بی منطق, رئیس, تغییر, ثبت, نادیده گرفته, هشدار در بهبهان. دامپزشکان’ خانه سالمندان

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با مته سوراخ کردن در فیلادلفیا منطقه پرستاران و دیگر خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارکنان در جنوب شرقی جانبازان مرکز نگران شد.

فرمانده روهان بلک وود رئیس دولت اجرای خانه سالمندان در شهرستان چستر و تیم برتر به ظاهر به تصویب رسید صبر کنید و ببینید استراتژی برای مبارزه با این معضل.

با وجود یک دولت وزارت بهداشت مشاوره در اواسط ماه مارس گفتن امکانات مراقبت برای پایان دادن به جمعی ناهار خوری اگر coronavirus پخش شد در منطقه خود ساکنان در 238-تخت جانبازان مرکز هنوز غذا خوردن در سالن های غذاخوری.

این عمل خطرناک ادامه داد: از طریق هفته اول ماه آوریل — حتی اگر بسیار مسری COVID-19 بود در حال حاضر تایید شده به داخل ساختمان است. آوریل 8, یکی از ساکنان مرده بود از ویروس و 13 کارکنان و ساکنان در حال آزمایش مثبت با توجه به یک گزارش داخلی.

برای هفته سرپرستان تا به حال به طور فعال دلسرد پرستاران و دستیاران از پوشیدن ماسک از جمله گفتن یک کارمند به انجام این کار به دلیل آن ممکن است ترساندن خدمات جانبازان این کارمند گفت.

بعد محافظ N95 ماسک توزیع شد به مدیران و دیگران مشغول به کار در دفاتر خصوصی در حالی که بسیاری از پرستاران و دستیاران در ابتدا مجهز شدند کمتر محافظ فولاد ماسک.

اواسط ماه آوریل شد به سرعت در حال مرگ — به عنوان بسیاری از چهار در یک روز — به عنوان coronavirus پاره از طریق صفحه اصلی آلوده کردن بیش از 110 نفر در داخل.

حداقل 38 ساکنان وجود داشته درگذشت COVID-19 با توجه به Chester County پزشکی قانونی. این باعث می شود خانه افراطی دورافتاده در بخش نظامی و امور ايثارگران با شبکه شش خانه های سالمندان. دولت پنج خانه دیگر و از جمله در فیلادلفیا نگه داشته اند این ویروس در خلیج با حدود 15 عفونت و کمتر از پنج مرگ و میر در میان آنها با توجه به وزارت بهداشت.

چگونه می تواند باشد ؟

اگر چه موذی ویروس جدید می تواند آلوده حتی بهترین خانه های پرستاری — که در آن شکننده است افراد مسن به اشتراک گذاری هوا فضا و مواد غذایی در محله های نزدیک — رهبری و بهترین شیوه می تواند به معنای تفاوت بین هوازدگی بحران و مصرف آن است.

مصاحبه با 17 کارمندان فعلی و سابق در جنوب شرقی جانبازان مرکز و همچنین با دستياران خانواده و افزود: “به رنگ یک عکس از یک خانه سالمندان است که نه تنها در پاسخ به آرامی به اما همه گیر شده است که در جناح برای سال توسط مقامات بالا از جمله بلک وود, شناخته شده به عنوان یک رهبر خودکامه که retaliates در برابر کسانی که سوال خود را در تصمیم گیری.

کارکنان که صحبت به این سوال توضیح داده مزمن understaffing — که مطالعات مربوط به شیوع بیماری های عفونی-و همچنین به عنوان تغییر مدارک پزشکی برای پنهان کردن است و دیگر کاستی.

“این وحشتناک است که چگونه است که جایی است که موفق” گفت: Ian هوروویتس که 81 ساله, پدر, Ed, درگذشت این ماه از عوارض ناشی از کوروناویروس.

قبل از اد هوروویتس-ارتش دامپزشک و زمانی فیلادلفیا پلیس و Rittenhouse میدان صاحب نوار — قرارداد این ویروس پسر خود خواسته بود SEVC کارکنان چرا پدرش زندگی با یک بیمار هم اتاقی فرض مثبت برای COVID-19 و چه مراحل تسهیلات بود به محافظت از او را از آلوده شدن. او نمی توانید پاسخ.

روز بعد پدرش به او گفت که مردان در hazmat مناسب تا به حال در آمده و حمل و نقل هم اتاقی او به بیمارستان است. مردان بعد از درگذشت ظرف مدت 10 روز از یکدیگر است.

“این [همان] داستان پس از داستان از خانواده” هوروویتس گفت. “آنها می تواند هر گونه اطلاعات خارج از مرکز در مورد چگونه بستگان خود شدند که تحت درمان است.”

هوروویتس در میان قدیمیترین تعداد فزاینده ای از خانواده ها و مقامات منتخب که برای رسیدگی به چگونه SEVC به کار گرفته coronavirus بحران — در حال حاضر در جریان است.

در روز سه شنبه, بلک وود و دیگر مقام ارشد پرستاری مدیر دبورا Mullane شد به طور نامحدود به حالت تعلیق در میان تحقیقات به مرکز عملیات. باربارا ریموند رئیس دولت دیگر-اجرای جانبازان خانه منصوب شد سرپرست فرمانده.

دولت اداره جانبازان خانه شده و بررسی شکایات در ماه آوریل در مورد شرایط کار در SEVC اما کارکنان نمی خواهید به دیده می شود صحبت کردن به یک محقق از ترس بلک وود خواهد آنها را مجازات کند. مصاحبه ها تا به حال به نقل مکان به گفته تام Tosti یک افسر اتحادیه به نمایندگی از بهیاران و کمک پرستاران, پرستار مشاوران و دیگر SEVC کارکنان.

“اعضا احساس مرعوب و آنها می دانستند که روهان شده اند که تماشای آنها برای رفتن به آن فرآیند مصاحبه گفت:” Tosti منطقه, شورای, مدیر برای AFSCME اتحادیه.

برخی از اعضای خانواده جانبازان گفت: آنها هم بودند که تمایلی به رفتن در برابر بلک وود.

Frederika ریورا-تورس گفت که در طول بلک وود اولین بار از سال به عنوان فرمانده او را به چالش کشیده و او را مورد پزشکی سفارشات و تصمیم گیری در مورد او کهنه را مراقبت.

“من نگران همسر و وکالتنامه پزشکی,” او در مصاحبه ای گفت:. “من یک راست به دانستن آنچه که این دستورات هستند.”

ریورا-تورس دنبال کرد تا با وزارت امور خارجه از سلامت او گفت: تنها به شگفت زده می شود توسط یک ژانویه 2016 نامه ای از یک SEVC وکیل به اطلاع او که “فرمانده اقتدار به نوار شما از این تسهیلات است.”

او متوقف شد و به آواز او گفت نگران است که بلک وود ممکن است جلوگیری از بازدید. درگذشت شوهرش شش ماه پس از نامه.

“خوب وجود دارد نوع افرادی که کار می کنند وجود دارد اما در افراد دیگر که در آن برای این کار,” او گفت:. “و آنها را به شخصیت خود را با آنها.”

بلک وود کاهش یافته است برای پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا خود را تسهیلات اختصاص حداقل 90 درصد از coronavirus مرگ و میر در میان دولت شش جانبازان و خانه و یا پاسخ به یک لیست مفصل از سوالات.

جوآن Nissley یک DMVA سخنگوی در بیانیه ای گفت: “این SEVC گرفته است هر اقدام احتیاطی برای محافظت از ساکنان و کارکنان. … این SEVC نیز اخیرا به تصویب PA Dept. سلامت COVID خاص بازرسی و همچنین به عنوان یک کنترل از راه دور Chester County Dept. سلامت رویه بازرسی که تایید پروتکل های ما با استفاده صحیح هستند. ما همچنان مراقب باشند.”

همانطور که از جمعه شب او نمی پاسخ به یک لیست از سوالات خاص.

‘او را به فریاد من’

در فوریه 2015, بلک وود فرود آمد گسترده در جنوب شرقی جانبازان مرکز در شرق وینسنت شهرستان 35 کیلومتر تا Schuylkill از فیلادلفیا.

بلک وود, 47, که قبلا مدیریت ارشد دیگر امکانات مراقبت در منطقه افزایش یافت به $119,453 به عنوان یک کارمند دولت. اما پس از بلک وود و معاونان او در زمان بیش از روحیه کاهش یافت چندین کارکنان گفت.

بروس Grissom های پرستاری در خانه مدیر سابق خدمات اجتماعی تا به حال کار کرده است برای 15 سال پس از آن. “خدای من, من آن را دوست داشتم او گفت:” کمک به بازنشسته و جانبازان است.

دو سال پیش او استعفا داد و سرزنش بلک وود را “خصمانه” سبک مدیریت و آنچه که او به عنوان یک عدم احترام به جانبازان وجود دارد.

“او خواهد فریاد من. من 68 سال سن اما او درمان من مثل 5 سال” Grissom گفت. “متاسفانه او درمان می شود بسیاری از مردم که می خواهم.”

دیرین در SEVC خیلی ناراحت چگونه آن را اجرا تحت بلک وود رژیم که از او شکایت در مارس با دولت و وزارت بهداشت است که مشروح آنچه او گفته بود بی ثبات گردش کارکنان را به عنوان به خوبی به عنوان معیوب بازرسی که موفق به کشف کمبود وجود دارد.

“تنها دلیل ما هنوز وجود دارد جانبازان. ما نمی خواهید به رها کردن آنها گفت:” پرستار که صحبت در این بیماری نام خود را نمی تواند استفاده از ترس اقدامات تلافی جویانه. “آنها قهرمانان ما و آنها سزاوار نیست به درمان این راه و نه خانواده.”

بلک وود را پشت سر گذاشته بود یک دنباله از پرونده های حقوقی از کار او برگزار شد از سال 2012 تا 2014 در حال اجرا طلایی زندگی مرکز در لنکستر بخشی از یک زنجیره ای ملی. فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات قرار داده بود و آن را در یک “تمرکز ویژه بر” لیست مشکل امکانات.

بلک وود به عنوان یک متهم در چهار پرونده های حقوقی ثبت شده در لنکستر کانتی در برابر این تسهیلات هر کدام ادعا بدرفتاری از ساکنان با توجه به کمبود نیروی انسانی وجود دارد. هدف مناسب ادعا بود و به حداکثر رساندن سود است.

“دانستن است که هزینه های نیروی انسانی بزرگترین بودند بخشی از خانه های سالمندان بودجه متهمان تصمیم به عمل و/یا مدیریت تسهیلات به حداکثر رساندن سود خود را در هزینه های مراقبت های ارائه شده به ساکنان خود را” با توجه به 2015 طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف ساکن ، مورد بود که بعد از حل و فصل.

یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه واصل شده از طرف یکی از ساکنان که فوت یک “مرگ نابهنگام” متهم لنکستر خانه ساخت دارو خطاها و عدم جلوگیری از عفونت و حفظ “جعلی اسناد و مدارک” در مورد مراقبت از رزیدنت زمانی که او یا او مراقب بودند و نه حتی در مرکز ، این مورد نیز حل و فصل.

به طور جداگانه دولت دفتر دادستان کل شکایت طلایی زندگی زنجیره ای در سال 2015 برای تبلیغات نادرست و بدرفتاری از ساکنان در 25 امکانات در پنسیلوانیا از جمله یکی که در آن Blackwood کار کرده است. (زنجیره ای است و پس از آن به فروش می رسد.) دفتر ادعایی که طلایی زندگی ساکنان “به طور معمول باید صبر کنید ساعت برای غذا کمک toileting تغییر از خاکی و منسوجات خانگی و دیگر عناصر اساسی مراقبت و گاهی باید چشم پوشی از آنها را به طور کامل.” این مورد در حال انجام است.

فقط قبل از رفتن به جنوب شرقی جانبازان مرکز بلک وود کار کرده و به مدت 11 ماه به عنوان مدیر اجرایی قمر Wyncote خانه سالمندان در مونتگومری است.

نیروی انسانی و پزشکی-مراقبت مشکلات شرح داده شده در پرونده های حقوقی نیز می توان در جنوب شرقی جانبازان مرکز, مصاحبه و اسناد و مدارک نشان می دهد.

یک پرستار سابق بلک وود گفت: دولت به خوبی قبل از همه گیر بارها و بارها منتظر به دنبال درمان های پزشکی برای ساکنان که به وضوح مجروح و یا به شدت بیمار است.

“آنها نمی فرستید تا مردم را [به بیمارستان] تا زمانی که آنها مانند نیمه مرده” او گفت:. “گفتم چرا شما انجام این کار؟’ آن را تقریبا مانند آنها فکر می کردند که اینجا هستیم به مرگ است.”

او به یاد می آورد یک شیفت زمانی که دو ساکنان شد “مرگ در مقابل چشمان من” اما گفت: Blackwood کارکنان هنوز هم در برابر او درخواست آنها را در بیمارستان بستری است. هر دو بعدها به شرایط پزشکی جدی است, او گفت:.

در یک مورد دیگر, سابق, پرستار گفت: او نمی تواند تایید به hospitalize ساکن با یک انسداد روده آنقدر شدید او نگاه کرد “مانند او 10 ماه باردار.” هنگامی که علائم خود را چنان آشکار است که آنها دیگر نمی تواند نادیده گرفته می شود و او را به بیمارستان بردند. “او آن شب” پرستار گفت:.

SEVC کارکنان شکایت کرده بودن تحت فشار توسط دولت برای تغییر گزارش های پزشکی و یا اظهاراتی که ممکن است بازتاب منفی در مرکز.

در یک نمونه در سپتامبر سال 2018 یک پرستار گفت که او در بر داشت یک ساکن شده بود و صفحه بندی یک مشاور برای 25 دقیقه بدون پاسخ. دستیار کار یک کار شیفت شب قطع بود زنگ بل به طوری که او می تواند خواب. پرستار گفت: او رفت و به ارائه یک گزارش کتبی در مورد این حادثه اما دستیار مدیر پرستاری در SEVC خواست او را به انجام این کار.

سابق سر گروه گفت: سوال این بود روال برای بلک وود و دیگر مدیران به تغییر کارکنان گزارش که مورد نیاز دولت برای بازرسی. پرستاران را جمع آوری مدارک و صرف “ساعت” در یک اتاق با یک کپی و ماشین آلات رفتن را از طریق و ویرایش مستندات سابق سر گروه گفت. هنگامی که به پایان رسید آنها را از تماس با نویسنده اصلی و بازگشت به ویرایش اسناد.

پرستار گفت: او به صراحت دستور به گفتن یک بازرس دولت در مورد کمبود نیروی انسانی یا این که پرستاران از طبقه دیگر تا به حال به آمده کمک به پر کردن کاغذ بازی در پایان برخی از تغییرات. یکی دیگر از سابق پرستار گفت: او را دیدم یک گواهی مرگ بودن تغییر داده به طوری که ساکن سقوط که منجر به شکستگی لگن شد ذکر نشده به عنوان یک عامل کمک به مرگ او.

“من فقط می تواند آن را باور نمی کند” سابق پرستار گفت: از تغییر گواهی فوت است. او گفت: همکاران او نیز خواسته خود را تغییر دهید یادداشت به نظر می رسد که ساکنان سالم بود و راضی تر با درمان خود را نسبت به آنها نشان داده بود.

دولت ایالت کتی Muth که منطقه شامل SEVC گفت: او در حال حاضر عمیقا شک و تردید در مورد خانه رکورد قبلی از رتبه های بالا.

Muth گفت: او گفته شد که بازرسی — انتگرال بخشی از فدرال پنج ستاره سیستم رتبه بندی برای خانه های پرستاری — شد شدیدا کنترل در SEVC با بازرسان دولتی سازی به صحبت می کنند تنها با کارکنان است که تا به حال انتخاب شده توسط بلک وود و مدیران.

“من نمی دانم چگونه شما همیشه دریافت اطلاعات واقعی در مورد آنچه در جریان” Muth گفت. “آن را به پایان می رسد که در آن وجود دارد یک مجموعه از چشم ها در محل و مسلما آن را مستقل است.”

دیگر اتهامات شامل کارکنان که در سال 2017 گزارش داد که SEVC سرپرستان بوده است تغییر کارکنان پانچ کردن بار. اتحادیه خود را تلاش برای به دست آوردن بلک وود تیم خود را به ادرس دستمزد-سرقت شکایت کردم ولی هیچ جا گفته Tosti این AFSCME رهبر.

این اتحادیه تبدیل به وزارت کار ایالات متحده که در سال 2018 یافت 230 نقض و دستور داد تسهیلات برای پرداخت $210,360 در پرداخت سوابق نشان می دهد. یک کارمند دریافت یک مبلغ یکجا پرداخت حدود 6000 دلار برای دو سال از underpayments.

گمراه کننده پاسخ

این اتهامات از تغییر اسناد و مدارک نه محدود به سوابق حقوق و دستمزد. در برخی موارد کارکنان را مورد سوال ثبت رسمی زیر عوارض جانبی.

هنگامی که پاتریک Donahue سرگردان خارج از مرکز یک بعد از ظهر در مارس 2019 خود مچ دست و مچ پا مانیتور موفق به صدای زنگ. سنسور در لابی درب کار نمی کند, منابع آشنا با پس از آن تحقیقات گفت.

دو ساعت بعد یکی از اعضای خدمه یک شرکت تولید فیلمبرداری یک فیلم مستند در نزدیکی Pennhurst پناهندگی خال خال Donahue جدا شده در یک جاده اشتباه گرفته و به تنهایی در یک downpour.

“جاده به طور کامل متروک” جرالدین آلوارز عضو خدمه گفت. “فقط با دیدن یک مرد با یک واکر شد عجیب ترین چیزی که من دیدم در آن روز.”

در قوز, او به نام جانبازان که در آن یک عضو هیات به او گفت که آنها تا به حال دیده Donahue فقط 30 دقیقه پیش.

“من فکر نمی کنم که دقیق” آلوارز گفت. “او راه می رفت خاموش یک فاصله خوب و او آهسته واکر. او احتمالا وجود دارد برای ساعت.”

پرستاری سیاهههای مربوط نشان داد که کارکنان به تازگی بررسی Donahue اتاق و تایید او در بستر و در حال دریافت دارو یک منبع گفت. اما امنیت کارکنان معتقد بودند سیاهههای مربوط بودند به سادگی پر بدون تخت چک. ساکنان دیگر نیز سرگردان از زوال عقل واحد یک کارمند سابق گفت.

Nissley این DMVA سخنگو گفت: “خانه سالمندان “ساخته شده است پیشرفت در این مرکز برای جلوگیری از هر گونه بیشتر حوادث است.”

خانواده ها گفت: آنها گاهی اوقات شدم گمراه کننده پاسخ زمانی که درخواست در مورد بستگان خود در داخل شرقی جانبازان مرکز.

کارن ویلیامسون گفت دولت ارائه شده تغییر توضیحات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به پدرش 79 ساله سابق ارتش سرباز چترباز یوسف Conroy پس از او ساخته شده تکرار شکایت در مورد یکی دیگر از ساکنان مزاحم به Conroy اتاق. به عنوان یک درمان آنها قرار دادن یک علامت بر روی درب خود را که گفت: “بسته شده است.”

ویلیامسون شد بیدار در یک صبح زود تماس تلفنی در ماه ژوئن 2019 گفتن او را که او گرفته شده بود به فنیخویلل بیمارستان. او گفت: او گفت: خانه سالمندان کارمند که او سقوط کرد و صدمه دیده خود را.

اما در نظارت تصویری به دست آمده توسط محقق همان اقامت او در مورد شکایت دیده می شود راه رفتن را به Conroy اتاق در 10:42 p. m. دو دقیقه بعد هر دو ظهور با Conroy نوسانی یک پاشنه کش در آشکار دفاع از خود. دیگر بازگشت مرد به اتاق خود در این نزدیکی هست برای ورود به Conroy اتاق بعد از یک ساعت. بحث و تحقیق و بحث و نشت به راهرو که در آن مهاجم می اندازد Conroy به دیوار. هر دو آنها پس از آن مهاجم پیاده کردن ترک Conroy در طبقه.

پرسنل پرستاری قرار داده Conroy پشت در اتاق که در آن او گریه کرد برای ساعت تا زمانی که کسی به نام یک آمبولانس.

تنها پس از تماس های مکرر به خانه سالمندان بود ویلیامسون رسیدن به پدرش مسئول پرونده و یادگیری یک حساب کامل از این حادثه او گفت:. “من احساس مانند آنها محافظت نمی کند او را زمانی که او نیاز به حفاظت است.”

Conroy تحت عمل جراحی مفصل ران و درگذشت و روز بعد در SEVC.

“من خشم من brokenhearted. او هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از زمان و من فکر می کنم” ویلیامسون در مصاحبه ای گفت: او صدای خفگی.

Nissley این DMVA سخنگوی کاهش یافته است به نظر Conroy مرگ است.

سرزنش سالمندان کمبود

در جلسه این ماه توسط حزب دموکرات مجلس سنا سیاست کمیته تاثیر COVID-19 در خانه های پرستاری دکتر داریل جکسون افسر ارشد پزشکی برای DMVA گفت: سنا اعضای کمیته که تاخیر در تست مانع Chester County دامپزشکان مرکز از حاوی ویروس گسترش یافته است.

جکسون گفت که مقامات در نظر گرفته شده بود برای SEVC کارکنان اختصاص داده می شود به یکی از دو COVID یا غیر COVID واحدهای اما “قابل توجه کمبود پرستاری” ساخته شده که قابل دفاع و منجر به گارد ملی را که به نام در به کمک.

این SEVC بود و همچنین برنامه ریزی برای استفاده از جداسازی اتاق برای ساکنان در حالی که آنها در انتظار نتایج آزمون جکسون گفت: اما در آن روز به آنها پشت کنید و به سرعت وجود دارد بیش از حد بسیاری از موارد ممکن است.

اما او گفت: دولت در هزینه از آنها می تواند آزمون و برای هفته ها در این بخش مجاز نیست به دنبال خارج تست. “ما نبودند در کنترل تست” جکسون گفت. “ما انجام داده ایم که ما احتمالا می تواند انجام دهد.”

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال Anthony Carelli که به عنوان یاور کلی برای پنسیلوانیا نظارت دولت شش جانبازان و خانه و گفت: کمیته مجلس سنا که او نگران بود که پى در مقالات ماه گذشته در مورد شیوع بیماری در SEVC و خواسته دولت و شهرستان به بازرسی تاسیسات. او گفت: آنها بدون اختلاف با پروتکل های مورد نیاز.

Carrelli اذعان کرد که پس از مرگ و میر و موارد نصب شده در SEVC او نه فشار دولت برای آزمایش در دسترس برای همه ساکنان و کارکنان وجود دارد و در پنج سایر جانبازان و خانه و اعتقاد به آن را نداشته اند “عادلانه است.”

“به وزارت بهداشت و درمان و فرماندار, آنها فقط شش از بسیاری از” او گفت:. “تا آنجا که دولت نگران است, هر خانه مهم است.”

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام بندر آلیسون استیل, Vinny Vella از Philly.com و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Philly.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de