انگیزه ای می پردازد اولویت لیست فاکتور در نیروی دریایی قصد دارد تا برای روشن شدن عدد نتیجه

نیروی دریایی برنامه ای برای از بین بردن تعداد ملوانان در حال انتظار برای انجام یک تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند در این سال فراخوان اولویت عملیاتی نیروها و اعطای اضافی پرداخت به پرسنل که در حال حرکت با تاخیر بیش از شش ماه.

با حدود 42,000 ملوانان با تاخیر از اجرای کامپیوتر خود را با سفارشات در طول رمان coronavirus همه گیر پرسنل نیروی دریایی فرمان توسعه یک استراتژی برای اولویت حرکت با تمرکز اولین بار در ملوانان میله میله برای عملیاتی دریا وظیفه از جمله کسانی که رفتن به جلو-مستقر شمش ویژه عملیات عناصر و یا بهینه سازی ناوگان پاسخ طرح واحد است.

جزئیات بعدی: ارتش نمی ممنوعیت مؤتلفه پرچم نمایش بدون پنتاگون تایید

اعضای رفتن به این دستگاه ها به رایانه های شخصی برای اولین بار است که نیروی دریایی می گوید به احتمال زیاد کوتاه خود را به ساحل وظیفه تورهای تا 6 ماه. کسانی که در حال حاضر اختصاص یافته به این واحد انتقال پیدا گذشته به طور بالقوه گسترش خود را در دریای وظیفه تورهای 6 ماه.

میلر ، جان نوول رئیس پرسنل نیروی دریایی گفت: این تصمیم به اطمینان حاصل شود که ناوگان خود را حفظ آمادگی.

“هدف نهایی این است که برای نیروی دریایی برای حفظ برتری دریایی خود را با تمرکز بر روی ناوگان آمادگی” نوول گفت: در نیروی دریایی اداری پیام.

در موارد که در آن یک ملوان تمدید هفت ماه تا یک سال این طرح خدمات را به سهولت بار با ارائه یک انتساب جدید تشویقی پرداخت تا 500 $در ماه و یا اعطای ادامه دریایی وظیفه پرداخت های تشویقی برای افراد واجد شرایط است که وظیفه گسترش ایستگاه های 12 ماه یا بیشتر در هر کدام مقدار بالاتر است, Karl گفت.

جدید پرداخت انتظار می رود که تایید شده به زودی توسط نیروی دریایی رهبری نوول به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک نشست خبری.

“ما نیاز به چهره-به-چهره برجسته در برخی از این عملیاتی دریا وظیفه فضاها و ما می دانیم که می آید در هزینه به ملوانان و خانواده های آنها … من فقط نمی تواند خود را گسترش شش ماه به هفت تا 12 ماه پس ما در حال آمدن به بسته شدن در … واگذاری تشویقی پرداخت خواهد شد که جبران ملوانان برای زمان بیشتری در دریا” نوول گفت.

وزارت دفاع در ابتدا صادر توقف جنبش سفارش برای تمام اعضای سرویس در ماه مارس و آوریل تمدید ممنوعیت سفر از طریق پایان ماه ژوئن.

اما در اواخر ماه مارس وزارت دفاع اعلام کرد که این امر بالابر عدد حرکت محدودیت در مراحل امکان نصب در مکان های با کم خطر COVID-19 انتقال به شرایط جدید پرسنل بلافاصله.

رفتن پیش اجازه داد که نیروی دریایی شروع به توسعه برنامه های خود را برای از بین بردن آن جمع که نوول گفت: ممکن است تا ژانویه یا فوریه 2021.

سرویس عضو شده اند مجاز به درخواست برای سفر چشم پوشی سراسر همه گیر و نیروی دریایی اعطا کرده و آنها را به دلایل بشردوستانه از جمله نگرانی مشکلات مالی نیاز از خدمات و بحرانی شمش مورد نیاز با توجه به سروان. درک Trinque دستیار فرمانده نیروی دریایی پرسنل فرماندهی.

در اولویت فرایند ملوانان هنوز هم قادر خواهد بود به درخواست برای چشم پوشی Trinque گفت.

“اگر این مهم به خانواده برای یک دلیل اقتصادی یا انسانی دلیل — می گویند خانواده ها از هم جدا زمانی که توقف تحمیل شد یا ملوانان در حال ماموریت حیاتی — فرمان بعدی می تواند حرکت خواهد کرد و آنها را” او گفت:.

برای تعیین اینکه آیا یک وظیفه ایستگاه می توانید جدید را قبول کند و پرسنل نیروی دریایی را به حساب شرایط محلی از جمله COVID-19 انتقال خطر آمادگی مراقبت از کودک, مراقبت های پزشکی و خدمات مورد نیاز با انتقال پرسنل. این سرویس نیز ارزیابی U. s. Transportation Command توانایی برنامه ریزی و اجرای عدد حرکت می کند.

پس از عملیاتی نیروی پرونده پاک است, گروه دوم که دارای اولویت هستند کسانی که به رفتن به الحاقیه تکالیف مانند استخدام و افسر آموزش دستورات و نیروی دریایی استخدام دستورات.

آنها خواهد شد و پس از پرسنل در سفارش به غیر نظامی و یا سرویس مدارس و کلید مشترک فضاها و سپس ملوانان انتقال به خارج از کشور ساحل, ناوگان, مبارز فرمانده یا مشترک کارکنان وظیفه.

بعدی خواهد بود خدمات اعضا انتقال به nonoperational دریا وظیفه, پست, مانند کسانی که در سفر به کشتی های تحت تعمیر و یا قبل از راه اندازی وضعیت به دنبال دیگران حرکت به ساحل وظیفه در ایالات متحده

پس از جمع شدن است و پاک باقی مانده 36,000 خدمات اعضا با دستور این سال پردازش می شود و مانند کسانی که در این پرونده ها در نظر گرفته خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس.

“ما موقعیت خانواده به حساب آورد. ما می دانیم که بچه ها در مدرسه هستند. ما می دانیم که مردمی در حال تلاش برای انجام برنامه ریزی خانواده, ما می دانیم که وجود دارد هنوز هم می شود تاثیر وجود دارد. ما در حال تلاش برای درایو به همان اندازه یقین در این میان بسیار نامشخص زمان” نوول گفت.

ملوانان که سفارشات قبل از سپتامبر. 1 می توانید درخواست تاخیر در سفر برای وابستگان خود را تا 180 روز و کسانی که وابستگان در مدرسه می تواند به تاخیر وابستگان’ حرکت تا پایان سال 2021 مدرسه سال یا 30 ژوئن 2021 خاتمه می یابد.

پرسنل برنامه ریزی انجام آن را به خودتان حرکت نیز ممکن است پا در دریافت و انتقال سفارشات نوول گفت: از آنجایی که آنها نمی خواهد نیاز به برنامه ریزی با تجاری تکان دهنده است. اما دستورات خود را هنوز هم باید به دنبال دستورالعمل های تعیین شده در NAVADMIN او اضافه شده است.

در این سال نیروهای خود را حتی بزرگتر انگیزه ای برای حرکت خود: در وزارت دفاع گفت: این امر افزایش نرخ بازپرداخت برای اعضاء انجام DITY یا شخصا تهیه شده حرکت می کند.

تحت تجدید نظر مشترک سفر قوانین و مقررات, آنها خواهد پرداخت 100 ٪ از هزینه از این حرکت به جای استاندارد 95 درصد آنها به طور معمول دریافت با توجه به DoD.

برای کسانی که نگران تاثیر تاخیر در تبلیغات و فرصت های شغلی و نیروی دریایی رهبران آنها گفت: نمی توانم پیش بینی تاثیر بر مشاغل.

“من فکر می کنم راه های انتخاب کار خواهد کرد بیش از چند سال آینده هر کس را به یاد داشته باشید تاثیر COVID-19 در زور و چگونه ممکن است که نقل و انتقالات تاخیر شد,” Trinque گفت.

نوول گفت: coronavirus همه گیر ایجاد کرده است “یک چالش پیچیده به نیروی دریایی توازن توزیع ملوانان و حفظ آمادگی ناوگان.”

اما او سپاسگزار برای ملوانان و خانواده پایدار را تجربه می کنند.

“من می دانم که این را القاء اضافی سختی برای برخی از ملوانان و خانواده و من با تشکر از شما

و آنها را برای خدمات خود را و قربانی” نوول گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در نیروی دریایی رایانه های شخصی در حرکت های این ماه, بازدید MyNavy پورتال تماس بگیرید و یا 1-833-330-6622.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: خانواده های نظامی ساخت رایانه های شخصی تابستان حرکت می کند باید به دنبال این دستورالعمل های دقیق

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>