در شب نهایی ارتش جانباز جشن تولد خود را با دو سرباز در حال حاضر متهم در مرگ او

به عنوان یک کهنه سرباز Leroy جوزف اسکات III برنامه ریزی شده خود را 20th, جشن تولد در النس بورگ, بشویید., دعوت نامه شامل یکی از مردان در حال حاضر متهم در مرگ او.

هر چند ارتش Pvt. جاشوا جرالد در ابتدا رد او دعوت شد و یا با حضور در جمع مردم دیگر مصاحبه توسط کارآگاهان با Kittitas شهرستان کلانتر دفتر اظهار داشت: در غیر این صورت با توجه به سوابق پلیس است.

پلیس همچنین گفت که آنها باید یک تصویری از این حزب نشان می دهد که جرالد در حضور و غیاب — پوشیدن همان شلوار او بعدها به تن به مصاحبه با محققان که در تلاش بودند برای تعیین چگونه اسکات تولد, جشن, مارس 24 به پایان رسید و با او به شدت مورد ضرب و شتم قرار بدن به سمت چپ در کنار یک جاده روستایی و 10 کیلومتر خارج از شهر.

نتایج کالبد شکافی انجام شده برای تعیین دقیق علت مرگ هنوز منتشر شود چرا که تحقیقات همچنان ادامه, پلیس گفت:.

پنج روز پس از اسکات بدن پیدا شده بود جرالد شد به اتهام قتل درجه اول و Pvt. Raylin D. James با ارائه جنایی کمک در درجه اول. هر دو در خدمت با اسکات در 555th مهندس تیپ در sharif amiri و دستگیر شدند بدون حادثه در پیرس ایالت که در آن پایه واقع شده است.

اسکات چپ ارتش در ماه دسامبر به عنوان یک خصوصی, آخرین خدمت در پایگاه مشترک است که در واقع حدود 130 مایل از النس بورگ.

جیمز و جرالد هر دو 20 با حضور اسکات که برگزار شد در آپارتمان از اسکات دوست هداسا Fisch که 20 تولد بود روز بعد.

Fisch نیز دستگیر شد یک جنایتکار کمک کنید و هر سه نفر باقی مانده در Kittitas شهرستان اصلاحات مرکز در روز پنج شنبه با توجه به آنلاین زندان سوابق.

جیمز گفت: کارآگاهان که جرالد, Fisch و اسکات همه چپ آپارتمان با هم اما اسکات بازگشت نیست با توجه به گزارش پلیس. او همچنین گفت: Scott “تا به حال انگشتی هر دو او و جرالد برای مبارزه با مواد مخدر حادثه” در ماه نوامبر یا دسامبر و “او باور نمی کند که از چند ماه پیش که جرالد بود چه اتفاقی بین آنها” در این گزارش آمده.

در طول جرالد مصاحبه کارآگاهان مصادره جرالد را به کفش های قرمز که به نظر می رسد که خون در آنها مشاهده شده دست خود را به حال کبودی و دلمه با توجه به گزارش.

جرالد را تکذیب کرد که تصویری از او گرفته شد در النس بورگ اما انکار نمی کند که پس از حزب او کلید اسکات خودرو که او سوار و چپ در امتداد بزرگراه بین ایالتی 90.

“[اسکات] می خواستم بهتر و بیشتر گفت:” گروهبان. 1st Class Demetrick کارتر که اسکات عمو. “آن را غم انگیز و در راه آن به پایان رسید.”

کارتر که در خدمت در Fort Benning, Ga., تا به حال وصل با برادر زاده اش در سال گذشته امید به کمک جوان های خصوصی در مسیر بازگشت به عنوان او مواجه انضباطی برای یک الگوی سوء. شناخته شده به عنوان “Trey” Scott در نهایت دریافت یک دیگر-از-محترم, ترشحات در ماه دسامبر اما تصمیم به ماندن در منطقه اطراف مفصل پایه.

برخی از رفتار که منجر به تخلیه شامل یک مهمان غیر مجاز در سربازخانه در موارد متعدد کارتر گفت. اداری و تخلیه استفاده می شود در ارتش به انتشار خدمات اعضا برای انضباطی دلایل است که نیازی به یک دادگاه نظامی اما می توانید آنها را مسدود و از بسیاری از مزایای به عنوان یک کهنه.

“او می دانست آنچه که او انجام داد اشتباه بود. نبود خشونت چیزی یا او مواد مخدر آن را بچه چیز” کارتر گفت او نمی خواهد که حمایت از طرف برادرزاده اش به حال خود نظم و انضباط مشکلات شده است مربوط به مواد مخدر است. “در صحبت کردن به Trey کل خود را به تمرکز بود” من نمی تواند به بازگشت به خانه.’ او واقعا می خواست به ماندن در ارتش.”

کارتر گفت او ادامه داد: به مربی اسکات به عنوان او در زمان کار در یک رستوران مواد غذایی سریع اغلب درخواست او در مورد اهداف خود و آنچه که او نیاز به انجام برای رسیدن به آنها. اسکات با توجه به دانشگاه و نیز مشتاق رپ.

در حال رشد در حومه نیواورلئان ساخته اسکات “خشن در اطراف لبه, اما خوشحال, بچه” کارتر گفت. “او هدف گرا و خوشحال بود و چشم انداز در زندگی است.”

اسکات پیوست ارتش در ماه مه سال 2018 به عنوان یک وسیله نقلیه چرخ دار مکانیک, به یک حرفه ای از آن به “گرفتن پای خود را در درب به عنوان یک بزرگسال” کارتر گفت. در طول مدرسه اسکات بازی فوتبال بود و یک استعداد طبیعی و رانندگی نسبت به تناسب اندام.

ارتش یک فرصت به گام در خود دارد اما با ساختار اجازه می دهد تا او را به مادر قبل از به دنبال احساسات واقعی خود را از ورزش و موسیقی کارتر گفت.

پس از تخلیه اسکات ابراز ناامیدی خود را به خانواده اش شد اما تلاش برای به دست آوردن زندگی خود را در مسیر کار و صرفه جویی در پول کارتر گفت.

هر چند در یکی از آخرین مکالمات تلفنی او گفت که او تا به حال هشدار داد اسکات به “مراقب باشید با این شرکت که او را نگه می دارد.” این یک درس است که کارتر گفت که او تا به حال به یاد بگیرند که به عنوان یک سرباز جوان.

کارتر گفت: خانواده ناراحت است بیش از اسکات مرگ اما تلاش برای تمرکز بر این خوب است که او به دنیا آورده-حتی اگر فقط برای یک زمان کوتاه است.

“این که چگونه ما در حال مطرح شده در نیواورلئان. ما جشن می گیرند و زندگی ما جشن مرگ,” او گفت:. “آن چه شما انجام شده در این چند سال. او زیادی است.”

دو سرباز متهم در اسکات مرگ هستند به دلیل در دادگاه مارس 18 گفت: گروهبان. ژاک سبز از Kittitas شهرستان کلانتر دفتر.

“چرخ عدالت را روشن کند, اما من درک است که اداره پلیس. آنها خود را به علت سعی و کوشش و آنها این کار را به سرعت” کارتر گفت او امیدوار است برای سریع محاکمه و یا یک گناه است که پایان روند قانونی اجازه می دهد تا به سرعت و خانواده به می دانم که چگونه و چرا این اتفاق افتاده است.

“این فقط به آن آزادی که درک” او گفت:. “آن را به آن را بهتر اما من می آمدن به شرایط با آن است.”

بیشتر بخوانید: آنها جان سالم به در جنگ جهانی دوم و کره جنوبی. در حال حاضر در دولت-اجرای خانه های آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de