در بر داشت مدل زد نسبتا گرم است. این همچنین بدان معنی جدیدتر تراشه باید بهتر برای اورکلاک.

Turbo Boost Max 3.0 هوشمندانه شناسایی سریعترین انجام هسته در هر نمونه و فورا با استفاده از آن. این است یکی از ویژگی های سرد به دلیل, به عنوان هر هاردکور overclocker می دانید, ساعت, سرعت متغیر هستند. بنابراین یکی از 10 هسته مارس ساعت بیشتر از دیگران به این دلیل است که علاقهمندان به بازی هاردکور اورکلاک در هر هسته و اساس. Turbo Boost انجام آن را به طور خودکار باید منجر به بهبود عملکرد عمومی و با ثبات تر تک و دو هسته ای سرعت بالا جدید i9.

فینال بزرگ تفاوت است 10 gen پخته شده در پشتیبانی برای جدید Wi-Fi 6 که در تئوری کمک پارسه لذت بردن از استاندارد جدید را ثبات بهبود یافته و چند اتصال دستگاه اگر ریگ آن را در یک روتر سازگار در حال اجرا در این نزدیکی هست.

مرتبط: بهترین بازی CPU

I9 اینتل-10900K در مقابل اینتل i9-9900K – قیمت

وسوسه تراشه جدید? شما باید به عنوان ارتقاء در ارائه قابل لمس است. اما قبل از اینکه شما بخشی با پول خود را نگه دارید در ذهن جدید 10900K به احتمال زیاد خواهد بود بسیار بسیار گران است. انگلستان قیمت گذاری شده است نشان داد, اما اینتل فروش آن در کانال به خرده فروشان برای $488 (حدود £388 در زمان انتشار). خرده فروشان را در بالا بردن قیمت است که زمانی که آنها شروع به فروش تراشه.

به عنوان آن می ایستد به i9-9900K هنوز خرده فروشی در 500 پوند در اکثر فروشگاه ها. هر چند اگر گذشته تراشه راه اندازی هر چیزی را به قیمت نازل شدن پس از 10 ژنرال تراشه به فروش می رود. این می تواند آن را بسیار بیشتر مقرون به صرفه گزینه به خصوص با توجه به این واقعیت آن را هنوز هم سوزان و سریع و رسیدگی خواهد شد بسیاری از علاقهمندان به بازی نیاز دارد با سهولت.

حتی در حال حاضر قبلی gen i9 به اندازه کافی قدرتمند برای اجرای تقریبا هر بازی در بخار و حماسه فروشگاه در نرخ فریم بالا 60fps زمانی که با یک جفت مناسب و معقول GPU. تنها جنبه های منفی هستند که آن را به سریعترین برای بازی کنه و که آن را نمی باید یکپارچه Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند. این به این معنی مسن i9 نخواهد بود کاملا به اثبات آینده به عنوان اینتل 10 gen تراشه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>